bugün

Herkesin her istediği olmuyor, üzgünüm. Ya da değilim *
Senin fikrinin ne önemi var vasat hıyar.
Bak bunu bilmiyordum.
görsel
Sözlükte şişman kız yoh.
Siz hiç dönüp kendinize sordunuz mu sözlükteki şişman kızlar bizi istiyor mu diye. Paramız vardı yedik sizin de olsun siz de yeyin.
(bkz: sikerim sizi)

(bkz: erşan kuneri)

https://youtu.be/mu3nHjUdUzQ
şişman kadın yoktur ince bardakta votka vardır.
Doğru söze ne hacet, biraz zayıflamaları iyi olur aslında, daha güzel görünürler en azından, kilonun tüm kadınlara yakışmadığını düşünüyorum.
görsel

Niyet başka.
Uzaya yollayın kurtulalım karşılıklı aq.
görsel
hadiama001 maşallah.
Aynı suratta kaldım o yüzden.
sözlükteki kızların kiloları üzerine konuşmak ayrımcılık yapmaktır, sakınınız.
Ey şişmanım şişmanım, şişman sevdim pişmanım.
Canın sağolsun.

Hoşçakalın.
Yıllarca etimek kemirdimde ne oldu bi hayrınızı görmedim.
Öf ! Çekilin şurdan ya. Hayret şey.
(img:#2314139)
neyse ki böyle biriyim.
şişman birisiyim ama şişman kızları hiç sevmem.
an itibari ile başlattığım kampanyanın sloganı. sözlük içi mesajlaşmaların akabinde tanışılan kızın reelde şişman çıkıp moral bozmaması için gereklidir buna destek vermek. aksi takdirde şişman ve terli bir kızla sevişmek zorunda kalabilirsiniz azizim. Malum yaz geldi , çok tehlikeli bir durum.

sözlük insanların fikir paylaştığı ve cinsel ihtiyaçlarını giderdiği bir yerdir... bunu zaten hepiniz biliyorsunuz. fikir paylaşırken trollerden nasıl tiksiniyorsak cinsel ihtiyaçlarımızı tatmin ederken de şişman kızlardan o kadar tiksinmeliyiz. sonuçta her tarafı memeden oluşan bir kızla kimse sevişmek istemez. daha doğrusu ruh sağlığı yerinde olan kimse istemez...

iri göğüs ve dolgun kalçaya sahip olduğu halde zayıf olan kızlar ise baş tacımızdır. onları ayrı tutar tenzih ederim... onlar cidden başka.

hey sözlük erkekleri! daha iyi bir sözlük için var mısınız?

destekleyenler favori versinler ki gövde gösterisi yapalım.

friddddddddddıııııııııııııııııııııııım!