bugün

okumak daha zordur. lakin uni ve bölüm sırası önemlidir.
üniversiteye eşeği bağlamışlar mezun olmuş derler. e sallayıp çıksan bile dandik bi üniversitede saçma bi bölüm tutturuyosun sınavda da. yani okumakta kazanmakta kolay. lakin önemli olan beklenti. ben itü de biyokimya mühendisliği bitiricem diyosan. ders çalışmaktan o götten o ter akmadıkça olmaz o iş.
kişiden kişiye değişen durum. ben meselâ bu yaşımda sınava girsem %1'lik dilimdeyim ama dört yıllık fakülteyi de 9 yılda bitirdim.
sen okuma.
üniversiteyi bitirdikten sonra iş bulmak zor. ikisi de bunun yanında çocuk oyuncağı. mezun olduğunuzda bu soruyu tekrar sorun kendinize.
ikisi de kolay değil.

azim gerekiyor.

mecbur.
hem çalışıp hem ev işi yapmak zor.
mezun olmak zor şeklinde cevaplanması gereken soru.

merak ediyorsanız iş bulması daha zor.

bunun da üst versiyonu girdiğin işte mutlu olabilmek.

daha da üst versiyonu girdiğin işte sinirlerine hakim olarak sabır çekerek başarılı olabilmek.
ikisi de zor,bıktık artık,enerjim kalmadı.
Lise 4 yıl da bitti Üniversite 11 yıl da. Karar sizin.
Tipsa eğer kazanmakta zor okumakta.ama genel olarak okumak.
Kesinlikle okumak diye cevap verilecek soru.
Hukuk ise eğer okumaktır. Net. Tecrübe ile sabit.
Mezun olun da sonra konuşalım sizinle en iyisi.
Bana gore okumak.
Tabii ki okumak zor yahu. Şu an temsili hayattan bezmiş bir pikçırımı dahi koymak istedim lakin ona dahi halim yok. Abv.
Iyi bi hukuk fakultesinde okuyorum ve iyi puanlar yaptim lisedeyen. Bu soru biraz kazandigin bölümle ve üniversiteyle alakalı doger bölümlerde okuyan bi cok arkadaşım benim calismamin cok azini calisip iyi notlar alirken ben yaz okuluna kaliyorum.
Kazanana kadar olan süreç sonrasında okurken olan süreç ve daha sonra iyi bir bölüm iyi bir üniversite mezunu değilseniz iş bulma süreci. Hep zor aq
kazanmak zor, okumak daha zor. zorda zor. ikisinede hiç gerek yok.
Hukuk okuyan biri olarak kesinlikle kazanmak zor diyorum. Üniversitede mesleğe yönelik ders görüyorsun. Zorlasa da işe yaradığını hissediyorsun. Saçma sapan ve hiç işine yaramayacak bilgiler içerisinde boğulmuyorsun.
kazanmak zor tamam ama 1 yıllık bir çalışma ile istediğin bölüme gidersin. okumak ise bölümüne göre değişir. tutup bir hukuk ile okul öncesi öğretmenliğini aynı kabul etmemek gerekir.
ikiside bir şekilde öyle veya böyle oluyor, asıl zor olan sonrası haberiniz olsun.
Bitirmek zor bitirmek gerisi hallolur.
ikisi de zor amk. birini seçince diğeri kolaylaşmıyor ki. ikisi de zor ve sike sike yapmak zorundasın.

(bkz: welcome to the realities)
liselilerin kazanmak zor diye cevaplandırdığı soru.