bugün

akp'lileri boş beleş 7/24 sözlüklerde sosyal medyada takılan insanların sanmasından kaynaklanan durumdur.

arkadaşlar adamların daha ciddi işleri var sözlük okumaktan başka.

senin eylemlerindeki o seni güldüren pankartlara bi bak, hepsi sözlük jargonunun klasiklerine girmiş laflar.

ulan en basiti git annene, "işte bunlar hep seks", de. bak bakalım annen ne diyecek sana.

ya da olmadı bu biber gazı bi harika dostum de... baban terlikle kovalamıyor mu acaba seni.. deve.
orantısız cehalet uygulayan akepelidir.
zeka noksanlığının, yapacak daha ciddi işlerin olması ile açıklanmasını görmemizi sağlayan akp'li. acaba bir gün çıkıp biriniz partizanlık yapmadan yanlışa yanlış diyebilecek mi? merakla bekliyoruz...
gezicilerin de akıl dolu pankartları yanında, terbiyesizce hakaret içeren çok pankartını gördük. "kendi bokum ayva kokum" diyerek hepsini mizah harikası göstermeyelim .
ahlaksızlık terbiyesizlik beyinsizlik şerefsizliktir.
hepsine genelleme yapmamakla beraber;

seks yapmaya yapmaya çenelerine vuran bu tip örümcek kafalıların, bir sanatçıyı böyle umutsuz bir pankartla hedef alarak direnişçileri tahrik etme çabalarıdır.

bunlar böledir. en alt tabaka böyle çalışır. en üst tabaka daha götü kalkık vurdum duymaz, umursamaz tavırlar takınarak.
haksızlığa uğramış akp lidir. tamam bir hafta boyunca o gerginlikte tebessüm ettiren pek çok yorum-fotoğraf-video seyrettik ama, ben "tayyip şaşırma sabrımızı taşırma" kadar birşeye güldüğümü hatırlamıyorum. sinirim geçti lan resmen gülerken. bu nasıl bir özeleştiridir, nasıl güzel bir ironidir.

çarşının marşının kırk fırın ekmek yemesi lazım bu seviyeye çıkabilmeleri için.
hayır neden bu kadar tepki alıyor ben anlamıyorum ! sanki ilk kez olan bir şey amk. bu sözlükte her gün bundan bin kat berbatı olmuyor mu ? hayır bunun geçmiş türevlerine örnekler arıyorsanız açın akp'nin sayfalarıan girin bir bakın.
atatürke küfür edenden tut, ak partiye oy vermeyenlere, sanatçılara, kürtaja karşı olanlara, çarşıya, odtüye daha sayayım mı ? !
dolayısıyla halit ergenç morelini sakın bozmasın ! bizim taksim gezi parkında olmamızın amacı zaten bu zihniyete karşı durmak ! ve ayrıca dik duruşunu ayakta alkışlıyorum bu ülke bundan 50 yıl sonra bile onun ismini unutmayacak.
(bkz: müslüman ahlakı)
o potansiyeli göremiyorum. onun yaptığı başka bişeydir. mesela sıçıp sıvamak gibi. o açılan başlıktan ancak bu çıkar bayım.
uygulanan orantısız zeka uygulamasını kaldıramayan beyinin iflas etmesi.
tabi ki, yaşanan dejenerasyonun etkisi de görülmektedir.