bugün

yazarın şu anda çektiği ruhsal acıdır. bir acı günlüğü olarak da kullanılabilir.

unutkanlığın alt dünyanın verdiği hislere baskın gelmesinden kaynaklanan vicdan azabı ve sigarasızlık.

edit: ızdırabınızı sikeyim arkadaşlar. şu an birleşik ve ki ayrı yazılacak tabi. baksanıza ne kadar da güzel. acı günlüğü tutayım dedim ota boka çatıyosunuz. derdiniz varsa yazın. yoksa siktirin gidin.
(bkz: entry nick uyumluluğu)
Basliktaki "ki"nin bitisik yazilmasi gerekerirken ayri yazilmis olmasi ve "şu an" yerine "şuan" yazilmasidir.
değer verdiğim bir kişinin ağzından sözleri cımbızla almaya çalışmam ...
olmayan derttir. alışık değil bünye tabi. garipsiyor.
Ki'nin ayrı yazılması olabilir. Vazgectim lan serviste öndeki koltuğun arkaya doğru yatmasidir uyku mode: on.
yalnızlıktır. ne hissedeceğimi ve ne yaptığımı bilememektir. karmaşadır.
(bkz: derdini sikeyim butonu)
Düşündüm de yok.. zaman her şeyi unutturuyor. Dert sayılmaz ama uykum var
ki yi estetik kaygıları ön planda tutarak inatla ayrı yazan yazarın başlığıdır. böyle kalıcak amına koyim.
Ağzıma girmeye çalışan sineğin belasını sıkmek.
regl döneminde olmak.
Kilo.para.
köppekler gibi çalışıp karşılığını alamamam.
(bkz: Şu anki derdim) ama olsun.

Türkçe kim ki amk?
tuvalete gitmeye üşenmem.
sealand'in viyadüklerinin eskimiş olması. oraya yerleşmeyi planlıyordum amk.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Sealand
ama artık doğrusunu öğrendim şu anki diyorum.
tek derdim su bitmeyen insaatin amk sesidir.

ayrica su heyecanli "bir tek ben gramer biliyorum" yazarlari sahanedir.
Babannemin yanına gidiyorum ve piercingimi çıkartmam lazım. istemiyorum çıkartmak ama laf yemek hiç istemiyorum. Dertliyim sözlük.
(bkz: ikinci plana atılmaktan bıktım)

Madem bir acı günlüğü. Hakkını verelim. Tekrar tekrar yazıp aynı hisleri yaşamak istemiyorum. Bknz candır.
Uykusuzlul.
midye dolma almıştım akrabalara gittik, dolaba koyduk . Neyse annemler yukardaydı ben yeğenimi gezdirdim. Gidicez anne al dedim gelirken . Annem midye diye poşetteki siyah üzümleri almış 1.5 saatlik araba yolcuğundan sonra ben bagaja bakınca farkettim . Ankara'da okuyorum tam 5 aydır midye özlemiyle yanıp tutuşuyordum . Bi heyecanla bagajı açtım üzümleri gördüm ... Midye dolma yiyemeyen yazar derdidir.
Hakedenlerin haketmeyenler yönetiminde yaşaması, Çalışmak zorunda olması, yönetilmesi.
Anlamsız bir yaşam, anlam veremiyorum.