bugün

8 yaşindaki yavruyu önce tecavüz edip, sonra bogarak ölduren bi yaratik neden yaşasin ki...

#idam.
ilk iş rüşvetçi rantçı asalak grubunu yok ederdim.
Biatçı pislikleri ezerdim.
Devletin önüne kendi ve cemaat çıkarını gözetenleri kuru ekmeğe muhtaç hale getirirdim.
Suriyelileri sınır dışı ederim.
ilk iş eğitim sistemi ile ilgilenmek olurdu.
Nice cehalet kokulu üniversite mezunu var. Kendini bile tanımayan, hedefi olmayan, beyninde fos kalabalık sapkınlıkları olan nice mahluk...
Iki idam sehpasi kurardim.

Biri tecavüzculere,
Digeri vatan hainlerine.
Dini siyasete karıştırıp, üzerinden prim yapan ne kadar din adamı olduğunu iddia eden siyasetçi varsa, kent meydanlarında sallandırırdım.
Eğitimi kalkındırmak sonra da tarımı ve çiftçiyi baştacı etmek.
maaş hariç her bir şeye katlamalı zam gelmesini sağlamak. Yeteri kadar zam yaparsam padişah bile yapar beni bu aziz millet.
Kuvetler ayrılığı.
. . . kuvvetler ayrılığı ilkesini deforme edilemeyecek bir sisteme oturturdum. Hukukun üstünlüğünü sağlayacak ciddi yaptırımlar yürürlüğe koyardım.
. . insanların haklarına büyük önem verir. insanların başka insanların hakkına tecavüzüne ağır cezalar getirirdim.
Herkesin boş vakitlerinde uğraşması için, hobi edinmesi için ücretsiz dernekler açardım.Kahvehaneleri kapatır köy tiyatrosu ve köy kütüphanesi yapardım.Seçimlerde oy kullanmak için en az lise mezunu şartı koyardım.Devlet kadrolarında boş beleş torpille gelmiş asalakları kovar.Yerlerine hakkıyla çalışan emekçileri alırdım.Benim ki de çok utopik oldu.
Vergi muafiyeti verip köyleri ve tarımı kalkındırmak.
suriyelileri siktir etmek.
Tarihe olan ilgimden olsa gerek suriçini trafiğe kapatırdım. 100 yıldan yeni binaları kamulaştırıp yıktırırdım. Suriçindeki bütün tarihi binalara randevu sistemi getirirdim. Elini sallayan nasrettin hoca türbesi gibi 1500 yaşında ayasofya'ya giremezdi.

Bundan sonra da adalet sistemine el atardım.

Seçin lan beni 2 yıla cennete çeviririm ülkeyi.
tabiki üretim.