entry'ler (10)

neden ayrildiniz sorusuna alternatif cevaplar

-ayrılma sebebiniz
+şiddetli geçimsizlik.

türkiye de spora verilen değer

spor denilince iyi bir futbol takımı taraftarı olduğu için kendini yorum yapmakla zorunlu hisseden sporla alakası olmayan hep sporu futbol sanan hemde spor denildiği zaman herkesın aklına futbol geldiğinii düşünen eğitimsiz kişiler topluluğun ülkede hayli çok olması ve türk sporunu yönetmesidir bu yüzden asla gelişmiyecek değerlerimiz.

eğitim gördüğü alanda meslek edinmeyen insan

eğitim gördüğü alanda meslek edinemeyen insan ülke şartlarının getirdiği bir takım engelleri aşamıyacağiğını düşünen artık sınav kağıtlarından bıkmış kpss den yüksek puan alamam düşüncesine kapılmış kişi..

laptop

sağlık olarak uzun süreli ve hatalı oturma şekli alındığı zaman masa üstü bilgiayarlardan daha çok zararlı bir teknolojik alettir.

insanı delice mutlu eden şeyler

sevgiliyle birlikte cebınde kaç parama kaldı hesabı yapmadan sevdiğin kişiyle o an her ıstediğini yapabılmek.

sevgiliyle pizza yemek

nasıl yiycem nerden başlayım diye düşünülen sevgilinin birde ketçap sıkmasıyla yenmesi daha zor bir hal alan peynırın uzadıkça sonunun gelmediği yemek çeşididir.

disko önünde bodyguardla olan diyaloglar

içeri giremediğin zaman konusmak için gözünün içine baktığın adam ve müsait bır anda
acaba içeri damsız girebılırmıyız diye bir istekte bulunulan kişi ...ardından gelen cevap hayır.beyler kapı onunde durmyalım

besyo

herkesin atlayarak zıplayarak eğitim gördüklerini sandığı özellikle antrenörlük bölümünde matematik,fizik,fizyoloji ve br çok sayısal ağırlıklı dersin olduğu bölümdür.

duymaktan en çok zevk alınan ses

duymaktan en çok zevk alınan ses ayın 7sinde öğrenım kredısını çekerken ziraat bankamatiğğinde paranın sayılma esnasında bankamatıkten çıkan ses çık çık çık sesi..

aşık olmak istemiyorum diyen insan

aşık olmak istemiyorum diyen insan: daha önce çok büyük bir kazık yemiş insandır *