bugün

öğretmenden dayak yeme hatıraları

Bir tane daha var ama bu komik lan.

Orta okul, iş eğitimi dersinde sınıfça para toplayarak 5 kilo vernik aldık. ben de bir iş eğitimi dersinde bunu düşürüp kırdım. Öğretmen geldi tokatı yapıştırdı. Neyse ağladık sızladık okul bitti, eve dönüyorum. Ulan bir baktım karı arkamda. Aha dedim beni takip ediyor. Arada bir arkama bakıyorum, karı hala arkamda. Tırsmaya başladım iyice. Ne yapacak acaba diye düşünüyorum. Artık eve geldim sayılır, kadın hala arkamda. Ne vernikmiş amk, Herhalde anneme şikayet edecek beni verniği düşürdüm diye düşünmeye başladım. Bizim siteye girdim, bilerek yan apartmana daldım. Bodrum kata indim saklandım. 10 dakika kadar bodrumda bekledim, sonra çıktım dışarı. etrafa baktım temiz, iyi dedim eve gittim. Kapıyı çaldım annem açtı, içeren karı sesleri geliyor. Annemin arkadaşları gelmiş sohbet muhabbet. içlerinden beni çok seven bir tanesi seslendi;'italyann gel len buraya özledim seni' diye, salona bir girdim bizim iş eğitimci karı karşımda oturuyor. Önünde çay pasta börek. Karı da şok geçirdi ben de. Daha tokatı yapıştıralı 1 saat geçmemiş. Okuldan muhabbet açılıncada, "aa italyann benim öğrencim, çok akıllı, çok uslu' diye kıvırmıştı kahpe.