entry'ler (27)

babama not

Keşke bir gün daha görme şansım olsaydı seni. Çok hatırlamıyorum ama yinede olsan iyi olurdu. Yazdır bizi de kapıya gelicez yakında oraya.

prison break vs breaking bad

Prison Break'in bittiği yerde Breaking Bad başlar. Kıyaslamak yanlış. Prison Breakind Bad.

gecenin bu saatinde başa gelebilecek en kötü şey

Sigaranın bitmesi ve bu durumda evde hazır suyun kalmaması. Ardında is en yakın benzinliğe taksi ile gidip masrafların ikiye katlanması.

araba kullanan şöföre uçan tekme atmak

Şuursuzca bir intihar girişimidir.

azis

Gay olmadığını iddaa edenler Niki Kitaetsa kimdir araştırabilirler. Azis Gay değil diyenler şu videoyu izlesinler http://www.youtube.com/watch?v=tqUBkCAmldM

yaşlıların söylemekte zorlandığı kelimeler

höp dedeyi aziiizz... Öp dedeyi aziz.

reddeden kıza pandik atıp kaçmak

ortaokul sıralarında yaptığımız, amaçsız bir hareket.

türk şiiri vs türk romanı

Modern anlamda ilk olarak Tanzimat dönemi edebiyatında görülmüştür. Gerçekten çok değerli ve önemli şahsiyetler bu türlerde yine kendileri kadar değerli eserler bırakmışlardır arkalarında.

gıcık olunan insanlar

Genelde eski sevgilinin yeni sevgilisinden gıcık olunur.

yazarların asla almayacağı kitaplar

Elif şafak ve orhan pamuk okumam.

pırlanta vergisi

Doğalgaz, elektrik, su da olanda zaten zam değil güncellemedir. Ayrıca Benzinde olan ötv (bkz: özel tüketim vergisi) pırlantada nedense yoktur. Çünkü pırlanta zaruri bir ihtiyaçtır.

vücuduna siyah dövme yaptıran zenci

işini bilen adamdır.
http://galeri.uludagsozlu...6vme-yapt%C4%B1ran-zenci/

kadınlar ne ister

Ne istediğini bilmez, hiçbir şeyi beğenmez, asla memnun olmaz, değerini bilmez, ve hiçbir zamanda haksız olmaz.

4 4 4 eğitim sistemine itiraz etmeyen aileler

Bilinçsiz insanlardır. Kitaplardan Atalarının resmini kaldırdılar sesleri çıkmadı, istiklal marşı'nı kaldırdılar sesleri çıkmadı, Gençliği hitabe'yi kaldırdılar sesleri çıkmadı, 19 mayısı yasakladılar sesleri çıkmadı. Daha ne olduğunu bilmedikleri bi sistemi getirince de seslerinin çıkmasını beklenmemelidir.

kabe atom bombasına karşı korunuyor mu meselesi

Suudi arabistan hükümeti 2001 yılında mekke şehrinin her yanına çember olarak füze kalkanı kurdurmuştur. (bir amerikan firmasına) Bırak kabe'yi mekke'ye izinsiz bir uçak yaklaşamadan infilak eder.

kırmızı ile maviyi ayırt edemeyen renk körü usta

Bu konuda çeşitli söylentiler var. Bunlarda birisi; Bu ustaların sırf gıcıklık olsun diye bunu bilerek yaptıklarıdır. Bir diğeri ise sağdakininmi yoksa soldakininmi sıcak olduğunu bilemediği için yüzde 50 şanslarını kullanmalarıdır.

kızların boynun bükerek poz verme merakı

Bakıldığında facebook'taki ve diğer sosyal paylaşım sitelerindeki bayan arkadaşların omurga sorunları olduğuna inanmaya başladım.

ömür dediğin

Ömür dediğin Trt'de devam etmekte olan hayat akıp giderken durup düşünmeye sevk eden, belgesel tadında. Yaşlı insanların ve onların anılarını konu alan güzide bir programdır.
Jenerik müziğinin bestecisi Zülfü Livaneli'dir

trt western kuşağı

Çocukken pazar sabahlarının vazgeçilmezlerindendir. Bu özel anlar genelde annelerin hadi oğlum kahvaltı hazır demesiyle son bulur. Şu anda benzer bir dizi hala devam etmektedir ve kişisel kanaatimce gayet kaliteli bir dizi. (bkz: hell on wheels)

keşke hiç icat edilmeseydi denilen şeyler

(bkz: Digiturk) Keske icat edilmeseydi diyorum. Her hafta sonu.