bugün

aptal yöneticilerin insanları ötekileştirerek doğmasına sebep olduğu ahmakça ve cahilce bir düşünce. din ve terörizmden sonra insanın başında en aptal ve zararlı tür.
Araplar hariç haramdır.
Kendi ırkını sevmenin, korumanın ırkçılık olarak sayıldığı tek ülke biz olabiliriz.
avrupanın bokunu yiyip laf türklüğe gelince alası yapılır. yazık.

şimdi araplaşsa mıydık falan diyecekler. türk kal amk. bari güzel yanları kalsın, sükuneti, disiplini, temizliği, az yemesi falan kalsın.
görsel
Fazla fazla anlatmaya gerek yok ilber hocayı da bilenler bilir.
irkci biri degilim ama cumlesiyle baslayip buyuk irk ayrimimin döndügü soy sop olayidir.
kendisi pek bi boka yaramayan bi baltaya sap olamamış insanların aşağılık kompleksine girip kendi ırkından birilerinin geçmişte yaptığı şeylerle övünüp kendini üstün olarak görmesi beni bitiren olaydır.
türklere karşı olanının "kebab" ile dolaylı bir ilişkisi vardır.
yazılarla alakasız bir şey yazcam ama orta dünya da Elfler ne ırkçı be arkadaş. Gariban cüceleri ez babam ez, ez babam ez. garibanlar ırkçılık görmemek için dağı delip girdiler. Öyle mecnunmuş falan halt etmiş. Yaşasın tam bağımsız cüce kardeşliği.
ermeni ve yunan adlı iğrenç iki ırka karşı yaptığım olay. daha fazla yazamayazağim.
ırkçı kimdir biliyor musun arkadaş.
*ırkçı insan bütün kürtlere faşist diyip onlara örgütçü vatan haini muamelesi yapandır.
*ırkçı insan tüm türkleri aynı kefeye koyup onları ırkçılıkla itham edendir.
*ırkçı insan tüm ırktaşlarını yani türkleri şerefli namuslu edepli adaplı bilip bunu savunandır.
*ırkçı insan bu ülkeyi karıştırmak için provakasyonlar ortaya atandır.
*ırkçı insan körü körüne kendi milletini haklı haksız her davada haklı bulandır.
işte bu insan müsveddesinin yukarda saydığım ve daha sayamayacağım kadar yaptıkları ırkçılıktır.
Irkını sevmek ve yükselmesini, gelişmesini istemek doğal bir ruh halidir. iş faşistliğe varmadığı sürece faydalı, hatta gereklidir. Kültürleri, dilleri, gelenek ve görenekleri, kısacası dünyanın renklerini korumanın yolu budur. Kimsenin kimseden üstün olmadığını kabul edip kendi değerlerini korumalı insanlar. Aksi taktirde farbrikadan çıkan aynı model ürünlerden farkımız kalmaz.
yapılacak en aptalca şeydir.
Irk seçimi insanın elinde olmadığı için ırkçılık kadar gereksiz ve boş bir düşünce eylemi yoktur.
insanın sevmediğiniz, ön yargılı olduğunuz bir ırktan olması kendi tercihi değil kalıtımın bir sonucudur. mayoz bölünme, crossing-over ve döllenmeye tavır alınamaz!
Irkçılık yapan insanlara gerçekten acıyorum. beyinlerini vurdurmalarını tavsiye ederim belki o zaman bu dünyada kimseyi dışlamadan örselemeden yaşayabilirler.
Irkçıların en şerefsizi ve tehlikelisi genelde hümanizmin gomünöküzmün arkasına saklanıp karşısındakini ırkçılıkla itham edenlerdir
En tehlikesiz türleri ise, "ırkçıyız", "ırkçıyız nolacak" fln derler.

Örnek: bir türkün bir ermeniden yahudiden kürtten yunandan nefret etmesi ırkçılık değildir. Türk, onlardan genlerine göre değil fiillerine göre nefret eder. Buna da ırkçılık denemez.
genellikle kürtlerin yaptığı yanlış bir yaklaşım.
Ahlaki kısmını bir kenara koyarsak Esasında iyi bir eğitim, tarihi birikim ve çalışkanlık gerektiemsine rağmen ne yazıktır ki dünyanın her yanında cahil, başıbozuk, ayak takımı topluluklar tarafından yaşatılan akımdır.
hastalıktır.
dünyadaki en eğlenceli şey. beyaz isen kalan diğerlerini aşağı görmeme yarıyor. araplar a karşı kullanması eğlenceli. heıl hıtler.
türkiyede yeterince bulunan şey. fazlası olunca ne olduğunu iyi biliyoruz.
Türk insanının genlerine işlemiş bir hastalık. en çok da kürtler söz konusu olduğunda azıyor, içi de dışı da yakıyor. Öyle ki güneydoğuda pyd de var, işid de var ama halkımız işidi hiç umursamıyor.

ikisini de düşman olarak gören türk halkının zihninde kürt olan her zaman ilk öldürülmesi gerekendir. işin kötüsü, düşman sayısı arttığında da böyle.
türkiye de ırkçılık diye bi şey yoktur sadece milletinin fazla koruma vardır.
Türk insanının genlerine işlemiş hastalık dediğimde ırkçılık yapmış olmuyorum, bir realiteden bahsetmiş oluyorum. Elbette ırkçılık yalnızca türk insanına özgü bir rahatsızlık değil ama doğal olarak ben öncelikle yaşadığım ülkeyi değerlendiriyorum. ırkçı olmak kendi milletini kayırmakla açıklanabilecek kadar masum bir şey değil.

Ülkemiz insanı doğumundan ölümüne kadar sürekli bir vatan millet sakarya, 'herkes bize düşman, avrupa bizi kıskanıyor .s.s' gibi bitmek tükenmek bilmeyen bir milliyetçi propagandaya, devlet eliyle bir bombardımana maruz kaldığından, genlerine işlememiş olması mucize olurdu.

Hümanizmle ne alakası var bahsettiklerimin? Bana gerçek argümanlar sun, ırkçılığını meşrulaştırmak için konuyu saçma yerlere çekme.

Bana karşı olmanıza gerek yok ama Kendinize dürüst olun.