bugün

sivrisineklerin kategorilere ayrılmış şeklinden olup açık cam ya da kapıdan girmek suretiyle kan testi yapmadan kan alabilen tehlikeli hastalıklara sebebiyet verebilecek hayvandır. ****
(bkz: bir orospu çocuğu olarak sinek) *
kesin bölücü olan sivrisinektir. en kutsal $ey olan uykuyu böler .rspu çocuğu. raid ile etkisiz hale getirilmeli hatta kafası kırılmalıdır.
uykunun en güzel yerinde kulağın içine girmeye çalışan sivrisinektir..bide bunların en alakasız yerlerden* sokma gibi adetleride vardır.
insanı sokan sivrisinektir. şereflisi gider kediyi köpeği atı eşşeği sokar. ama insana dokunmaz. sevilesidir.
zavallinin karni actir. niye hakaret ediyorsunuz ki?
yaz gecelerinin kabus niteliğindeki küçük ama etkili hayvanı ..
en nefretlik hayvandır zannımca ,illet olanlar ifrit olma yolundadırlar.
soyunun tükenmesini arzuladığım tek canlı türü.
imha yöntemlerim çeşitli boyutlara varabiliyor.
lakin kendime hakim olup işkence etmemeye özen gösteriyorum, ee ne de olsa cinsdaşız.
sivrisineklerin % 99'luk kesimidir. şerefli sivrisinek var mıdır bilinmez, ama yine de açık bir kapı bırakmak lazımdır tabii.*
sivrisineklerin, uykunuzun en ağır zamanında gelen modelleridir. uykunun içine eder. o kadar ki "lan sok git" diye elini kolunu sunarsın gelip de ısırmaz. maksadı işkence çektirmektir hayvanın, beslenmek hikaye. gecenin ortasında kalkıp terlikli saldırı düzenlerim, 40 yıllık usta pilot gibi it dalaşı yapar uçan terlikle.
av sezonu açılan mahluk.
o değil de * bunu öldürmenin de hazzı başkadır. buradan ersin karabulut'a saygılarımı sunuyorum. kendisi bu yavşakların cesedini kırmızı kalemle işaretleyip, avının yanında poz verir. * (bkz: sandık içi)
(bkz: şerefsiz sivrisinek yoktur az böcek ilacı vardır)
4 kişi arasından beni seçen şerefsizdir. ya arkadaş kimseye bişey olmuyo da neden benim heryerim kıpkırmızı. gece bi yakaliyim ümüğünü çıkarcam duvara.
karizmatik böcektir. kıytırık bir böcek değildir. işini ciddiye alır, sabırlıdır,sinsice yaklaşır ve başarı yüzdesi yüksektir. uyumaz ve sizin uyumanızı bekler. velhasıl su uyur sivrisinek uyumaz.
entry girerken dikkatimi dağıtan canlı yaratık.*
hiç bir şekilde sigara içmemiş olan insana, sigaraya başlatmak için yeterli sebeptir. ( Efkardan değil, sivrisinek sokmasın diye namussuzum )
hakareti haketmeyen sivrisinektir. (bkz: onların da bi gururu var)
sivri sinekler serefsızdır uykuyu boler ama ayagının altından ısıran yada avcunun ıcınden ısıran o...... ç..... dur.
sokar bir kelime bile edemezsin hayvana çünkü çoktan gitmiştir.
bir kaç yerinden sokup karnı doyan ve odayı terk eden sinekler şerefsizdir.

bunların bir de alışılmış yerler dışında * avuçtan, yüzden, sırttan ve ayak tabanından sokup, üstelik odayı terketmeyip karnı doyduktan sonra kulağın dibinde tur atarken çıkardığı iğrenç vıyyyy sesiyle uyutmayanları vardır ki işte onlar birer koçtur koç. * * * * *
bu yaz edirne halkının dilinden düşmeyen cümlecik.
Yaz aylarında sürekli açığımızı kollayıp bize sokmaya çalışan mahluklardır.
yazlarımı kabusa çeviren varlık. bir önlem almadığım takdirde, hiç abartmıyorum 50 yerimden ısırmadan rahat edemiyor - evet saydım. üstelik alerjim var. çareyi sinkov'la yıkanmakta buldum, bu şekilde 2 gündür rahatım. 2 günde yarısını kullandım o ayrı.
sabaha karşı insanın kanını emen, çeşitli azaları sinir bozucu bir şekilde kaşındıran sonra da peşine tepende zafer vızıltılarıyla tur atan sivri sinektir.
bu kadar şerefsiz bir sineğe ne mi yapılır. gece kalkılır, tüm ışıklar açılıp sinsice hareketlerle yanına yaklaşılır. sonra zat-ı şahaneleri ani bir hareketle duvara yapıştırılır ve bir gurur tablosu olarak birkaç gün orada bırakılır.