bugün

entry'ler (162)

bu anı daha önce yaşamıştım hissi

deja vu olarak adlandırılan durumdur.

türkiye nin gelişmemesinin en önemli sebepleri

farklılıklara, çeşitliliğe saygı duyulması ve dolayısıyla yönetime karşı bir birlik ve beraberlik içerisinde hareket edilmemesi.

sözlük yazarlarının en son izlediği filmler

time of the gypsies.

şiirlerin en can alıcı mısraları

al kırdın, kırdın.

insana zevk veren basit şeyler

sokak köpeklerini sevmek.

erkek arkadaşın lgbt onur yürüyüşüne katılması

özgürlüklere ve farklılıklara saygı duyduğunu göstermektedir.

okan bayülgen

geçtiğimiz günlerde 'hormonlu domates' ödülüne layık görülen, twitter'da lgbt'lere karşı gereksiz tepkiler gösteren kişidir.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

tracy chapman - fast car.

incir reçeli izlememiş yazarlar

izlememeye devam etsinler.

tayt giymeyen erkek

muhtemelen balet değildir.

banyoda 2 saat kalan kız

seni bağlar mı?

beş yaşındaki çocuğa tablet alan aile

sonra çocuk ileride gerizekalı, şımarık ve işeyaramaz bir birey olunca ağlama hakkına sahip olmayan aile.

homofobikler gizli eşcinseldir

gereksiz eleştiri gizli hayranlıktır.

gay deyince aklına sadece erkek gelen seviyesiz

eğitim şart!

breaking bad birinci sezon

nedense kimsenin sevmediği sezondur. ben bayılıyorum o ayrı.

homoseksüellerin pedofilleri sapık olarak görmesi

şüphesiz gördüğün en saçma başlıklardan. pedofili sapıklıktır, eşcinsellik doğaldır. pedofili bireyin rızası yoktur, eşcinsellikte vardır. net.

12 istanbul lgbt onur yürüyüşü

entryleri okudukça hala bu kadar homofobik insanların varolmasına şaşırdığım başlıktır. evet 'ibneler', 'lezolar', 'dönmeler' var. var olmaya devam edecekler. dinle, toplum kurallarıyla, ahlakla argüman oluşturmak için çıldırmayın arkadaşlar. dininiz, kurallarınız, ahlağınız zaten bozuk. 12 yaşındaki kızların zorla evlendirildiği, okula gönderilmediği, sübyancılığın hoş görüldüğü bir ülkede eşcinselliği yadırgamak, yargılamak niye? erkek erkeğe aşık olabilir, kadın kadından hoşlanabilir, insanların biyolojik cinsiyetiyle toplumsal cinsiyeti ayrı olabilir. az açıp okuyun ve araştırın, bilmeden yaftalamayın. insan haklarına, özgürlüklerine, insanların kimi seveceğine, sevişeceğine saygu duyun.

lezbiyen yapınca bir şey yok gay yapınca aauuv

lezbiyenlere karşı daha hoşgörülü olunması, erkek eşcinsellerin ise dışlanmasının temel nedeni ataerkil sistem. toplumsal algıya göre, eşcinsel olan erkek kadınsılığı ve feminenliği tercih ediyor. yani birinci sınıf vatandaşlıktan vazgeçmek ve ikinci sınıf vatandaşlığı tercih etmek gibi algılanıyor. kadınlar zaten görünmez, zaten ötekileştirilmiş. kadın heteroseksüelse seks objesi, lezbiyense double seks objesi. yıl olmuş 2014 hala anlatamıyosun ama işte.

oscar alınca söylenecek ilk cümle

ağlama leonardo, bi gün senin de olur.

rachel getting married

anne hathaway'in saçma prenses rollerinden sonra gerçekten iyi bir oyuncu olduğunu anlayabileceğiniz, sade ama bir o kadar da etkileyici bir film. severim.