bugün

illaki karton toplayan çocuk gelsin ana avrat sövsün gitsin istiyor bazı badelenmişler.
şeriat gelmeyeceği için bunu hiç düşünmedim ama chp yada iyi parti iktidar olunca eminim ki şu şeriatçılar ırak yada suriyeye kaçar arap sevicileri sizi siz müslüman değil arap sevicisiniz.
oğlum cevap vermeyen la şunlara. şeriattan en çok bunlar korkar merak etmeyin. bunca talanın hesabı şer'i hükümlere göre kesilecek olursa bir tane şeriatçı kalmaz bu memlekette.
nereye kaçacak bu insanlar diye haykırtan durum.
Bu ulke ataturkun kurdugu turkiye cumhuriyeti. Demokratik, sosyal laik bir hukuk devleti. Cumhuriyeti sizin gibi 3-5 çomara yıktırmayacağız. Sen rahat uyu atam bizler türk evlatlari kurdugun cumhuriyetin ilelebet bekcileriyiz.
muhafazakarız deyip hırsızlık yapanların, hırsızlığı savunanların, tecavüz eden kendisinden ise aklamaya çalışanların, yalancıların, gücü kendi çıkarları için kullananların, kul hakkı yemeyi adet haline getirenlerin düşünmesi gereken sorunsaldır. genelde şeriatın tüm kanunlarına karşı gelenler şeriat gelsin istiyor. kemalist dediklerinizin erkek, kadın, çocuk demeden tecavüze yatkın olduklarını veya hırsızlığı savunduklarını ben 30 küsür senedir neredeyse hiç görmedim şahsen. nerede şeriatı savunan var şeriat gelsin diyen var her türlü haramın içerisindeler.
Kemalistler şeriat getirirse hiç kimse hiçbir yere gitmez hacı.
Geçen 4 duble rakı içtim böyle kafa yaşamadım.
Önce Yunanistana oradan da Amerikaya kaçarlar.
En çok kmalistler istiyor
Seriatta hırsızın eli
Yalancının dili
TecavüzcüNuh gotu kesiliyor
Yiyorsa ?
Adamsaniz ?
Ki değilsiniz
Şeriatı getirin
Bekliyooozzz.
ıslak rüyalarınızı ''bkz: sabah uyandığımda donum tenime yapışmıştı'' adlı başlıkta yazarsanız daha çok okuyucuya ulaşırsınız.
Ananın yanına.
Kemalistler neden şeriattan kaçacakmış? Zaten şeriat bugünün kemalistlerinin eliyle ve azmiyle gelecek. Çünkü hakikat ortaya çıkacak, çünkü en çok onların ihtiyacı var.
Kutuplarda gururla misafir edebilirim.
Buyrun gelin.
gezi olunca çomarlar nereye kaçmıştı?
şeriat gelince laikler ne olacak sorunsalı akpnin düşünmesi gereken bir durumdur. Yunan adaları veya israil olabilir. Tabi çoğu buradaki kaymak tabaklarını bırakıp gitmek istemez. O zaman müslüman olmaları şart olur ama şimdiki gibi sözde değil özde olacaklar.
şakirtlerin kolları kesileceğinden kaçmalarına gerek olmayacaktır.
"Ana bacı" yapan oro*pu çocukları engellenip, moda bildiriliyor bilginize.
Şu an milyonlarca insanın yaptığı gibi dindar rolü yapabilirim.
Birbirini şeriatla dinle allahla kitapla korkutacağınıza, allahtan hakkıyla korkup dosdoğru müslümanlar olarak yaşasaydık keşke. Ama nerde öyle memleket.
Kemalistlerin hiçbir zaman kaçmadığından, her zaman son damla kanına kadar Türk devrimini savunacağından habersiz afacanların küçük beyinlerindeki gereksiz sorulardan sadece biri.
Bilmem belki ananizin bacinizin yanina kaçariz.
şeriat gelince önce "çakma müslümanlar"ı ayıklayacaklar milleti dinden imandan ettiniz diye.
Amerikaya almanyaya ingiltereye fransaya varda var ülke mi yok .
burda kalacagız, otelle lobisinde bir parti kuracagız, seriat amaç değil araçtır duraga gelince ineriz falan diyip kıvaracagız, kemalist terorıst yetiştireceğiz, kendi millet meclisini bombalayacak halka ateş açaçak, düşmana kaçıp bilgi verecek. şeriatçıları kumpas mahkemeleri ile kul hakkı yiye yiye içeri atacağız.