bugün

(bkz: scarface)
dizide artık berrin, aylin gibi aylin de berrin gibi davranıyor.sanki yeni yetme, başka şeylerin peşine düşmüş ailesinin durumu umru değil.çok eblek yahu, hele o yatak sahnesinde yüzündeki sivilceler ayyuka çıkmış artık tam ergen olmuş.
Yüzü iğrençtir. Ayrıca dün geceki olaydan sonra gözümden düşmüştür en son beklediğim kişi.
yüzü mide bulandırıcı, dizinin ablası rolünde önceden sevilen ama babasının değimiyle saman altından su yürüten kız, annesinin o kadar kötü durum olup para kazanmak için temizlik yaparken evli bir adamla birlikte olacak kadar onursuz hemde kendi isteğiyle
yakın zamanda ahmet ile aralarında pürüzler çıkacağı aşikardır. uzun vadede de hakan'a kalacaktır bu kız. hatta evleneceklerdir bile. evliliklerinde mutsuz olacaklar haliyle. berrin hala ahmet'i seviyor olacak, hakan da berrin'in onu sevmemesine katlanamayacak, hırsları yüzünden salak salak işler yapacaktır. boşanmaya kadar gidecek evlilikleri. sonunda ahmet'e kavuşacak gibi görünüyor, ahmet devrim yolunda ölüp gitmezse falan işte.*
sevişmek için amina'yı kendisine tercih ettiğimdir. tabi ben aminanın tercih ettiği miyim işte orası mechul. "yok ben ahmet'e verecem. çalıya çizdiririm sana vermem" diyebilir de. nitekim tersi b.k bir kız.
o geceden sonra hamile kaldığına inandığım olay. ha ayrıca o yüz ne ya sivilce yuvası makyaj bile kapatmıyor.
hamile kalacak. ahmette evlenmeyecek. eminim.
kanal d'nin zinayı meşru ve aşk ürünü bir şey gibi gösterme çabasının piyonu olan dizi karakteridir.
bizim aile yapımıza uygun olmayan kız. Anne ben onunla istediğim için yattım diyeceksin annen de ağlayarak bakacak. Yok böyle birşey ağzın anında hoşaf olur.
--spoiler--
berrin kızımız bir türk dizisi klasiğine kurban giderek, verir vermez hamile kalacağı için ahmetle evlenmek isteyecek, fakat ahmetin şu anki eşi bir terör girişiminde bulunacağı için ahmetin başı yanacak, berrin verdiğiyle kalacak üstüne bir de cemile ablamız torun bakacaktır efenim. hakan onu kabul eder mi bilemedim şimdi. o etse bile babası asla izin vermeyecektir ki ana karakterlerimizden cemile hanımın çekecek daha çok derdi olsun.
--spoiler--
mağdur ailenin en büyük kızıdır. aşkına yenik düşmüş ve evli bir adamla birlikte olmuştur.
ahmet malum gece son bi kez ışığı açıp suratına bakacak diye çok umutlandım ama ışığı kapattıktan sonra rahatım mantığındaydı galiba, gündüz gözüyle görünce aminadan boşanamayacağını hemencik kabullendi. o surat, o sevimsizlik, iticilik ve yapmacık gülüşüyle hala nasıl ekrana çıkıyor çözemedim gitti. bari zoom yapmayın suratına..
seksi olduğu konusunda inatçıyım.
sete 5 dakikalığına girip bütün sivilcelerini patlatıp geri çıkmak istediğim karakter. o ne iticilik lan.
lütfen gülmesin berrin duy beni. bi de koşma artık yürü.
kötü niyetli karakter. daha ilk bölümden itibaren annesini babasına karşı fitnelemiştir. ali yatakta "yorgunum cemile" diyerek sırtını kendisine dönünce, kadıncağız kendini salona atar, bir süre sonra su içmeye berrin gelir. durumu anlar tabi.."anneciğim üzülme, moralini bozma" deyip, sarılıp öpmesi gerekirken "bütün gün onun için süslenip püslenmiştin" deyip, kadına akrep zehrini akıtıp gider. cemile bütün gece ağlar.

işte o an berrin senin çoook kötü niyetli aşşağılık biri olduğunu anlamıştım. nefret ediyorum senden.
ikinci edepsizliğini de ahmetin yatağından toplayıp seni eve getiren annene çemkirmenle ve odandan atarak gösterdin. bittin tamamen. dizinin en salak karakterisin işte. belanı da buldun...susamlı simide döndün. hasetinden sivilceler pörtledi yüzünde. beter ol.
Gülmek için yüzünün bütün kaslarını kullanması gerekirken; sadece musculus buccinator'ünü kullanması hasebiyle yapay bir ifadeye bürünen ama aslında maşallahı olan dişi kişi.
sezonun ilk bölümünde gördüğümüz gibi dizide geçen 2 senenin en çok yıprattığı karakter olmuştur.
yakındanda gördüğüm ve şok geçirdiğim kişilik tv de ne kadar hoş görünürse görünsün yakından tam bi kabus suratı sivilcelerle siyah noktalarla coşmuş insan.
dizide sille tokat dağıtılmış karakter.

sevmediği kişiyle evlenmek zorunda kaldı, bir de ondan çocuk sahibi oldu. üstelik bu kişi sevdiğinin annesini öldüren kişinin oğlu. üniversiteden mezun oldu ama çalışmıyor, depresyona girmiş. sefalet içinde yaşıyor.

tam emrah filmi olmuş kızcağız.
makyaj sayesinde yüzü çin'deki tipsiz heykellere benzemiş.
asalet dolu güzelliğiyle göz kamaştıran kadın.
(bkz: aşığım sana)
bir pembe maske mucizesiymiş.inansam hemen alırdım.
... merak etme sen.