Açık öğretim fakültesinde olandır.
doğru bir önerme.
Yalan dolan.
akpli düşünceleri vol 1.
Üniversiteyo fuhus yuvasi olarak gorenlerde iste bu zihniyettekilerdir.
Ikinci senem. sınıfta 3teikisi kız hiç konuşmadığım adını bilmediğim kızlar var.
kendini avutmaktır (bkz: züürt tesellisi)
bir nesle yutturulmuş sözdür. nice insanlar bu yalan için çalışıp üniversite kazandı...
Valla abi bizim üniversitede etmiyorlar ama gel et diye şekilden şekile giriyorlar. Gidip yaşamak lazım, bu sorunun cevabı o ayrıntıda gizlidir.
ders notu mu?
neden bahsediyoruz beyler konuya açıklık getirin. bana sadece ders notu verdiler o da zorla.
Koca bir nesli yutmuş yalandır efendim . Özellikle üniversitede üst sınıflardan kimseye denmemesi gereken bir cümledir hele bir de makine mühendisliği okuyan 3. veya 4. sınıf birine söylerseniz sonu kötü bite bilir cümlenin . Kısaca Spoiler vermek gerekirse ;

(bkz: sikerler)
etmiyorlar ama teklif almak için can atıyorlar inan.
izmirliler konuşmaya geliyor sen muhabbeti ilerletip teklif ediyorsundur aha hepsi bu kadar.
mühendisliklerin önünde vosvos ile son ses müzik de dinliyorlarmis.
Doğru sayılabilecek durum. Gelip teklif etmiyorlar tabi ki ama ya hiç teklife gerek kalmıyor ya da açık açık belli ediyorlar.
http://galeri.uludagsozlu...if-ediyormu%C5%9F-772235/
(bkz: tabi lan manyak mısın) tıpkı rusya da kadınların erkeklere yatma teklifi ettiği gibi. aynı sistem sonuçlar biraz farklı işte.
''Valla üniversite de zengin koca arayan erkek gördüm ama yine de siz bilirsiniz'' dedirten duyumdur.
hangi üniversite aq dediğim iddiadır.

3.ye geçecez siftah görmedik. evet kızlar olgun, bilgili, kültürlü kendini geliştirmiş bir bayım. taliplerimi bekliyorum.
henüz üniversiteye geçmediğim için temennisini edindiğim söz. kızlar mahcup etmeyin beni sözlüğe.
külliyen yalan yok öyle bir şey.
üniversitenin en güzel yanıydı asıdjasdja.
üniversite okuyorum, hiç teklif etmedim * :D
6 yıllık üniversite hayatımda başıma gelmemiş hadisedir. onlarca arkadaşım oldu onlarında başına gelmedi. ama gelen var ne yazık ki mk.
Yeni literatürde şöyle geçer.
(bkz: üniversitede kızlar necatiye teklif ediyormuş)

Gençleri heveslendirmeyin.
odtüde okuyorsanız vallahi gerçekti lan.