bugün

ıq seviyeleri ile ilgili mevzudur.

ilgi alanlarına girmeyen konular hakkında konuşmayı pek sevmezler.
anlamadıklarındandır. film bilgileri "ülkücüler" denen belgeselimsi şeyden, kitap bilgileri atsız'ın saçmalarından, müzik bilgileri ahmet şafak'tan, mustafa yıldızdoğan'dan ibaret olunca ne beklersin.
hes projeleri, orman katliamları, işten çıkarılan işçileri haksız yere hapis yatan insanlar, maden çıkarmak için köyleri boşaltılan köylüler, kadın cinayetleri vs.

ilgi gibi konularda fikir belirtmedikleri kadar şaşırtmayan olaydır. tabiatlarında yok!
yalandır ve sadece farklı bir ideolojiye inanan insanları karalamak adına karalanmış bir başlıktır. kendinden olmayanı bir kalıba koyup genelleme yapma hastalığınızın tezahürüdür. burada yazacağım hiçbir şey sizin bakış açınızı değiştirmeyeceğinden çok fazla kendimi yormayacağım. buyurun tarih ve edebiyat alanında, Atsız’dan Necip Fazıl’a, Serdengeçti’den Sepetçioğlu’na, Dilaver Cebeci’den Emine Işınsu’ya, Cengiz Dağcı’dan Bahaeddin Özkişi’ye kadar çok sayıda tesirli sanatçıdan söz etmek mümkündür. bahsettiğiniz ideolojinin böyle yüksek sanat değeri taşıyan yazarları olur da okuyucusu olmaz mı?
Kültür düzeyleri düşük olduğu içindir.

Anca kurtlar vadisi izleyip sürü halinde yanlış adam döverler.
aynen amk.

biz ülkücü olarak ne yapıyoruz acaba ?

mesela ben hayatta kitap okumam.

film de izlemem.

ee tiyatro da yok.

opera falan hak getire.

bale denedim futbolcuymuş.

pisliğiz lan biz. ne biçim insanlarız. tü bize. kaka bize.

edit: şimdi dikkat ettim de bölücüler hepsi buraya toplanmış. ahahah lan ağlamıyor musunuz siz doğu'da çocuklar ölüyor diye. okati yine kime bokati.
Kültür, bilgi konu olunca duvar gibi çarpan gerçek.
Ulkucuyum senin yasin kadar kitap okudum müzik bir kültürdür boş zamanlarimizda onuda dinleriz filmde yeri gelince hoşumuza gelirse izlenir genelemene sictirma vatan haini piç.
nobel ödülü almakla meşgul olmaktandır.

(bkz: aziz sancarın eski ülkücü olması)
sanki solcular çok konuşuyor denilesi başlık.
"fantastik dörtlü çok mu gerçek amk"

-bir ülkücü
Ulkuculerın sadece ufak bır kısmı kulturlu ınsanlardır. Gerı kalanları bılmedıgı konuda nasıl yorum yapsın?
Ülkucuyum ve kitap okuyorum suana okudugum kitap sayisi sizin iq seviyenizden fazladir. Dostoyevski, sir arthur, george orwell, Okay tiryakioglu, Nihal Atsiz vb. Kitap okumusumdur yaptiginiz denence cürüdü dağîlabilirsiniz.

Edit1: muzik katmayi unutmuşum. Müzik olarak da Disturbed, Linkin park vb metal gruplari dinliyorum.
Sacmaliktir. Iki üç itin uydurmasidir. Amk adam dışarda bir ülkücüden fırça yada dayak yemiş gelmiş burda başlık açıp kendini tatmin ediyor.
milliyetçilik okumaktır. içinde yaşadığın ülkenin gelişmesi için elinden geleni yapmak, kültür ve çağdaşlık seviyeni diğer milletlerin üstüne çıkarmaya çalışmaktır. bunun farkında olan bir milliyetçi pek ala bu başlığı açan arkadaşın kat kat fazlasında kitap okumuş, film izlemiş, tiyatroya gitmiştir.
Cahildirler geneli amk ne bekliyorsunuz.
(bkz: sözlük solcularının her gün nobel ve oscar alması)
Kafaları basmıyor çünkü böyle şeylere.
Kurtlar vadisi'ni izlemekten, ulumaktan, ellerinde tespihle sürü gibi her yerde gezip dayılanmaktan ve insanı insandan ayırmaktan başka bir şey yapmadıkları için normaldir.
Necip Fazıl ı şairden saymayıp kültürcülük oynayan yazar söylemi.
Bu başlık, idil Biret konserini basan, ,çki içiliyor diye resim sergisi talan eden, en sonunda da bir kitap evini ateşe veren ülkücülere yapılabilecek en büyük haksızlıktır. Ülkücüler kültür ve sanatla bu derece yakından ilgilidir.
saldırmadıklarına şükredin. konuşmasalar da olur. çünkü bazen kuduz köpekler gibi saldırdıkları oluyor, hoş değil.