bugün

entry'ler (12)

ayak serçe parmağını masaya çarpmak

Facia.Bi kaç saniye için kanın beyne sıçraması.Duyulan acı ise çin işkencesinden sadece bi kare.

uzun saç

Saç uzatmanın kadınlık yada zibidilik olduğunu düşünmeyen kişilerin bi nevi özgürlük ifade şeklidir.Tabi bu bazılarına göre bazıları ise sadece hatun ayarlamak adına çektiği çilede diyebilirsiniz.

zengin kızlarının güzel olması

Zengin kızların genellikle güzel olması,'çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır tezini doğrular'.Zengin kızın bakım yapmak için bütün olanakları varken fakir kızın ise bakım yapmak için ne kadar çabalasada olanakları buna el vermez.

starbucks a kitap okumak için gitmek

Gerçekten de çok saçma bi durumdur. Ergen kişilerin genellikle yaptığı bi davranıs. Birde online ortamlarda @starbuks falan yazanlara özellikle bitiyorum.

kızların erkekleri sevme nedeni

Genellikle kızlar takılmak ve hoşça vakit geçirebiliceği kişiyi sever biliçsizce bi eylem.

sevgiliyi kendinden uzaklaştırma yöntemleri

Sevgiliye verilen cevaplar kısa tutulmalı. iyi, güzel, olabilir, evet, hayır vs.

seni seviyorum diyene verilen saçma cevaplar

+ seni seviyorum
- hııı olabilir...

aşk

Aşk bence kelime anlamı olarak;bir kişinin karşı cinsten birine tapmasıdır. Aslına bakarsan biraz saçmalamak olarakda görülebilir. aşk karşılıklı oldugunda ise anlamsızlığı ve saçmalığı daha fazla artar.

hesaba katılmayıp ne kadar geldi diyen dost

Bu kişiler bazen blöf yaparak ellerini ceplerine götürürler ancak o el cepten hiç bir zaman para ile birlikte çıkmaz..

türk kızının seks yaparken fuck demesi

Aşırı dozda zevk almış ve ne dediğini bile bilmediği bi anda sölemiştir..

hayallerle hedefler arasındaki ince çizgi

Ne kadar çok hedef puanın olursa o kadar çok hayali satın alabilirsin bence..

bir erkek için eski sevgilileri tamamen unutmak

Aslında bi erkek eskiyi unutmaz ancak en iyi ve en çok kullanılan yöntem olan sineye çekme metodunu kullanır. Her ne kadar bu yöntem alkollü oldugu durumlarda işe yaramasada arada patlaklar vermesi normaldir. Eskileri unutmak için yeni sevgililer yapar, ancak yenisinden de ayrıldıkdan sonra eski listesine yenisi eklenir ve her yanlız kaldıgında eskiler gözünün önüne gelir. Yani unutmak diye bişe yok.