Öğretmenden dayak yeme hikâyeleri adlı bir başlık buldum fakat bu yazacağım yaşanmış olduğu için hikâye değil , hatıra başlığı adı altında paylaşmak istedim.

7. Veya 8. Sınıftayım ergenliğin ilk yılları kanım kaynıyor. Derslerden fen bilgisi konu periyodik tablo . biz ergenliğe sınıftakilere göre erken adım atan 6-7 arkadaş arkada kaynatiyoruz. Hoca bi kaç kez uyardı ama bizim penisimizde değil. Sonra bisey oldu beni bi gülme tuttu ama kahkaha atıyorum. Hoca " kamyon siktir git lan dışarı " dedi. Sınıfta kız var demedi pezevenk sövdü. Bende bunun şaşkınlığı ve siktir yememe neden olan gülmenin suratımda harmanlanmış şekliyle yavaş yavaş ön sıralara doğru ilerledim.
Hoca baktı hâlâ sırıtıyorum kafama bi tane sağlam tokat atmaya kalktı. Reflexlerim sayesinde matrixteki neo edasıyla tokattan kurtuldum ama en ön sırada oturan kıza bildiğin kafa attım. Kız bu anı beklermişcesine ağlamaya basladı. Ben iyice gülmeye başladım, hoca iyice sinirlendi. Kapıya kadar pesimden koştu ama yakalayamadı. O gün akşama kadar tiyatral bir şekilde anlatıp anlatıp güldük. Ulan durduk yere özledim yine o yılları be.
Hoşlandığım bi kız vardı 2. Sınıftaydım. Sınıftaki çocuk o kıza orospu demişti. Aslında orospu ne demek bilmiyordum.

Ama kız bir anda ağlamaya başlayınca anlamını bilmediğim kelimeden dolayı çocukla kavga etmiştim. Hoca zorla ayırmıştı. Sonra beni dövmüştü ilk.
Lise de tarih dersindeyken. Arkadaşla konuşuyorduk hoca nin bir kac kez uyarmasina rağmen biz yine konuşmaya devam ettik. Kafama ağır tarih kitabını vurunca kendime geldim.
ingilizce bir kelimeyi telaffuz edemedim diye hayatımın tek haksız tokadını yemiştim. Kahpe karı.
birisini döverken öğretmen tarafından tekme yemekle sona eren eylem. bir de ilkokulda iyi dayak yediğimiz durumlar vardı. yeniler öğretmenlerden dayak yemeden büyüyor.
Kötü değillerdi biliyorum ama nedense o sınıfın ortasında dayak yemek insanlara rezil olmak gerçekten lisedeyken çok kötü koyar.Acayip bi enerji vardı o an içimde öğretmenler zili çalmıştı sınıfın kapısından koşa koşa cam kenarına doğru gittim ayağımla duvarın kenarından destek alarak ve geriye doğru dönerek mükemmel bir uçuş gerçekleştirdim ki bir baktım ben havadayken hoca beni izliyor.galiba kaloferden destek aldığımı sanmıştı gitti müdür yardımcısını çağırdı.ben de normalde çok mülayim biriyimdir okul da dandik olduğu için biraz gerizekalı olan arkadaşlarımın yanında çalışkan ve iyi bir öğrenci stilinde görünüyordum.Hoca,senden beklemezdim dedi pat diye yapıştırdı suratıma o an kendimi inanılmaz zor tuttum yoksa gidiyodu bütün hayatım.Siz siz olun duvardan destek alıp 180 derece dönerek mükemmel atlayışlar yapmaya kalkmayın dövüyo ibneler.
Matematikçi sınava girmedim elimde cetveli kırmıştı tek yediğim dayak budur dayak sayılmaz ama çok iydi aramiz notları falan beraber giriyodik yani o derece keşke eskiye geri dönsek.
hem müdür yardımcısı hem din derslerine gelen sığır vardı, finisher hareketi öğrencinin ayağına basıp tokadı basmak şeklindeydi. bunu bir gün sınıftaki bir kız arkadaşa konuştuğu için yapmıştı. pek diyecek bir şey bulamıyor insan.
Orta okulda Beş arkadaş sınıfta azıttık. Örtmen ben sizinle ugraşamayacağım diyerek kaldırdı bizi müdür yardımcısının yanına götürdü. Müdür yardımcısı kadın, annemin çok samimi arkadaşı. iyi dedim yırttık. Kadın bizi sıraya dizdi, teker teker soruyor; adın ne, nerede oturuyorsun? Bizim evde müdür yardımcısının odasından gözüküyor. Sıra bana geldi.

+ adın ne?
- italyann
+ nerede oturuyorsun?

(Amk karısı sanki bilmiyo, haftada üç gün geliyo halbuki. Elimle camdan gözüken apartmanimizi işaret ederek...)

- şurada
+ sen perde de mi oturuyorsun? Çat!

Ama ne tokattı var ya, beş parmağının izi kalmıştı suratımda kahpenin.
arkadaşımın kafasını sıraya sıkıştırdığım icin tahtaya çıkarıp kulağıma asılmıştı rahmet ilkokul öğretmenim.
Lisede sınıf öğretmenimden haftalık dayak yerdim. Fuallerden tutup ayağımı yerden mi kesmedi. Kafamı kolunun arasına sıkıştırıp nefesimi mi kesmedi. Ama severdim şahsını. Deist bi hocaydı. Okul onundu resmen. Sayesinde okuldan atılmadan bitirdim liseyi.
Bir kere Osmanlı tokatti yedim.haksiZ yere hakkımı helal etmiyorum.birinci sınıfın ikinci günü yanıma emre diye bir çocuk oturdu fazla haylazdi iki didistik bana ana. si..tüm dedi bende hayatimda küfür mü isittim çocuğum yani ne tepki vereceğimi bilemedim dedm seni ortmene sikayet edeyimde gor sen.örtmenimmm emre bana anani si..yim dediıı dememle terbiyesiz saaak oturdum yerime...
Hoca-oğlum sus artık yeter
Ben-tamam uza sikmiim belanı
Hoca-çatapatçatpatçatapata.
Arkadaşları ayırırken araya karışıp sıra dayağından nasibimi almıştım. Ne kadar kötüymüş ya eskiden. Şimdi ortalığı yıkar veliler, bizimkiler ise eti sizin kemiği bizim kafasındaydı.
Bir tane daha var ama bu komik lan.

Orta okul, iş eğitimi dersinde sınıfça para toplayarak 5 kilo vernik aldık. ben de bir iş eğitimi dersinde bunu düşürüp kırdım. Öğretmen geldi tokatı yapıştırdı. Neyse ağladık sızladık okul bitti, eve dönüyorum. Ulan bir baktım karı arkamda. Aha dedim beni takip ediyor. Arada bir arkama bakıyorum, karı hala arkamda. Tırsmaya başladım iyice. Ne yapacak acaba diye düşünüyorum. Artık eve geldim sayılır, kadın hala arkamda. Ne vernikmiş amk, Herhalde anneme şikayet edecek beni verniği düşürdüm diye düşünmeye başladım. Bizim siteye girdim, bilerek yan apartmana daldım. Bodrum kata indim saklandım. 10 dakika kadar bodrumda bekledim, sonra çıktım dışarı. etrafa baktım temiz, iyi dedim eve gittim. Kapıyı çaldım annem açtı, içeren karı sesleri geliyor. Annemin arkadaşları gelmiş sohbet muhabbet. içlerinden beni çok seven bir tanesi seslendi;'italyann gel len buraya özledim seni' diye, salona bir girdim bizim iş eğitimci karı karşımda oturuyor. Önünde çay pasta börek. Karı da şok geçirdi ben de. Daha tokatı yapıştıralı 1 saat geçmemiş. Okuldan muhabbet açılıncada, "aa italyann benim öğrencim, çok akıllı, çok uslu' diye kıvırmıştı kahpe.
ilkokul 4. sınıfta hocanın şu an hatırlamadığım bir yaramazlığın sebebini öğrenmek için sırayla herkesin eline cetvelle vurmaya başlaması. sıra tam bana geldiğinde olayla hiç alakası olmayan bir kızın "öğretmenim ben yaptım" demesi ve birkaç kez eline cetvelle vurulması. sınıftaki birkaç kişinin olayın farkına varması* ama sonrasında benim cesaret edip kıza teşekkür etmeye ve aşkına karşılık vermeye gidememem...
2. Sınıftayım sınavdayız sorulardan biri cumhuriyetin ilan ediliş tarihi, 29 ekim geliyo gerisi yok 19.. Neydi neydi düşün düşün bulamadım. yanımdakinden bakmaya çalışıyorum tabi çantalardan ne kadar görebilirsem, son 10 dk dedi kadın ben tutuştum salladım rakam verdim kadına, kağıdını verenler tahtada bekliyordu daha kendime yer ararken bu kadın beni çağırdı " gerizekalı cumhuriyet bu tarihte mi ilan edildi salak" diyip kafama bi tane oturtturdu tokat atmazsa olmaz tabi sonra" geç yerine düzelt" dedi ben kaldım öyle ulan yanlış yazsam yine dayak var. tahtadakilere bakıyorum söylesinler diye millet korkudan kıpırdayamıyor allahtan biri parmakla 1 9 2 3 yaptı da ikinci dayaktan kurtulduk.
Uff damarıma bastınız. Sadece bir kez oldu ama hic aklimdan çıkmadı adam mahallemizde ben büyüyüp tekrar mahalleme döndüm ama bir kere bile tanidigimi belli etmedim sirf bu yuzden.

Birileri konusurken arkasını sinifa döndü ben konustum zannedip iki eliyle kulagima sertce vurup kafami sıkıştırdı ve yukari kaldirip birakti. Herifte ki taktiğe bak. Daha 8 9 yasindaydim lan. Ah be niyazi hocam.
lise 1. snifta ses coktur bi sey sormak istenir ancak gurultuden hic bi sey anlasilmaz. duymaz diyip 'lan kariii' diye serzeniste bulunup ardindan koridor da hocanin tekme tokat girismesi.

halbuki en sevdigim kadin hocaydi, o da beni severdi. sinifa girdigimde herkesin mal mal siritmasi ayarimi kacirmisti.
6.sınıfta 3. kattan müdür yardımcısının kafaya boya kalemi attık bu çıktı yukarı çekti odaya sıraya dizdi 4 5 arkadaş adam sakin bi şekilde sağa sola yürüyo elenana bi yalattı çocuk dolaba girdi gülmemek için zor tutuyoruz kendimi babanız fln gelsin dedi bn getirmem dedim dayak yicen o zaman defi şerefsiz sonra bi şey olmadı
görsel
Mavili ben anlatmaya gerek yok heralde , 4 sene ne kadar çabuk geçti, keşke geri dönüp o dayağı bidaha yesem.
voleybol topuyla futbol oynamayın.
şimdi bi gün gene bi beden dersi. dördüncü sınıftayız. bizim sınıf örtmeni matematikle bozmuş kendini. müfredat sikinde değil müzik dersi matematik, beden dersi matematik, resim dersi matematik. paso matematik geometri anlatıyor kadın. bıktırdı artık.

bende sınıf başkanıyım o ara. bi gün yeter lan dedim. topladım çocukları ''beyler'' dedim. ''bu beden maç yapıyoruz sikerim yeter artık'' dedim. ''hoca kızar lan'' dediler. ''bana kızsın aq dedim jcma çıkarttı dersiniz''. neyse biz çıktık bahçeye takımları kurduk. (zaten hep aynı takımlar aq) kızlarda çıkmış aptal aptal geziyolar bahçede. bi kaç inek sınıfta ama. oç yalakalar. korkmuşlar.

hoca sınıfa giriyo moruk. bakıyo üç beş kişi. bi soruşturma. ''nerdeler''. ''hocam dışardalar jcma gelmicek hoca, top oynucaz'' dedi.
hoca fitil tabi. tek nefeste bahçeye. önce salak salak dolaşan kızları görüyor teyit ediyor jcma ismini alıyor. sonra bize doğru geliyor.

ben o sırada forvetteyim. ileri degaj bekliyorum ama top gelmiyor. oysa boşum. amına koyim uyanamadım da olaya kimse koşmuyor. herkes çakılı sabit. ben hala ilerde top bekliyom. karşı kaleci ''jcma'' dedi. ''noluyo lan'' dememe kalmadı sol kulağımda bi tokat patladı aq. bi silkelendim toparladım. içimde bi korku hasıl oldu. bizim çocuklar put. hoca bağırıyor kızlar götüm götüm kaçma peşinde. ''çabuk sınıfa'' falan dedi bu fırsatı bulunca arkama bile bakmadım doğru sınıfa yürüdüm aq.

sınıftada bütün erkeklere bi sıra dayağı cetvelle. tahtadan.

bi hafta konuşmadı kimse benle. ama kimse bilmiyordu ki bu jcma'nın sisteme yaptığı ilk başkaldırı idi. sonrada öyle devam etti. jcma bir daha hiç dayak yemedi. çünkü öğrendiği bişey vardı. sistem orospu çocuğudur. orospu çocuklarına orospu çocuğu gibi muamele edilir.

liseden de bol bol anı var. okuyun şunu ipneler. okuyunda artı basın onuda anlatırım sonra. o kadar yazdık lan ibnelik etmeyin. jcma'nın adıyla okuyun.
2. yada 3.sınıftayız o zamanlar yazı yazarken bir satır atlayıp yazıyorduk o gün boşluk bırakmamamız gerekiyormuş hoca gelip vuruyor bi tane silip daha düzgün yazıyorum ama satırı hala atlıyorum 3-4 defa geldi gitti vurdu sonra Allah razı olsun yandaki arkadaş gösterdi de dayaktan kurtulduk.
kulağımda küpe deliği açmıştı hocanın bi tanesi.
baş parmağıyla işaret parmağının tırnaklarıyla kulak mememi delmişti ibne.