bugün

On iki yıl önce sürekli aynı cümleleri tekrarlayan bir android’e maruz kalmış sunucu kişisi.

“ben sorayım cevap verin susun, bi daha sorayım tekrar cevap verin.”
eğerki sabırlı biriyim ben diyorsanız birde kendinizi 'sosyal hizmetler uzmanı' şerif abinin yerine koyun ve bir daha düşünün.

-hıeeaa 91 de işe girdim 2 sene çalıştım sigarada sonra 94 işten ayrıldım hıeaaa.
--spoiler--
bi saniye nefes alın.
--spoiler--
ışın karaca'nın arkasında bateri çaldığı rivayet edilir.**
beyblade sabri ile yaptığı düet mükemmeldir.

--spoiler--
ben sorayım cevap verin susun bir daha sorayım tekrar cevap verin
--spoiler--
her şubat ayının 9 unda anarım kendisini.

--spoiler--
-hıeeaa 91 de işe girdim 2 sene çalıştım sigarada sonra 94 işten ayrıldım hıeaaa

-tamam bit-tiii!!!
--spoiler--

diyaloğu ile yar yar yardırmıştır.
mega mix'i çıkmıştır. educatedear sağolsundur bu mega mix için. beyblade sabri ile aralarındaki çekişmeye ray ray kasım da katılacaktır.
video kültürünün atasıdır. konu olduğu olaydaki replikler, teklifsiz konuşma lugatında o zaman itibariyle üst sıralarda yer almış; hala arada bir yaad etmekten keyif duyulandır. *
sabırlı kişiliğinin yanında sosyal hizmetlerde de başarılı olan yardımsever bir adam olarak bilirdik. türk malı dizisindeki rolüyle de birçok oyuncu geçinene taş çıkartmış olduğunu gördük.
*
türk malında oynamıştır.
kadın : hıııee 91'de işe girdim.
kadın : hıııee 2 sene çalıştım sigarada.
kadın : hıııe kadın hastalığından ameliyat oldum.
kadın : hıııe ondan sonra...

şerif ıssı : ?
şerif ıssı : *
şerif ıssı : !!!
an itibariyle disko kralı'nda konuk olan kişi.
çeşitli kaynaklarda* oyuncu binnur kaya tarafından işletildiği iddia edilen adam. bende olayın kesinlikle bir şaka olduğuna inanıyorum...
(bkz: ayrıca)

tüm bunlara rağmen, yurdumun gariban bir emekçi teyzesine yaptığı, kanımca saygısızlık olan davranışını asla tasvip etmemekteyiz.
avukat değildir. sosyal hizmetler uzmanıdır. avukat derseniz diş etlerini bile gösterecek kadar sinirlice sırıtır.
http://www.youtube.com/watch?v=a2S4P04UzdA
okan bayülgen tarafından türkiye'ye davet edilmesiyle birlikte makina programında artık tüm türkiye tanımıştır.
ailece uzun zamandır yarılmadığımız kadar yaran, doğuştan gelen bir yarma kapasitesine sahip, yarmak istemediği halde insanı yarım yarım yaran örnek insan.
gülmekten bayılmak derecesine geldiğim sabır taşı, muhterem insan.
(bkz: allah sabır versin kardeş)
(bkz: hepimiz şerif ıssı yız)
-televizyonunuzun sesini kisin 1!!!
-tane tane konusun 2!!!
-alla belanizi vermesin 3!!!**

sozleriyle insani kahkahalara bogan sosyal hizmet uzmani.
(bkz: şu anda beni dinleyin)
(bkz: bittttti)
(bkz: lütfen ama)
(bkz: durun bir daha konuşun)
(bkz: 91'den 94'e kadar çalıştınız 94'ten sonra naaptınız)
(bkz: ben hiçbir şey anlamadım söylediklerinizden)
birçok tv programına da yansıyan anlaşılamama hadisesinden sonra, kendine gelebilmesi için uzun bir tatile çıkması gereken sosyal güvenlik danışmanıdır.
(bkz: ya sabır)
(bkz: la havle)
http://www.youtube.com/watch?v=A2hDuqvK8qk