bugün

(bkz: 404 not found)
Aynıdırlar.

Irkçı değilim ama kürtleri sevmiyorum.
siyahla beyaz kadar farklıdır. ırkçı kürdün.savunduğu çok yanlıştır lakin ırkçılığın her türlüsü yanlıştır. vatanını ziyadesiyle sevmek ve bu uğurda ölmeyi yeri gelince göze alabilmektir önemli olan ve bu yeterlidir. ırkçılığın lüzumu yok.
sen de o da... ikiniz de o çocuğusunuz. ne geliyorsa bu toplumun başına sizin gibi kafasız insanların yüzünden geliyor. oturdun yarım saat bunu mu düşündün lan?
Türk ırkçısı yalnız milli fikirleri benimser ve türklük şuuru içinde bu gayeye ulaşmak ister.

Kürtçüler ise ya moskofları takip eder yada ne olduğu belirsiz piçleri.
Kürtler dünya var olduğundan bu yana insanlık medeniyetine yön vermiş kutlu bir ırktır hemde öyle bir ırktır ki sadece şu destanları bile; (bkz: ilk kürt destanı olan dövlet bizö bahmiyir destanı/#14511483) ancak 16 büyük imlaratorluk kurabilmiş sıradan bir ırkın savunucularını kıskançlık krizine sokmaya yeterde artar.

Kürt olarak doğamamış olmanın verdiği ızdırapla Harakiri yapmış kaç japon'a şahit oldum, ne Fransızlar gözümün önünde siyanür içerek eridi gitti, ama içimi en çok acıtan en dramatik olay, binlerce Türk'ün ötenazi için isviçre'ye gitmesi olmuştu. hepsi birer birer gitti ve dönmedi. Düşünün bu insanlar kendi ülkelerinde bile ölmek istemiyor. eziklik psikolojisi böyle birşey. millet cebinde kefen parası yerine isviçre'ye uçak bileti saklıyorsa Kürtlerin şahane bir ırk olduğu içindir.
ikisi de bir sikim etmeyecek şeydir.
kürt ırkçılığını doğuran türk ırkçılığı olmuştur.
ezilen bir halkın milliyetçi *bir tavra bürünmesi biraz doğal bir süreçtir. ancak türk milliyetçiliği daha çok 'güçlü' olma noktasından hareket eder.
ikisi de ırkçıdır, ikisinin de ırkçılığı prim yapmaz.
her ikisine de karşı olduğumu söyleyeyim. ben türk milliyetçisiyim ; ırkçılık ve milliyetçilik aynı şey değildir, olamaz, teklif dahi edilemez.
ama kürt ırkçısı dediğimiz şey insanı zorla ırkçı yapar, adama nazi kolluklarını taktırır, ırk düşmanı eder.
ikisi de faşisttir. tek fark birinin egemen olmasidir. digeri egemen olduğunda digerinden bir farki olmadigini görürüz. ama kürt halkinin hakli mücadelesi ile bunlari karistirmamak gerek.
Birisi millitlerin en alçağının milliyetçisidir diğeri milletlerin en yücesi gök Tengri'nin soyunun koruyucusudur.
birisi kendi vatanında yapınca kafatasçı pis faşist, diğeri yaltaklandığı topraklarda yapınca özgürlük savaşçısı, barış güvercini adını alır.
ikisi de orospu çocuğudur.
Irkçı Kürtler pkklıdır şerefsizdir. Irkçı Türk yoktur olamaz. Kimse benim üstün ırkımda ırkçı aramasın.
birisi hayvandır. birisi türktür, insandır.
türk ırkçı olunca "soykırımcı", kürt ırkçı olunca "hakların kardeşliği" olur.
kusura bakmayın da, adaletinize söyleyecek çok güzel sözlerim var ama neyse diyerek, nokta koyuyorum.
türk milliyetçisiyle kürt milliyetçi gibidir. fark yoktur efeneim.
kürtün insan öldürüp, zafer işareti yapıp "biji apo" demesi ve ülke içinde kıçından ülke ismi uydurması demokratik hak olduğu, türkün bunları yapanlara "asacaksın her birini", "kahrolsun pkk" ve çeşitli küfürler etmesi faşistlik olduğu durumdur.
ırkçı kürt; ırkçılık yapmayan, ülke değerlerine sahip çıkan ve atatürk'ün düşüncelerini benimseyen sosyaliste faşist,
ırkçı türk; ırkçılık yapmayan, ülke değerlerine sahip çıkan ve atatürk'ün düşüncelerini benimseyen sosyaliste moskofçu, hain der.

sürekli duyduğumuzdur, ne duyduysam onu söyledim eksici arkadaş.
ırkçı Türk diye bir şey yoktur bu nedenle yanlış bir önermedir, zira bundan 39 yıl önce Türkler veya Türkiye de yaşayan herhangi bir etnik grup hadi örgüt kurup ırkımızı savunalım, ırkımıza uygun bir devlet kuralım, huzuru bozalım dememişlerdir bunu Kürtler yapmıştır ve yapmaya devam etmektedirler, bundan kelli Türkiye de ırkçılık yapan tek bir etnik grup vardır onlarda Kürtlerdir hem Faşist ve ırkçıdırlar, kendilerinden başka hiç kimseyi düşünmezler yıllardan beri ezildiklerini dile getirirler bunu düzeltmenin kan dökmekten geçtiğini savunmuşlardır.
ikisi de yok olmadığı sürece bu topraklara barış gelmesi imkansıza yakındır.
eğer bir türk'e ırkçılık yaparsan insan haklarını, eğer bir kürde ırkçılık yaparsan hayvan haklarını ihlal etmiş olursun.
ırkçılık kötüdür, türk kendi ülkesinde fiziki eylem olmadan ırkçılık yapmaktadır, kürt türkün devletinde eşit şartlarda olmasına ragmen başka ülkelerin kucagında oturup, onların çıkarlari için fiziki şidete dayalı ırkçılık yapmaktadır.