bugün

entry'ler (475)

erkeklere yakışmayan şeyler

gümüş zincir. bir de zincire yüzükleri takmışsa tamamdır.

ben bu yazıyı sana yazdım

sözlükten gitmek istiyorum ama gidemiyorum. o entrylerini görmekten her zaman nefret ettim. sana o kadar yaptığım iyilikten sonra bana hakaret ettin o çok sevdiceğim dedin kişinin yanında olmuştun. götüne tekmeyi yiyince gene salya sümük ağladın. her ne kadar nefret etsem de tekrar okuyorum o saçmalıklarını. facebook denen illette bile kaç kere arkadaş olarak teklif gönderdim ve kabul bile etmedin. bir de utanmadan benden kadim dostum diyordun.unutma sikilen hep sendin.

not: yazının devamı gelecek

uludağ sözlük sevgili arayanlar kulübü

(bkz: nereyi imzalıyoruz)

satanizm ibadethanesi

(bkz: şeytan kilisesi) haberi olmayan kişilerdir.

çürük raporu almak için gay taklidi yapmak

(bkz: 11833)

nick altıma yazar mısın yavşaklığı

baş yavşak vardı bir tane o kişi nokta işaretini entry olarak girse. oha çok duygusal diye daha ona sormadan nick altına yazardım. daha anlatırdım ama çaylak olmaya gerek yok...

klibi çekilmesi gereken şarkılar

şarkı çok güzeldir. dinlenir. dinlenir. ama o şarkıya klip çekilmez. klibi çekilmesi gereken şarkılardır.

inci sözlük ün uludağ sözlük e saldırması

her ulu yazarının incide br hesabı vardır. ama her inci yazarının uluda hesabı yoktur. bu yüzden ulu sikertir.

sol kolda nükseden şiddetli ağrı

azıcık sağ kola yoğunlaşacaksın. hep sol kolla çekilmez. ne çekilmez niyet. *

erkeklerin yapabildiği yemekler

bir yazar tanıyorum a dan z ye her türlü yemeği yapıyor. ismini verirsem daha kesmedi ama kesebilir. * *

sözlükteki en yakışıklı yazar

nickini verirsem kıyamet kopar. * (bkz: o kendini biliyor)

aytek vs fırat

uykusuzda yer alırlar. acıların çocuğudur ikisi de.

criss angel

bırakın arefi falan da bu adamı izleyip ilizyonist görmek lazım.

aşk ı kadere mi teslim etmeli peşinden mi gitmeli

aşkın peşinden gitmek mi yoksa kadere mi bağlamak gerekiyor.

yazarların sık kullandıkları otobüs durak isimleri

yazarlar genelde otobüse binerler öyle cool adam gibilerine mahsus özel araba falan. hangi duraktan biniyoruz acaba belki de durakta karşımda bekleyen o kişi uludag sözlükte yazardı.

ilk buluşmada sevgiliye sorulacak en önemli 3 soru

sevgili aday adayı kimse ile ilk buluşmada en önemlisi sorudur. bugün alınan soru ile yarım yarım yarmış üstüne de yürü git çekilmiştir.

1- bakiremisin?

en güzel erkek isimleri

ömer...

en iyi online film ve dizi izleme sitesi

anket falan değildir. (bkz: anket) diyen ilk ben olayım ama * görüntü kalitesinden ve çevirilerden olsun en iyi ve donmadan seyredilecek film ve dizi izleme portalları.

soğukta içilmesi tavsiye edilen içkiler

soğuklar geldi çattı. türkiye nin her yeri ya karlı veya kar yağışlı. bu soğukta şiddetle içilmesi gereken insanın içini ısıtacak sıcak, soğuk, alkollü, alkolsüz içkilerdir.

esra erol un sürekli mini etek giymesi

(bkz: esra erol un bacakları)