ingilizce derslerini can kulağıyla dinleyen, yurt dışına gidebilen sözlük yazarıdır.
i know english şakır şakır diyen sözlük yazarları. ben bir şakır biliyorum sayılır mı?
öğrenimini Rotterdam daki bir ingiliz okulunda gören san dimas

amerikan aksanında oldukça iyiyim fakat ingiliz aksanında zaman zaman fena tökezliyorum. Bu yüzden okulumdaki ingilizlere açılamıyorum bile.

+ ingiliz bi kız. S: San dimas

+ San dimas, hadfunlastnight?
S: i beg ur pardon?
+ I mean, how was the party last night?
S: ohh ohh got it, well that was amazing except some of the guys puked all over my house.
+ HAHAHAHA.
S: come on girl, it's not even funny.
+ What the fuck are you talking about, anyways, i gotta go now.
S: ??

demek istediğim tek seferde anlayamıyorum zaman zaman.
orta derece bilen ama akıcı şekilde konuşabilen yazardır kendileri.
mensubu olabileceğim liste.
içinde bulunduğum topluluk.
Bilse de kullanamayan sözlük yazarıdır.
That's not me. My English sounds like american english because my First language is German and both from same language family. But my Vocabulary not enough.
(bkz: dream for a requiem)

ben birazcık tercümanım da. sevgiler.
(bkz: kalisky). Bilmekle kalmaz bilmiyorsunuz diye sizi hor görebilir, dikkatli ingilizce cümleler kurmak gerekir kendisine misal: what the fuck?
şayet konuşulan kişiler araplar ve kuzey ingiltereden insanlar değilse şahsımdır.
i run each teen me. Şaka lan ingilizcem şahanedir. Ayrıca fransızca öğrenmeye başladım.
icinde oldugum topluluk.
alanındaki çoğu kaynak ingilizce olduğundan, Devasa makaleler ve kitaplar okumak zorunda kalabilen yazarlardır. bu yüzden şakır şakır bilseler iyi olur.
iş yüküm üzerime devrildi.
did you mean shaquer shaquer.
i am'dir efendim.

edit: aynı zamanda that's me'ymiş.
şüphesiz ki ''şakır şakır ingilizce bilen sözlük yazarları'' diye bir cümle kurmaz. zira şakır şakır bilinmez, şakır şakır konuşulur.

türkçe konuşamayan adam bir de kalkıp ingilizce mi ötecek? hıh.
içinde olmak için yoğun çabalar harcamaya hazır olduğum topluluk.
-do you speak english?
+yeah! i speak şakır şakır english!
21 years old, I am michael.

burada yazan 21'i türkçe olarak okuyorsan, şakır şakır ingilizce bilsen ne yazar ? ha yalamaya devam edebilirsin.
ingilizce entryler girip aklınızı alabilecek yazarlardır.
-hi.
+how are u ?
-im fine u ? what are you doing ?
+ingilizcem bitti gideyim ben...
(bkz: çat pat ingilizce bilen sözlük yazarları)
ı know english language şakırly şakırly. yes, ı accepted it, however not too fluently. for example, ı can not talking about history with someone. or ıf ı go to abroud whereever, ı can't explain own. all of these are not true. ha ha. the hamd for the allah, ı speak english şakkır şakkır ana bacı kro.

edit: eziğin biri çekememiş , utanmadan eksilemiş ya yok böyle bişey. mad yaa moody yaa.
çoğunluğu dile hakim olduğu halde konuşmada sıkıntı yaşayan yazarlardır. yine de ingilizce yanına bir dil daha eklemişlerse çok daha hayırlı bir iş yapmış yazarlardır.