bugün

Yarramınbaşları saçmalıyor.
Tam bir gerizekalılar toplumu olduğumuzun yeni bir kanıtı. Twitter'da da bu haberin altında 'edepsiz giyimle insanları tahrik ediyorlar' diyerek kızı suçlayanlar olmuş ve bunu beğenen bayanlar vardı!
Bu aptallığın hükmüdür, gücü ele geçirmesidir ve korkunçtur!

Şimdi bu öküzü haklı bulanlara sormak istiyorum, Dünyada hiç insan olmasa, tek başıma yaşasan mastürbasyon yapıp yine günaha girebilirsin be onun bunun çocukları! Kız açık giyinmişse öküz gibi bakmak yerine başını başka tarafa çevirebilirsin, çözüm kızın ağzına tekme atmak mı?

Hakikaten bir aptallar yığını içinde yaşıyoruz ve ben bunu kabul etmek istemiyorum! Buna isyan ediyorum.
(bkz: bazı gerizekalılar tuvalete sıçamıyor herhalde)
Tepki yanlış. Bodrumda v.b. yerlerde millet alttsız üstsüz geziyo. Onu napcaz ?

Büyük şehirlerde Şehrin göbeğinde 5 boynuzlu 4 boynuzlu yada düz boynuzsuz otellerde çatır çatır fuhuş yapılıyor. bunları ne yapcaz ?

şorta mı taktınız kafayı ? gidin bakın emniyet asayiş raporlarına, istanbul gibi büyük bir şehrin nasıl fuhuş merkezi olduğunu görün.
--spoiler--
adam haklı çünkü kız onun gibilere vermiyor.
--spoiler--

2016 yılında halen verme gibi kavramları kullanan yavşakların kuruntusudur. bu kafayla sana su bile verilmemesi lazım aq.
o kız da öyle güzel ki, gel de öpme.
daha yazmayı,kendini doğru ifade etmeyi bilmeyen gerizekalının gündem olmak için yaptığı soytarılıklardan sadece bir tanesidir.
'adamın günaha girmeme özgürlüğü neden yok' derken sanırım adamın günaha girme özgürlüğü neden olmasın demek istedin ama senin gibi bir gerizekalı bunu daha ifade bile edemezken biz bu pis zihniyetleri okumakta zorluk çekmiyoruz,alıştık artık.