bugün

ulan ne oluyor diye düşündürendir. herkeste bir kıllanma yapar şimdi doğruya doğru. evet.
istatistiklere göre %18'lik başarı payı olan hede.

(bkz: Kingston yasası)
ne büyük hurafeler dönerdi. 3 tane arka arkaya gelirse sorun yok ama 4 tane gelirse sorun var. mutlaka 4 sorudan 1i yanlıştır. ama hangisi? hadi bul bakalım hangisi? kaldı ki o diğer 3 sorudan da emin olmak gerekir. tam bir eziyettir sınav içinde.
bile bile lades demektir.
öss'de değil de ygs'de yaptığımdır. ule vicdansızlar beş tane 'c' arka arkaya konur mu be!
şahsen lys 2011 de matematikte 4 şık üst üste geldi.ama gariptir ki dördü de doğruydu.
(bkz: şanslı olmak)
içten içe " bok mu vardı da çalışmadım " cümlesini kurduracak harekettir.
2011 lys edebiyat testi-

5 şık ard arda D çıktı. bu işte bi iş var diye düşünürek hepsini kontrol ettik tabi. yine de dğeiştirmedim. ve sonuç: 1 i yanlış diğerleri doğru.

korkutur adamı.
üç tane aynı şık olunda olabilir deriz, dört olunca belki bir ihtimal doğrudur lan deriz, ama beşi geçince kesin bir ibnelik var deriz.
insanın piskolpjisi bozulur geri kalan sorulara tekrar dönülür şu değildi heralde ya diyip şıklar değiştirilir.
4 tane üst üste geldiğinde hass.tir sı.tık mı diye düşüneceğimiz şey.
bir yandan kuşkulanırken diğer yandan "adamlar bilerek böyle yapıyor bizim şaşırmamızı istiyor." diye düşünerek kendimi avuttuğum durumdur.
(bkz: uzun süredir çıkmayan şıkkı işaretlemek)
(bkz: ya tutarsa)
öss'nin teorik bilgi dışında şeylerinde ölçümünü yaptığının en bariz göstergesidir.
her şıktan eşit sayıda olduğundan net sonucunu sıfır yapacak durumdur.
sınav esnasında düşünmeniz gereken milyon tane şey varken zart diye gündeminizin ilk konusu olur. geri dönüp kontrol etsem mi yoksa devam edip en az 1 yanlışı kabul etsem mi düşüncesi dakikalarınızı götürür.

siz kusursuz bir sınav beklerken o andan sonra asla kusursuz olmaz sınavınız.
(bkz: öss de tüm sorularda aynı şıkkı işaretlemek)
(bkz: kiyamet alametleri)
sikki tutmaktır, türkçe karakter mağduruyeti olmaksızın.
sonucun doğru olduğundan emin olunduğu halde, içe ister istemez kurt düşer. ardından aynı cevap verilen soruları tekrar kontrol etmek vaciptir.
ne oluyor lan burda dedirtir insana, içini ve beynini kemirtir.
zaten başlı başına saçmalıklarla dolu olan öss sisteminin,içinde bu tür dalaveraların olması,üniversite adaylarıyla dalga geçmekten başka birşey değildir,yazıktır oynamayın hayallerlerle.

(bkz: psikolojik savaş)
iki şık aynı işaretlendiğinde bi kendine güven vardır. Üçücüden sonra o güven yok olur acaba hangisi yanlış korkusu başlar. Ve 3 soru tekrar değerlendirmeye alınır.
madde bagimliligina kadar goturebilir bu olay.
"anne ben a maddesinin bagimlisi oldum. ondan baskasini isaretleyemiyorum."
dört tane işaretlenmişse eğer bir tanesi kesin doğrudur , diğerlerini allah bilir.
(bkz: ben bilmem beyim bilir)