bugün

okul sinavlarina son gun calisip gidi gidina gecen ogrencinin oss ye de ayni calisma teknigini uygulamasidir daha once fazla calismadigiysa sansi hic yoktur.tembeligin son asamasidir
Formülleri hatırlamak amacıyla yapılabilecek ve fayda sağlıyacak hadisedir.
pek bir faydası olmaz. sadece içine düşülecek olan durumun vahimliği fark edilir ve bunun üzerine anal sfinkter o andan itibaren genişlemeye başlar.
Öss yi kazanamadıgı zaman ama ben son güne kadar çalıştım demek için güzel bi ögrenci bahanesi.
ati alan uskudari coktan gecti denmesi gereken insan tipidir.yada sen bu kafayla adam olamazsin. !
gidecek garanti bir üniversiteniz var demektir...ya da babanız zengindir...
BANU ALKAN ÖZ GÜVENi GiBi BiR HADiSE.
"burayı biliyorum" , "burdan sormazlar", "bunu geçen sene sordular" diyerek yapılan çalışmadır. başarı oranı % 8'dir. *
hiç çalışmamak gibi bir seçenek varken işaretlenmemesi gereken şık.
*
bütün sene çalışılmışsa pek gerekli değildir kanımca..
hayat ile taşşak geçmektir.
istanbuldan kocaeliye gidip gelmek zor olduğundan, geçiş yapabilecek not ortalamasına sahip olmadığından dolayı yerleştiğimden bir sonraki öss ye girip okul puanımın düşmemesi; istanbulda bi yerleri kazanabileceğim konusunda beni çok pis gaza getirmişti.

öss finallerden bir hafta sonraydı. kesin çalışırım günde iki deneme çözer özet çıkarırım falan baya sallıyorum. finallere dayanamayan bu bünye son finalden sonra iflak etti ve 4sene sonra yataklara düştüm. her neyse 2.gün kalktım bu sefer fenerbahçe ülker - efes pilsen maçına gitmek icap etti. ondan sonraki günlerde bir maça daha gidince özetler denemeler yalan oldu tabiki de.

artık son çare kalıyordu. bütün üniversitede yaptığım gibi son gece çalışmaya karar verdim tabiki de. yaklaşık 11saatlik çalışmayla 302 puan yapabildim say2 de. sabahladığım gece yerine birazcık üstüne düşsem *
--spoiler--
çok konu birikti ya
--spoiler--
kişinin sınavda bütün soruları sallayacağının göstergesidir. toto-loto hesabı.
ertesi gün sınavın test olduğunu görünce, "ulan testmiş ya çalışmaya gerek yokmuş" denilecektir.
final dergisi dersanesi'ni kazanmakla son bulacak hadise.
Kişinin kendi kanısınca, bilgi tazelemesidir.( -ki; mümkün değil. )

Kendi kanımca, kişinin kendisini kandırmacasıdır. ( -ki; sonuç hüsrandır.)
Lys-2011 Fen sınavından önce yaptığımdır. Boşuna düşmedik lan 10bin kişi geriye lys ile birlikte. (bkz: 2011 lys sonuçları/#12508747)
son gece kahramanlığının en baba halidir kanımca.
cesaretin daniskasıdır.
Daha beteri vardir.

(Bkz: şimdi yatayım yarın erken kalkar çalışırım)
işe yarıyorsa ne ala. ben de kpss ye öyle yapıcam. uygulayıp başarılı olan genç kardeşlerimizden tavsiye bekliyorum.
kitapçıkta zaten cevapların işaretli olduğunu bilme rahatlığıyla eşdeğerdir.
Yurek ıster, cesaret ıster.
hayattan hiç birşey beklememektir. end of the life.