bugün

entry'ler (658)

demokratik sol krose

zamanında "ekşi sözlük"te yazarken "uludağ sözlükte" de "ekşide açtığın başlıkların aynısını açıyorsun" diyerek(ki hepsi benim başlıklarımdır) atılan yazardır...

en azından ben kendi başlıklarımı açıyordum 2 sözlükte....ya ekşide yazan bu arkadaş ??

uçağına çarşaf örtüp hayalet uçak yapan fakir ülke(demokratik sol krose, 18.03.2010 14:16 ~
uçağın üstünü örtüp hayalet uçak diye kakalamak (cin cikartirken carpilan hoca, 28.08.2010 00:49)

hayalet uçak tesisi kurup korkudan üretemeyen ülke (demokratik sol krose, 03.06.2010 23:23
korkudan hayalet uçak üretememek (cin cikartirken carpilan hoca, 27.10.2011 00:24)

barış ödülünü alırken sunucuya kızıp kafayı koymak (demokratik sol krose, 27.01.2010 23:28)
nobel barış ödülü verilirken sunucuya kafa atmak (cin cikartirken carpilan hoca, 26.01.2012 00:15)

savaşırken uzatılan zeytin dalını yiyen fakir ülke (demokratik sol krose, 01.05.2010 21:21)
savaş esnasında uzatılan zeytin dalını yiyen ülke (cin cikartirken carpilan hoca, 01.12.2011 00:14)

dünya kupası kaldırırken boğulan su topu oyuncusu (demokratik sol krose, 19.03.2010 00:22)
kazandığı kupayı kaldırırken boğulan sutopçusu (cin cikartirken carpilan hoca, 27.10.2011 00:42)

hoşlanılan 124 e yolda arkadan vuran optimus prime (demokratik sol krose, 27.04.2010 14:10)
hoşlandığı arabaya arkadan sürttüren autobot (cin cikartirken carpilan hoca, 01.12.2011 00:09)

denizaltı kaptanını kamarasında uyurken ıslatan er (demokratik sol krose, 06.01.2010 22:34)
denizaltında uyuyan askere su fışkırtmak (cin cikartirken carpilan hoca, 27.10.2011 00:34)

ay görevinde yüzeye bayrak yerine don diken ekip (demokratik sol krose, 26.06.2010 12:10)
ay'a bayrak yerine don asan ülke (cin cikartirken carpilan hoca, 27.10.2011 00:29)

kısa menzilli füzeyi taksiyle uzağa yollayan ülke (demokratik sol krose, 21.01.2010 21:46)
kısa menzilli füzeyi yanlışlıkla uzağa yollayan er (cin cikartirken carpilan hoca, 27.10.2011

emekli olunca tasmayla nukleer fuze gezdiren pasa (demokratik sol krose, 04.01.2010 18:09)
emekli olunca tasmayla kadavra gezdiren doktor (cin cikartirken carpilan hoca, 26.01.2012)

ayrılan sevgilinin memelerinden tutup gitme demek (demokratik sol krose, 13.02.2010 17:16
ayrılan sevgilinin saçından tutup gitme demek (cin cikartirken carpilan hoca, 07.04.2011

kız isterken telefonunda arabada beş çalan damat

(bkz: babanın verdim lafından sonra fermuar açan damat)'ın kankasıdır .

hoşlanılan alien le asit yağmurunda piknik yapmak

yemek sonrası (bkz: hoşlanılan alien le asit yağmurunda yürüyüş yapmak) da zevk verecektir.

ekşiden arak yapıyor diyenlere not :
ekşi ve uludağ sözlükteki bütün ikiz başlıklar benimdir sadece " 2 sözlükte de aynı başlığı açamazsın " deyip beni ekşiden attıklarından ve açtığım başlığımın ilk girdisinden beni sildiklerinden dolayı kendi başlığım, ikinci girdiyi yapan kişinin üstüne geçmiştir.

everest te kaybolan sevgilinin günlüğünü bulmak

(bkz: donan arkadaşınız karınızla sevişsin mi)

donan arkadaşınız karınızla sevişsin mi

(bkz: everest te kaybolan sevgilinin günlüğünü bulmak)

işten dönen eşine kapıyı güleryüzle açan kadın

(bkz: bey akşama hangi pozisyonu istiyon diye soran eş)

essah mi

kardeşini yalnız bırakmayıp yine yeniden eskisi gibi diyerekten ortama dalmış ve beni "hoşlandığı alien'le asit yağmurunda yürüyüş yapmaktan mutlu olan adam" kadar bahtiyar etmiştir.hoşgeldin güzel insan.

sevişme sonu hemen arabaya dönüşüp kaçan autobot

seviştikten sonra ortadan "hızlı" bir şekilde kaybolmak için yeteneklerini kullanan autobot'tur. (bkz: arazi burcu erkegi)

ekşi ve uludağ sözlükteki bütün ikiz başlıklar benimdir sadece " 2 sözlükte de aynı başlığı açamazsın " deyip beni ekşiden attıklarından ve açtığım başlığımın ilk girdisinden beni sildiklerinden dolayı kendi başlığım, ikinci girdiyi yapan kişinin üstüne gelmiştir.

ay üssü inşasını çekirdek çitleyip izleyen uzaylı

uzaylı da olsa iş makinesi izleme merakını yenemeyip, saklandığı delikten çıkarak, kendisini ifşa eden uzaylıdır.

ekşi ve uludağ sözlükteki bütün ikiz başlıklar benimdir sadece " 2 sözlükte de aynı başlığı açamazsın " deyip beni ekşiden attıklarından ve açtığım başlığımın ilk girdisinden beni sildiklerinden dolayı kendi başlığım, ikinci girdiyi yapan kişinin üstüne gelmiştir.

imalat hatası var seni geri çekiyoruz diyen tanrı

kişiye araba muamelesi yapan tanrı'dır.

dinozorların neslini tükendi sanan cahiller

(bkz: pokemooon diyerek nuhun gemisinden atlayan dinozor)

nuhun gemisindeki maçta taşağına top gelen dinozor

biraz araştırsalar gerçeği bulabilecek olan cahillerdir.
(bkz: dinozorların neslini tükendi sanan cahiller)

altın gününe alien yumurtasıyla gelen teyze

o yumurtayı nereden bulduğu merak edilen teyzedir.
(bkz: alien)

terminatör ü alıp binicem üstüne vurucam kırbacı

sokakta misket oynarken, mahallenin zengin veletinin john'a, kendisini korumakla görevli terminatör'ü elinden alıp keyfini sürmek istediğini belirtiği cümledir.
(bkz: binicem üstüne vurucam kırbacı)
(bkz: John Connor)

matrix e istanbul dan bağlanıp adana ya düşen neo

bir iş için istanbul'a gelip buradan matrix e akmayı deneyen ve kendini bir anda adana da bulan neo'dur.

ay görevinde yüzeye bayrak yerine don diken ekip

niyeti bozuk ekiptir.

başkanın gösteriği testislere hayran kalıp geldim

her futbolcu takımın tesislerine hayran kalıp gelirken, kendi tercihleri doğrultusunda seçimini yapıp takıma gelen ve kendini başkanın kollarına atan futbolcu beyanatıdır.

21 grams

(bkz: 21 gram yerine 15 gram ruhla ahirete giden bakkal)

gece dolaşıp askerlerin üstünü örten duyarlı füze

"duyarlılık" kısmının hakkını veren füzedir.

hoca dayağı yerken adrian adriaaaan diye bağırmak

fazla rocky filmi seyretmiş kişi davranışıdır.