bugün

Kim kiminle nerede ne yapıyor oyununu hatırlatan başlık.

Birkaç zaman önce olsa bir sürü şey söyleyebilirdim fakat şu günlerde sadece evde olmak istiyorum, ailemle.
Yaşlanıyor muyum aminotoryum yaa.
Evetse de bir haftada mı yaşlanır insan, bu ne aw.
basim agriyor kimseyle bir sey yapmak istemiyorum.

birden cok sinirledim.
kedim de birden sinirleniyor acaba sorunumuz ne.
suratim uyuz gibi kasindi al iste.
cikis butonu neredeydi.
öncelikle ayakkabılardan kurtulmak, eve gidip uyumak istiyorum. ayaklarım şişti. kütüphanedeyim bu saatte.
Kardeşimin dizine yatıp, çocuksu şeyler yapasım var. Ama kardeşim yanımda değil...
Kafa dengi üç dört kişi ile ormanda ateş yakıp piiz.
Dayımla çiğ köfte.
minnoşu göğsümde uyutmak.
Yağmur taneleri arabanın camına düşerken biz seninle izliyoruz.

Mabel çalsın bırak.
Bir iki gündür biraz hastayım, annemin bana çocukmuşum gibi bakmasını isterdim..

Edit: bunun neyini eksilediniz lan ruh hastaları.
Tek başıma bali adasında1 hafta tatil eğer biri aklıma gelirse 1 ay tatil ama bilet zaten 6.000 tlcikti en son mart ayında falan neyse salla biz evimizde oturalım.
Spidermanle kafaları çekip dertleşip finalde aksaraya rusa gitmek isterdim.

Not:spiderman bildiğimiz kamu hizmetinde kullandığı kıyafetiyle olacak.
Sanırım hic kimseyle hicbir sey. Guzel ilişkiye dair inancım kalmadı zira çevremde bana umut vaat eden bir tane bile mutlu çift yok. Oyle seyler görüyor ve duyuyorum ki yalnızlık fikrini iyice benimsedim. Evet belki hayatımın en güzel en deli dolu çağlarını yalnız geçiriyorum ama benim icin bir kayıp değil bu. yanlış insanlarla yanlış şeyler yaşayıp acı çekmektense kendime çizdiğim sınırlar çerçevesinde en azından travmasız acısız günler geçirebiliyorum. Bakıyorum da ilişkisi olup sağlıklı kalabilen cok az insan var. Herkes yalan söylüyor herkes birbirini kandırıyor. Merak ediyor sorguluyor hatta öyle ki paranoyaklasıyor. Anlıyorum bunları iki insan birbirini sevip cok sey paylaşınca bunlar kaçınılmaz oluyor ama ben bunu yaşamak istemiyorum. Mükemmel insan arayışında değilim en azından beklentilerime uysun diyorum o da mümkün değil. Yeryüzünde olmayanı istiyorum anladığım kadarıyla. Umarım bir gün herkes istediği kişiyle istediği seyi yapma şansına erişir.
Antalya'da lüks bir mekanda iş adamlarıyla akşam yemeğinin dozunu kaçırıp deli gibi içmek isterdim.
neşet usta sağ olsaydı onunla sohbet edebilseydim.
Şarabımı yudumlarken gözlerine dalmak.. ve devamını akışına bırakmak.
Neyse ki yarın bu dakikalarda gerçekleşiyor olacak.
Akyakada dolunayı izlemek isterdim, tabiki canım kendimle.
görsel
beni kesintisiz dinleyecek biri olsun yanımda yeter.
atımın üstünde avradımla silah sıkmak isterim.

hadi selametle.
Ben sana kahvalti hazirlayim, sen bana cay demle. Hava yagmurlu aksama kadar evden cikmayalim. Pencereden kosusan insanlari izleyelim. Aksama ben sana meze hazirlayim. Bir seyler icelim. Ben gozlerine bakarak sarhos olurum.
şu an değil de dört gün sonra görmüş olsaydım başlığı, bir cevabım kesinlikle olurdu.

şu an ise zaten olmak istemediğim bir yerdeyim. o yüzden düşünemiyorum bile.
Buraya olumlu bir entry girmeye heveslenmiştim, bunu yapacağımı hissettim. Sonrasında düşündüm, düşündüm, ee yine düşündüm; bulamadım..
Şu anda istediğimle yapmak istediğimi yapıyorum.
Soğuk bir yerde, "aman önemli değil kim olursa olsun"la çay-sigara yapmak isterdim.
Düşünmeden, korkmadan sevgimi söyleyebileceğim bir kadınla dans etmek.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar