bugün

an itibariyle nerede ve kiminle ne yapmak veya ne olmak istenilenler dir..
Şöyle örnekleyeyim:

sevgilimle uzun bir tatile çıkmak isterdim. veya süpermen olmak isterdim doğrusu.
(bkz: şu an ne yapmak isterdin)
anketinho dos santos ile sol bankette güzel güzel anket yapmak isterim.
yüksek bir binanın en tepesinden ayaklarımı uzatmak isterdim.
başbakanlıkta genel kurmayıda karşıma almış terörü bitirecek olan toplantıyı yapmak isterdim.
mesai bitimi olduğundan evcazıma gitmeyi. koltuğuma kurulmayı isterdim şahsen.
sevdiğim bir kişi ile antalya sahillerinde kum ve denizin tadını çıkarmak isterdim.
(bkz: 48 saat daha dayanırsak format düşüyor)
natiluste hani bu kadikoydeki orda sergi veya pizzaci acmak ya da alisveris merkezinde insanlara anket yapmak. hih tipki bu soruyu sormak.* *
adriana lima ile malum şeyi, yer zaman farketmez.
Antalya'ya tatile gitmiş kız arkadaşımın yanında olmak isterdim.
kimsenin olmadığı bir yerde sevgilimlen uzun uzun öpüşmeyi istiyorum.
(bkz: kim kiminle nerede ne zaman ne yapıyor)
sahil kenarında, alkol ve ben.
belek'te birgün.
hatunla uzungölde balık yemek isterdim .
HANi ÇOCUKKEN KAĞITLARI KIVIRARAK OYNADIĞIMIZ "kim kiminle nerede ne yapıyorOYUNU"NU AKLA GETiREN BAŞLIK.

NE KOMiK ŞEYLER ÇIKARDI. HEY GiDi GÜNLER HEY.

"AYŞE MEHMET iLE SAMANTIKTA TOP OYNUYOR"
onun orada elini tutmak isterdim.
alaçatı'da ara güler ile fotoğraflar çekip, akşam üstü de sahilde rakı içerek muhabbet etmek...
kabe de cemaatle sabah namazı kılmak isterdim.
ölüm bile mutluluktur; rızanla huzuruna gelebileceksemya rab..
havana'da bir çatı katında puro içmek isterdim. kim olsursa olsun yanımda, hatta kimse olmasın amına koyim.
key westte sakin bir yaşam bankada 200 milyon dolarcık yanımda latin amerikalı ve japon bir iki dişi.
kate upton ile ıssız bir adada hem de çırıl çıplak, böyle bağıra çağıra, böyle umarsızca kumdan kale yapmak ve onun yaptığı kaleleri tekmeleyip bozmak. deliye döndürmek onu. çıldırtmak.
kahve içecek biri olsa fena olmazdı hem biraz laflardık.
Motorla gezmek isterdim ormanlık yolda far açık arkamda akıllı bir hatunla, sabah aydınlığına kadar..

Sonra sabah kamp. Oh miss.