bugün

yeşilçam camiası içinde kadir inanır'dır.** Kadir abiyi pek severiz, sayarız, o bizim deli kadirimizdir, uleynndir,adanalı kemalimizdir ... fakat hala her opusme sahnesinde aktristin suratını yiyecek diye korkmaktayızdır. hee yese ona da eywallah. Lakin yiyecek gibi yapıp, opusme bittikten sonra aktristin suratının yerinde olması kadirizm imajına terstir. Kadir abi nettir ya yer ya yemez ama yer gibi yapmaz uleyynnn!
sevişmesini de bilmez bunlar ayrıca bunların kız versiyonalrı da vardır.
(bkz: öpüşmeyi bilmeyen kızlar)
(bkz: sevişmeyi bilmeyen kızlar)
terk edilesi erkek(ler)dir.
sadece 2 dakikalik bir seansla öpüşmesini bilen erkekler olarak, kız arkadaşlarıyla gönül rahatlığıyla buluşmasına gidebilirler..

(bkz: çocuklan maraş dondurması almasına gittim)
(bkz: gözüne dondurma saplanan adam)
öpüşmeyi eski kırıklarından çok iyi öğrenmiş hatta üstüne bir de yüksek lisans tezi hazırlamış kızlarılarımızın egolarını tatmin etmek amacıyla adam harcamak için 700.000 bahanesinden biridir.
opusmesini bildigini zanneden kadinlarin da bir icraati bu.
tabi biz simdi sevismesini bilmeyen kadinlar diye baslik acsak alemin abazasi diye adimiz cikar dokuza, asansor calismaz merdiven de yoktur sozlukte, inemezler sekize.

erkekler adina aciklama yapilmasi gerekiyorsa da sapina kadar erkek olan ben diyorum ki, canimiz, kiymetlimiz, kadinlarimiz. hepimiz hastayiz size. cennet analarin ayaklarinin altinda, basimizin da ustunde. yeter ki ilhan uckan modeli itici ve "peeh, senin gibi kac tanesini donumuzda salladik" modelinde kadinlari kendinize idol yapmayin.
kadin gibi kadin olun.

cunku bir erkek asik olduğu surece herseye goz yumabilir, cok kurnaz oldugunuzu sanirsiniz. ama sonunda kaybettiginiz bir aski yaniniza alip sarhos bi sekilde hungur hungur aglayan siz olursunuz.

edit: tecrubeyle sabit.*
eger birbirlerinden dogru elektrik aliniyorsa iyi opusmeyen erkek yoktur.
(bkz: dudakların bakir olması)
öpüşürken frenc kiss yapıcam diye dilini insanın boğazına kadar sokup dudaklarıyla burun çene olmak üzere yüzün tüm çevresini yalayan erkeklerdir. mide bulandırır, kısa kesilip bir daha öpmesine izin verilmemelidir.
yaftalanan ve hor görülen erkeklerdir.

lan valla öğreteyim diyecem de, şimdi erkek erkeğe... olmaz yani...
18 yaşını geçmiş Türk erkeklerine yakıştırılamayacak sıfat.
karşı cinsin horgördüğü, dışladığı erkektir.
yok öyle bir erkek.
yeter ki içindeki dürtülere göre hareket etsin.
dilini ağzınızın içine doğru sokup durur bunlar. tam moron anacım.
öpüşmesini bilmeyen bayanın karşı cins versiyonu.
kızmayın kendilerine. belki de yıllardır abazan diye terslendikleri için öğrenememişlerdir. hemen el atın öğretin. sevaptır. *
önemli bir soruna sahip olmayan erkeklerdir. öpüştüğü kıza bağlı sonuçlar ortaya çıkabilir.
genelde öpüşmeyi bilmeyen erkeğin öptüğü kız da öpüşmeyi bilmez zaten. zamanla pratik yapa yapa kapılır olay. iki taraf da zamanla tecrübelendiklerini anlar.
eğer kız biliyorsa ve gerçekten seviyorsa da öğretsin bir zahmet. bu hadi gel bak sana öğreticem demekle olmaz tabi. öpüşme esnasında hızlı gittiğini düşünen kız yavaşlar biraz kırıcı olmadan. yavaş seyir eden bi öpüşme esnasında da tabi ki kız hızlandırmaz çünkü ona yakışmaz.tahrik ederek kontrolü ele alır.
ayrıca kime göre neye göre öpüşmeyi bilip bilmeme konusu. yani ben dilimi genel geçer ölçülere göre mi hareket ettircem. aşın bunları ya..
maksat öpmek, öptüğünü bilmek..
öperken çuvallamanın da ayrı bir tadı vardır yani. çünkü ömür boyu devam eden bi durum değildir. ilkleri yaşayan erkek çok kısa zamanda aşar bunu..
öpüşmesini bilmeyen kızlardan sayı olarak daha az olan gruptur. nedense öpüşmesini, sevişmesini hep erkekler bilmez diye başlık açılır. halt etmişsiniz siz, önce kendinize bakın.
öpüşmesini bilmeyen erkekler aşkta başarısız olurlar. bunun için genç erkeklere, tecrübeli öğretmenler tarafından öpüşme kursları düzenlenirse genç erkeklerin aşk hayatı düzene girer.
suratınızı tükürük içinde bırakan erkektir, ısrarla dilini de sokmak ister ağzınıza aman ha.*
stajını yarım limonla yaparsa başarılı olabilmesi muhtemel erkek.
dudak ve dil yalamayı öpmek sanan erkekler(miş). * *
Arayıpta bulunamayan erkek...

Buluncada o bekareti çoktan kaybetmiş olan erkek...
ben mesela.
varsa öğretecek, tostumu yedim bekliyorum.
bağyan olsun ama; erkeklere pek ilgim yok.
öpüşmeyi bilmeyen erkekler için kullanılır.
güncel Önemli Başlıklar