bugün

(bkz: fredi nin kabusu 3)
+baba bu adamın neden dudakları sürekli oynuyor anlamadım gözleri falan sabit sadece orası oynuyor.
-bu adamın tribide bu yavrum naparsın
+vay be arda da milli takım'ı bırakıyor
- valla he..

(bkz: beşinci fatih terim dönemi)

(bkz: böyle gider bu)
üç vakte kadar başlayacak olduğunu düşündüğüm dönem.
beklenen durum ancak bu sefer aşı tutmayacaktır. malesef terim egolarına yenik düşmüştür ve kendini yenileyememiştir.

gönül isterki bu entri bi tarafımiza girsin ve fatih terim ile gs başarıdan başarıya koşsun.
başarılı olacak bir döneme benzemektedir. teknik direktör sorunun erken çözümlenmesi yapılacak transferler için artı bir özelliktir. yönetimin fatih terime gerekli desteği hem maddi hem manevi yönde vereceği gözüküyor. ardada kulüpte kalacak gibi. bu kadar olumlu ortamda fatih terim bu işi yapar diye düşünüyorum. zaten yine bir cacık olmazsa galatasaray kapatsın artık kulubü.
eşofmanlarını giyecekse bu dönem belki de ilk iki dönemden daha da başarılı olabilecek bir dönemdir.
Akşam televizyon ve internette görülecek, kesinleşmiş olan durumdur. yuvana hoşgeldin imparator!
transfer listesini "ben cebimden para verip transfer yapmam" diyen ünal aysal'ın önüne uzattığında, başlamadan bitebilecek bir dönem olabilir.
g.saray'ın fatih terim'le anlaştığı tarihe dikkat. umarım hem g.saray hem de terim için 17 mayıs yeni bir milat olur. hoş geldin imparator
prensipte anlaştığı tarih 16 mayıstır. fakat resmi sözleşme bugün yapılırsa güzel olacaktır.
(bkz: ustalık dönemi)
başarılı yada başarısız olabilir yorumarından ziyade tercih konusunda sürekli aynı şahsiyetlerin denenmesinin sebebini anlayabilmiş degilim.belli bir kariyer ve seviye yakalamış olan teknik direktörün hala neyi ispatlamak için bu takıma dönecegini anlayamıyorum.
hayırlara vesile olmasını dilediğimiz dönemdir.
an itibarıyla galatasaray başkanı tarafından başladığı açıklanan dönemdir.
bugün atılan imzayla resmen başlayan dönemdir.
fenerbahçeliler'i heyecanlandırmayan bir dönem. makus talih sendromu...
kuşların çok ama çok ağlayacağı bir dönemin başlangıcıdır efendim.
nedense, böyle bir moda var son günlerde; ustalık dönemi olacağı söyleniyor.

- pek sanmıyorum ama göreceğiz bakalım.
1. dönem ev en başarılı dönemi olan 1996 - 2000 sezonu
2. olarak 2002 - 2004 sezonunda fiyasko olan dönem ve
3. olarak 2011 den beri olan dönemdir.
bu dönemde geçen seneki şampiyonluğun verdiği rahatlıktan dolayı olcak çok sakindir. kendinden emin yenilse bile rahat olduğu dönemdir. uefa şampiyonluğu öncesi dönemi anımsatır. şampiyonlar liginde başarılı olacağının habercisi midir acaba?
not:göztepe liyim
takıntılarını bırakmak zorunda olduğu dönem. balta, aydın, sabri, melo(şımarıklığından ve klübe karşı tavırlarından)