bugün

Çevremdeki tüm akplilere sıkı sıkıya tembihlediğim şey.
Bilmiyorlar tabi cumhur ittifakında nasıl oy kullanacaklarını.
Ayrıca "bunlardan sadece birine basacaksınız diyenler fetöcüler olabilir sizi kandırmalarına izin vermeyin, ayrıca oy pusulasının üzerine sakın reis falan yazmayın" diye de tembihledim.
Bu bir insanlık ve vatandaşlık vazifesi tabi.
Çok memnun kaldılar.
Işte milli irade bu.
Bayılıyorum milli iradeye...

Edit: iyi partililer ve cehapeliler buradan size ekmek çıkmaz biz halkımızı uyardık çok şükür.
Kesinlikle yayılması gereken bilgidir. Akp ve mhp ittifakında oy bu şekilde veriliyor.
Oyun geçerli olmasına engel olmayan komiklik denemesi. Böyle verilen bir oy zaten geçerli aq. ittifaka yazılıp partilere yazılmayacak.
evet kelimesinin fazlalık oluşturduğu başlık.
(bkz: önce ampule sonra 3 hilale basıyoruz)
yapmayın böyle şeyler bunlar inanır * şimdi gider basarlar sonra ysk durumu fark eder atıyorum 10.000 kişi bunu yapmışsa 10.000.000 kişi kandırılmış ve çift mühür basmış hepsini geçerli sayıyoruz derler referandumda olduğu gibi gene başımıza iş alırız.
bu şekilde olsa bile kabul edileceği zaten söylendi. malesef bayatladı bu numara.
bu secmide hangi partiye oy verecegimi bilmyorum.
Mühürsüz oyları geçerli sayan zihniyet, bunu geçersiz mi sayacak sanıyorsunuz acaba?
ben önce 3 hilale sonra ampule basacağım.
umarım bir aksilik çıkmaz.
bende varım. önce akpartiye sonra mhpye basacağım. chp iyi parti ittifakına basmak yok. tursil yok, kola devam.
organize olalım beyler sözünü hatırlatır.
Her seçimden önce benzer espriler(!), komiklikler... Sonrası balkon konuşması. Oglum rakibinizin en iyi bildiği şey oy kullanmak.
24 haziran'da biz ikisin de üzerine basacağız.

bellerini doğrultamayacaklar.
ben günese basicagim.