bugün

Derbi maçın olmadığı her lig ve turnuvada başarılı olma şansı yüksek olan teknik adam.
bu gece beni aşırı şaşırtan türk futbolunun bence en iyi teknik adamı.
hocam biz senin hücum futbolunu sevdik eyvallah milli takımın kadrosu hücuma uygun değil ve sende harika bir savunma takımı kurdun. grup aşamalarını 3 gol yiyerek tamamlıyoruz ki bu rekordur. belki elemelerde en az gol yiyen takım olacağız.
ama bu gece ki bir savunma takımı da değildi. tamam emre sakat zaten 40 yaşındaki emre ye avrupa şampiyonasında bel bağlamayacaksın umarım. irfan can neden yok, yusuf yazıcı neden yok. neden 3 lü stoper?
burak her akını izlanda savunmasından daha çok kesti eyvallah elinden geleni yapıyor ama olmuyor. defansa geldi tam 3 kornere sebep oldu ki izlanda nın bize tek gol atma şansının olduğu yer.
ozan tufan asla bu takımın oyuncusu değil, adamları ikiye bir yakalamışız ama bir pas vermeyi beceremedi.müsait pozisyonlarda şut imkanı bulmasına rağmen cılız şutları kimseyi ürkütmedi.
umarım andorra maçında enes ile başlarsın. ha enes bu takımın santraforu mu elbette değil ama en azından bunu görelim.
yusuf un girmesiyle takım aklı başında hücum yapmaya başladı topa basacak topu kullanacak adamın yok.
umarım bu ilk ve son olur.
Adamdır adam!
ulke olarak en rahat euro elemelerini gecirmemizi saglayan teknik adam.

im-para-tor'u 2'yle carpip 4'e katlar.

fenerbahceli olmama ragmen cok sevdigim bir futbol adamidir. onu da ekleyeyim.
Nede olsa trabzon'lu.
başarıyı bu alır reklamını kebapçı müdavimleri yapar. senelerdir durum böyle.
Burak yılmaz ı 90 dk sahada tutarak futbol anlayışını sorgulattı dün.
Fenerbahçeli olmama rağmen seviyorum diyende akıl tutulması vardır. ama saygı duyuyorum denebilir.. her ne kadar kendisini sevmesem de saygı duyuyorum.. futbolcuları motivasyon ve taktiksel anlamda başarısı yadsınamaz..
Dünya ucunculugu, avrupa turnuvasina Rahat katilim, iki lig șampiyonluğu daha ne Olsun.
seyirciye üçlü çektirerek farklı bir yönünü daha ortaya çıkaran, büyük hoca.
dün kızdık kendisine ama hakkını teslim etmek lazım.

3 farklı uluslar arası turnuvaya (dünya kupası, avrupa şampiyonası ve konfederasyonlar kupası ) götüren tek teknik direktördür.
Fransızların sevmediği teknik adam.
bu adam zaten şu anda en iyi türk teknik direktördür.

terim başarılı evet ama güneş ondan daha iyidir.

kemal sunal daha çok kazandı ve daha çok film çekse de şener şen daha iyidir ondan.

ayrıca beşiktaş güneş olmasa cl de 14 puanla nağmalup yenilgisiz gruptan çıkamazdı. her maça ayrı ayrı tarzda çıktı adam.
talisca, Q7 gibi bireysel yeteneğinden başka bir şeyi olmayan oyunculardan muthiş verim aldı.

bana kalırsa milli takımda işine çok karışıyorlar. kimse karışmasa daha büyük işler de yapabilir.
Ligimizin kebapçı selo ile vasat hocasıdır. Buna iyi hoca diyen akıl tutulması yaşıyordur.
görsel
(bkz: Şenol güneşli milli takımın euro2020 istatistkleri)
başarılı bir teknik adam, aynı zamanda sempatik ve akıllı.
ortalığı karıştırıp alevlendirecek açıklamalar yapmaktansa hedeften sapmamayı tercih ediyor.
oyuna iyi adapte olup analiz edebiliyor ve futbolcudan gerçekten anladığını düşünüyorum.
türkiye'nin yetiştirdiği önemli futbol insanlarından birisidir.
görsel
63 yaşında beşiktaş ve mario gomez sayesinde ilk lig şampiyonluğunu görmüş büyük teknik adam. son 2 sezon quaresma ve necip ısrarıyla hepimize saç baş yoldurdu, şampiyonlukları altın tepside verdi galatasaray'a. daha da çıkmış hala cak cak cak konuşuyor.

aklını başına topla moruk. aptal aptal yorumlarla beşiktaş'a huzursuzluk vermeyi bırak artık.
talisca olmasa patates olacak adam halen yabancı sayısı hakkında konuşuyor.
görsel
Paraya tapan, davasını 3 kuruş için satacak tıynette olacak kadar ucuz kişilikli,sözde filozof.
liglerin ertelenmesiyle ilgili kaç gündür açıklama yapmıyor. ilginç.
yabancı sayısıyla ilgili güvenlik kamerası görse bişeler söylüyodu.
bugün doğum günü. 68 yaşına girmiş.
allah sağlıklı ömürler versin koca kurt.
https://www.tff.org/defau...geID=687&ftxtID=33430

omurgasızmışsın şenor. kafanı zımbala sen yine boş vakitlerinde.

otta bokta fikir sahibi bi insan çünkü kendisi. lucescu gibi sınır sınır diye ağladı. kendisi beşiktaşla en büyük başarılarını 11 yabancı ile aldı. karakter 0 omurga 0.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar