bugün

eskiden sadece zengin kesime hitap ediyorlardı. ak parti iktidarı ile herkesin gidebildiği hastaneler oldular.
Geçen hafta bir iş nedeniyle x şehrindeki birkaç işletmeye uğradık. Hem okul hem de iş için. Neyse dediler burada bir özel hastane daha var oraya da girelim. O da ne ? Savaş ay'ın ssk'ları anlattığı programdaki gibi. Şaşırdım. Nasıl bir yoğunluk var. Daha sonra öğrendim ki rekabet edebilecekleri bir başka kurum yok. Adamlar devamlı fiş koşuyorlardı. Sağlık için hadi değer diyorsunuz ancak hastanenin fiziki koşulları devlet hastanesinden daha kötüydü.
Sağlıkçı olduğum için bazılarında insanlara sağlık vermek amaçlı değil de bir ticarethane olarak işletildiğini gördüm. Bu durum hiç hoş değil tabi bakkala gelmiyoruz sonuçta sağlık çok önemli ve emanet ettiğimiz kişiler ne yaptığının farkında olmalı.
Acıbadem dışında hepsinin boktan olduğunu düşündüğüm grup.
sağlıklı yeni doğan bebekleri bile sağlığı tehlikede diyerek aslında fişini bile takmadıkları ünitelere bağlayıp, ailesinden 1 ay uzak tutup fatura kasanları vardır.

onların ben aq. sağlık yüzü görmesinler inşallah.

dürüst olanlar müstesnadır.
Siz buna hastane demişsiniz ama bu bildiğin ticarethane. Nerden daha çok para koparabilirim derdinde. Bu sene sağlık raporu için özel hastaneye gittim. Geçen sene klübümüzün anlaşması var diye yarı fiyatına sağlık raporumu aldım, fakat bu sene gittiğimde 18 yaşından büyük olduğum için kardiyolojiye gitmemi söylediler ve bunun ücretinin 100 tl olacağını söylediler. işin garip tarafı önceki senede 18 den büyüktüm. O an paralarımı bitti. Artık hastamı (müşteri) gelmiyordu anlamadım.
cilt doktoruna 60 tl bayılıp muayene olduktan sonra kontrola gittiğimde muayene ücreti 100 tl oldu dedikleri için " yandım allah ! " diyerek deli gibi koşarak kaçtığım hastanedir.
ankara' nın dikmeni !
muayene ücretinden değil, tahlillerden, mr'lardan vs. falan para kazanan hastanelerdir. yok bunun tahlili, şunun tahlili diye diye sizi soyup soğana çevirebilir.

kanser tedavisi göre arkadaşımın annesini artık öleceği kesinleşmesine rağmen, kadını habire mr'lara yok bilmem nelere soka soka kadını yordular ve arkadaşımın tüm parasını cebe indirdiler. haram olsun. kadın daha da kötüleşti. son 1 haftası bile yok...
Seruma yapıştırdıkları şu şekilli bant ve sıra beklememe olayı için akşam akşam 2500 lük ettiler beni...

görsel