bugün

" asla sana kızamıyorum" kısmı çok tatlı olan kenan doğulu şarkısı.

Klibi iğrenç.
(bkz: şeytana söyleyin tüyünü bende unutmuş)*
konuşmak eyleminin hormanlara yansımasıdır.
Bu aralar aynı adlı mekanda * cuma akşamları çıkan canım gruptur. Volkan'ın sesi de kendisi gibi muhteşemdir.
kenan doğulu'nun bu sıralar her yerde çalan şarkısı. çilekeş'in yok adlı şarkısına çok benziyor yada ben benzetiyorum bilmiyorum.
Perşembe günleri dinlenebilecek tek grubun çıktığı an-g-aranın en boktan, en leş barlarından biri. Birasıda boktan abi. Maalesef.
bu sırtta, omuzda cikan sac gibi uzun tuylermiş, koparirsan işler ters gidermiş.

bende bolca var kaşinirken elime geliyo falan ama cekmeye korkuyorum.
(bkz: çerkez erkeklerinin oldukça yakışıklı olmaları)
hayali olanından olanı istediğim tüydür, bayan veya erkek fark etmez tip yok veya normal tipi var ama insanlar tarafından çok seviliyorlar ve insanlara çekici geliyorlar. bi bulsam tüylerini yolacağım ve evet kıskandım. kıskançlıktan yeşermiş smaylik var burada da tamam mı hıh....
aynı isimli film ve ayşe hatun önal'ın söylediği şarkı.
Aptal şeyleri baştan yaşamaya
Ne sabrım ne halim var
Senin kalbin maalesef biraz
Aşağıda belden
Al nazar gözlerini, çatal dillerini
Hemen çek benden acilen
Al arayan ellerini, kabarık geçmişini
Aşk denen şeyi sildim defterden
Ah şeytan, şeytan, şeytan
Şeytanların kuyruğunu birbirine bağladın sen
Oh ne güzel yoksun mis
Hava da tertemiz Çıkıyor sokağa kalbim
Daha ilk kez hayatımda
https://www.youtube.com/watch?v=FR5_QN515no
Doğuştan mı vardır sonradan mı edinilir merak edilen.
Lakin varlığı su götürmez bir gerçek.
örnek veriyorum bende yok.
Her konuda sansi yaver giden insanlara soylenen soz.
küçükken duyduğumda ''sende şeytan tüyü var'' denilen kişinin çok kötü birisi olduğunu zannederdim.
duygusal verileri çok iyi okuyabilen bir insan tüyü.
Olsa olsa tuy çıkar bende zaten.
Bende var olduğu iddia edilen şey.

Garip bi şekilde seviyolar ama uzun süreli bunalıyorum ve de bunaltıyorum sanırım.
Bazılarında gerçekten var. Toplu taşımada bile ‘heh işte o’ diye gösterebilirsiniz. Tamamen şahsına münhasır denilen kişilerden oluyorlar ve kendilerine kızmak biraz zorlayıcı olabiliyor. Neyse ki çoğu art niyeti olmayan, iyi kalpli insanlar da oradan kurtarıyoruz. Düşünsenize öyle birinin katil falan olduğunu. Şeytanın özü gelse kurtaramaz durumu.
şahsımdakileri toplasan, bir çeyizlik döşek-yastık çıkar.

moron olmanızın, sıkıcı olmanızın sebeplerini ben de yaşıyorum lakin kan damarda sıcaksa henüz ölmemişim demektir bu, pes atmak yerine keyif almaya bakıyorum.

sizler, sıcak bedenlerinizin içine gömülü cesetlersiniz.
Kimi erkekler de bulunan mistik güç.
Adam, Saçma sapan bir şey konuştuğunda bile hayranlıkla dinler kadınlar.
görsel
gerçekte var olan renksiz uzun alakasız yerde çıkan tüy.

kaburga üstü omuz bel gibi saçma yerlerde çıkar tesadüfen görüp koparılır.

(img:#2280505)
" şeytan uyuyakaldı bir gün. rüzgar sert esti. üç tüy düştü şeytandan dünyaya; biri paraya yapıştı, diğeri mevkiye, öteki de ihtirasa.
o günden sonra şeytan hiç bir iş yapmadı. "
(bkz: lovable rogue)
(bkz: je ne sais quoi)
Sizde varsa başınıza beladır. Her şey yanınıza kar kalır, eylemleriniz cezasız kalır, sizde hep vites arttırırsınız. Yar ve yardımcı vs.
bende hiç olmayandır. ikili ilişkilerde ve insan etkilemede iyi değilim. bu ne lan denilen tipler bile neler yapıyor. pozitif olmayı isterdim ama yapımda yok.