bugün

0. Evet.
anlatamam durmadan artıyor.
Altın oran gibisin yavrum.
fibonacci seni görse seriyi değiştirir.
exponansiyel seni tanısa hiç sıfıra gitmez.
Vs. Diye çoğaltılabilir.
ben gayet açık bir şekilde anlattım ama malesef bulunduğu uzay hausdorf uzayı olmadığı için bir tek limite sahip olmayan bir aşkı, benim bulunduğum uzayda bir anlama sahip olmadı.
Şu soruya bakarmısın?
Aşktan da bi bok anlayamıyorum matematikten de. anlatmiyom ben aq.
x.

evet bu kadar.
x/0.

sanırım oldu.
iki kere iki dört
Gelde dötumu öp..........
ı-1ı=1
ı1ı= 1 mutlak değer içinde olup her zaman dışarıya artı olarak çıkan 1 ve -1 arasında bi yerde olmak.
sana olan sevgimi hergun 10 la carpiyordum ama beni terk edip gittin o zaman 0 la boldum seni . bolucu stayla .
ilk zamanlar 1+1=2
Birinci yıl bitince 2*2=4
Birinci yılın ardından alınan kararlar sonrası 4*0=0
Şu anda Elde var sıfır.
Akıllara top sakallı amcamızın matematiksel terimlerle i love you yazmasını getirir.
eser parasının 1/3 ü ile rakı kalan parasının 3/4 ü ile bira ve son kalan parasının 1/2 si ile sigara almıştır. Eve gidip efkârdan bütün içkileri içmiş bir tane bile sigara bırakmamıştır. Sabah sadece 2,5 tl si kaldığını gören eserin akşam kaç parası vardı?
0.budur.
sevdiğimle birlikte olabilme şansım birden yüze kadar tüm reel sayıların bulunduğu hayali bir çarkıfelekte tam 100 gelmesi kadar; yani 1/∞=0 bu ihtimalin sıfır olması olmayacağı anlamına da gelmiyor tabii.
Yahu gecenlerde de romantizm ustune bir konu acildi bir yerde ve bir kadin dediki '' Askinizi matematikle anlatabilirmisiniz zira bilmem su yazar matematigi askin siiri olarak gormus '' felan filan inter milan. Askla matematik evet nedense o kalin kafama sokamiyorum bu ikisini . Sadece matematiksel sembollerden bir ask tasviri yapabilirim , hadi olmadi bir kalp cizerim galiba.

Ha bir de fizikcinin aski var , onsuz olurmu hic : d=m/v bilen bilir.
n>0
n/0
(bkz: limit detected).
alt kümelerinin toplamının kendisinden daha büyük olamayacağı türden bir aşk.
sqrt(cos(x))*cos(300x)+sqrt(abs(x))-0.7)*(4-x*x)^0.01, sqrt(6-x^2), -sqrt(6-x^2)

Not: google aramaya vererek görüntü elde edilebilir.
1+1=1.

Enty burada yahu.
31. En kısası bu.
1+1=1.
en kısa yoldan imkansız.
31*2*7 işte tam bu.
En klişesinden bir ∞ .