bugün

patrona, şirket durumunu göstermek amacıyla "kar-zarar grafiği "üzerinde sunum yapılırken ortaya çıkan bu durumla, şirketin sonunun pek hayra alamet olmadığının göstergesidir.
Fizikçi Nil Küçük'ün derste çizdiği hareket grafiğine benzeyen, benim gülme krizinden bir hafta çıkamama neden olan grafiktir.
işlerin kötüye gittiğine dair bir işarettir.

düdüt: uyarı da olabilir.
kısaca işte bu sana girdi patronum manasına gelir.
tecavüz kaçınılmazsa, zevk almaya bakılmalıdır diye özetlenebilecek uzakdoğu öğretisi.
her şey yolunda demektir. standart sapma sıfırdır falan. ne kar ne zarar.eğitimde böyle çıkan grafiğin yorumu budur yani. şirket literatüründe hangi manaya gelir bilemiyorum lakin büyük ihtimal yine aynı şeydir.

(bkz: sivri dağılım)
"bu yıl ziki tutmuşuz patron" çıkışı ile işten atılmaya varacak hadiselere neden olacak eylem.
penislere gelindiğinin * * gostergesidir.
(bkz: kıça giren fizibilite)

(bkz: fuckabity report)
tyler durden'ın o şirkette çalışıyor olabileceğinin emaresidir.

(bkz: fight club)
üretimde varız demektir. işler iyiye gidiyor patron. *
kesin şirket göte girecektir.
yönetim kurulu toplantısı sırasında, üyeler arasında bir an south park sessizliğinin ortaya çıkmasına sebep olucak olan olay.
kar grafiğinin kocaman olduğunu gösterir.
(bkz: kocaman penis şekli)
büyük bir talihsizliktir.(pardon ama puhahahahahhahahahh.içimde kalmasın çok güldüm başlığa)
şirket minimum karda ilerlerken birden maksimum kara çıkıp bir anda minimum kara gerilemesi sonucunda çıkan şekildir. tavan noktasının 2 birim altında tabana paralel bir çizgi çekilirse penis şekli belirginleşir ehehe.
şirketin orgazma ulaşmasıdır.
bazen kâr grafiği başka şekillere benzer.
görsel
krizin bilançosudur. artık ne kadar büyük orasını biz bilemeyiz.