bugün

yazdığınız konudaki entryi beğenmeyip hemen altına size cevap yazar. başlıkta yine cevabını alınca bozulmanın dayanılmaz hafifliği ile özel mesaja sarılır. ileri geri konuşur,bir şey bilse içim yanmayacaktır.*
sataşmasına krşılık bulamayınca hepten kuduran yazardır. *
(bkz: ben bunu bi yerden tanıyorum ama)
(bkz: neyse)
her zaman yaşanan/yaşanabilen olaydır. bu kadar farklı kişinin olduğu sözlükte bu çeşitler de vardır ki işi gücü millete özel mesaj atıp ayar verdiğini sanmaktır.
özel mesajla verilen ayardan sonra sesi soluğu çıkmayan yazardır. madem bu kadar cahilsin, ne diye sataşıyorsun?
(bkz: haddini bil)
küfür etmediği sürece sorun olmayan yazardır. ne yazarsa yazsın düzgün bir biçimde yazdığında herkese kapımız açık.
gizemli yazardır. yahu günlerce denmedi mi,entry altına ayar verilmesin,bir şey diceksen özelden mesaj at diye. yazar kişisi bunu yapmıştır. ayrıca x demek şık durmuyor. bence isim de verilmeli. *
hakaret/küfür edilmediği sürece problem yoktur.
ayrıca (bkz: örtmenim ahmet bana vurdu)
mesajı attıktan sonra sırra kadem basan yazardır. online yakalamak mümkün değildir artık.
(bkz: hadi öpüşün barışın)
moderasyona ispiyonlanası yazardır.
götü kaşınan yazardır.
ders vermenin farz olduğu yazardır. önce abc'Den başlanır.
fazla uğraşılmaması gerekilen yazardır, kafaya takmamak gerekir, zira bunlardan çok vardır hangisine ders vereceksindir.
sokaktaki bilinçli vatandaş tiplemesinin sözlükteki versiyonu.
(bkz: bi kere o eli indiriceksin)
bazen yapılamsı gerekli eylem .niye özel mesaj var ki zaten...
(bkz: olur öyle arada)
bu gece hepsi bana saran yazarlar topluluğu. teker teker gelindir.
özel ilgi bekleyen yazardır, lütfen gereken ilgiyi gösteriniz. 'varsa bi durum, yapalım açık oturum' diye bir söz vardı sanki (bkz: özel mesajdan korksak yazar olmazdık)
- indir lan elini
- nasıl yani?
- cevap verme lan.
- pardon abi.
- uza şimdi bana artı oy ver aklını alırım.
- hemen abi.
hazımsızlığın yok edici şişkinliği ve iki kelimeyi bir araya getirecek birikim yoksunluğu bir araya gelince yazılan başlığa giri yazmak yerine özel mesajla sataşma durumu gerçekleşir. iplenir mi? haşaaaaa
bildiğin yazar.
adres tespiti yapıp eve gelmesini mi bekliyorsunuz?
kendince eglenen, bir sure sonra sesini kesen yazardir. *
zeka özürlülerin eylemidir. aslında ellerinde çivili bir sopa ile cevap vermeyi daha çok tercih ederler ama sanal alem olunca bu biraz zor oluyor.
küfredip önce üçe sonra da 25 gün çaylaklığa mahkumdur.
ilacı 'x' butonudur. *