bugün

risk nedir'e cevap niteliğinde bir yaklaşımdır.
(bkz: başarının anahtarı)
hayatımda öss sabahı dahil hiç bir sabah ders çalışmamıştım ama gözüm kapalı ilk 30 bine girmiştim. deha böyle bir şey.
Sıçtığınızı daha iyi idrak etmenin başka bir yoludur. Tabi zekanıza fazlasıyla güveniyorsanız aksi de gerçekleşebilir.
boşa çekilen kürrek.ulan o kadar vakitte iddia ediyorum sadece 1 dersin kopyalarını bile hazırlayamazsın.kopya deyip geçme kolay hazırlanmıyor bi kopya.
barajı geçmenizi sağlayacaktır.
kendini kandırmak bari barajı geçiyim demek.
2003 2005 ve 2009 yıllarında gerçekleştirdigim eylemdir. Ders Çalışma alışkanlığı olmayan ben bütün sene kitap açmayıp sınav sabahı erken kalkıp sıkıldığım için 2 saat matematik çalışmışlıgım vardır. Hatta babamdan fırça yemiştim bende o kadar çok çalışmamı istiyorsan dersaneye gönder beni demiştim. Sonuç
2003 - aü işletme
2005 - kafkas işletme
2009 - hitit fizik
öğrencinin çılgın projesi bu olsa gerek.
(bkz: abi valla sabahlara kadar çalıştım)
(bkz: risk budur)
baktım kitaba attım hafızaya yaptım. beyin bedava.
gece uykusu geldiğinden çalışamamıştır.
bu yöntemle girip 100 aldığı okul sınavlarından cesaretle bu tür bir işe girişmiştir.
oss'den bi gece once arkadasi arayip; "abi yarinki sinavda neylerden sorumluyduk ya" demekle baslar.
son günde olsada yinede öss yi önemsemiş.hayatta başarılı olma ihtimali yüksek.rahat olanlar hayata katkıları fazla olur.
bu sabahların hiç bitmeyeceğine işarettir.
kitapçık adına düzenlendiği için sıkıntı yaşamayabilrsin tabi F tipi isen..
fayda sağlamayacaktır.
kazanması durumunda bile üniversiteye bira içmek, kağıt oynamak için gidenin yapacağı eylem.

edit:..
(bkz: günü gününe çalışmak)

(bkz: lafı kıçından anlamak)
"daha iyi aklımda kalır" diye düşünen öğrenci mantığıyla yapılan kural dışı hareket.
işe yaramayacak eylemdir. ama son bir hafta çalışırsanız kötü de olsa bir üniversitede inşaat mühendisliği kazanabilirsiniz. (bkz: ben yaptım oldu)
maç sabahı transfer yapmaya benzeyendir. maçta adamı, sınavda kalemi oynatamazsınız.
boşa çekilmiş kürektir. bu konu üzerine bunun gibi özlü söz söylenebilir.