bugün

öss sınavının gelmesi sebebiyle heyecanlanan ve panik olan tembel öğrencinin yapacağı davranıştır.

(bkz: boşa çırpınış)
bu çalışmayla sınavdan tam puan yapması bile teoride mümkündür ama boşa uğraştır.
bu kişinin ceplerinde,kollarında vs vs. kopya bulundurması hatta ve hatta soruları okumadan '' oo piti pitiii '' yapması da olağandır.
önceki akşam erken yatılması durumunda etkili olabilir.
erken kalkılırsa daha başarılı olunur. yoksa saati beşe kurup "beş dakka daha, beş dakka daha" diye erteliye erteliye yedi kalkılırsa o sınavdan hayır gelmez.
kopya hazırlamaya bile vakit yetmez.
öss yi kazanamayanların yada kişisel tatminsizlik yaşayanların kullanabiliceği süper bi bahane.
- aah ah boğaziçide olucaktık oğlum şimdi
+ yapamadık abi işte
- abi ben öss ye sadece sabahında çalıştım,bikaç gün önceden başlasam kesin girerdim. (!!)

aşağıdakiler kadar meşhur olması kaçınılmazdır.
(bkz: tek maçla yattım)
(bkz: valla kötü geçmişti)
bu olayı gerçekleştiren kişi ola ki üniversiteyi kazanırsa, sınavları sınavı olduğu günün akşamı çalışması muhtemel kişidir.
eğer kazanırsa; iki yıl çalışıp da ancak kazanabilmiş biri olarak şahsımın gerçekten vasatın da altında bir zekaya sahip olduğunu kabullenmeme sebep olacak kişidir. * *
temeli sağlamdır.
nafile çabalamaya örnektir.
Teoride kalacak ve asla pratiğe dönüştürülmeyecek bir olaydır, lakin öss zaten sabah olmaktadır.
bir umut. geceden başlasaydı çalışmaya bir ihtimal kazanabilirdi sınavı ama bayağı gecikmiş eleman.
(bkz: seneye bütün derslere giricem abi)
(bkz: sıfır alacağım diyip sıfır alan delikanlı)
(bkz: yumurtanin delikte beklemesi)
(bkz: zeki ama çalışmıyor)**
(bkz: yok artık)
kıyamet günü ibadet gibidir. tabii ki boşunadır.
hiç çalışmamış bir insanın bir poşet nane şekeriyle öss ye girmesi gibidir.
muhteşem bir fantazidir.
Tıpkı benim yaptığım gibi. boşa çırpınış değildir. bir soru bir sorudur. ben öss sabahı karışımları ve hız problemlerini çalıştım işime de yaradı. ama uğurlu kalemimi çalıştığımı kitap arasında unuttum. kesinlikle işe yarıyor çalışın.
ÖSS'ye bir yıl çalışsa ne olacak? Elhamdülillah üniversite mezunlarına artık iş yok.
(bkz: kıyamet günü amel etmek)
OYLESINE SINAVA GIREN ADAMIN YAPACAGI ISTIR.