bugün

yaparlar kardeşim yaparlar. sen malzemeyi ortadan kaldırmassan bir umutla herşeyi yaparlar. as bakalım o köpeği bu eylemler kaç yıl sürer izle. ölüsü olan bir, delisi olan hergün ağlar. sen 35 bin kişiyi öldürecen sonra devlet himayesinde yaşayacan... tabi sen mükafat gibi ceza verirsen birileri daha büyük mükafat ister.
açlık grevi hikaye, delikanlı olan ölüm orucu tutar, tutunuz görelim...
insanlar 1 hayvan için neden bu kadar kendilerine acı veriyolar ki dedirten durumsal.
afrika'da insanlar ekmek bulamadıkları açken siz utanmadan bu hayvan için mi aç kalıyosunuz diye dövülesi insanlardır
muhtemelen hayvan hakları savunucuları tarafından yapılan eylemdir. ben bu köpeğin bizzat belediye tarafından uyutulmasından yanayım.
desteklediğim direniş. ama sonuna kadar olması kaydı ile.
onlar eylem yapsın, bende yanlarında alkış tutayım "süpersiniz, bırakmak yok devam" diye. o döşünden vurdukları 6 aylık pamucak bebe gibi hemen ölmesinler ama, yavaş yavaş, acı çekerek.
desteklediğim kampanyadır.bu sayede insan gibi görünen "asalak"lardan kurtulmuş olacağız.
hayvan nesiLinin tükeneceğini düşündüğüm bir eyLemdir..hiç bir hayvan derneğinin bu işe karışmadığını görmek beni sevindirdi..bu eyLemden çıkacak her leş için sevinç gösteriLeri yapacağımdır..parti vereceğimdir..*

(bkz: bırakınız yapsınLar)
(bkz: bırakınız öLsünLer)
bırakın açlıktan ölsün ococukları denilecek insanlar
(bkz: pilavdan dönenin kaşığı kırılsın)
sonucunda niyazilikle sonuçlanacak durumdur. * Sevinilecek bir durumdur.
aynı grevi ocalanda desteklemek ıcın olum orucuna gırse ya dedıgım durum
Türkiye' nin yıllardır savaşarak başa çıkamadığı grubun kendi kendini yok etme çabası.adamlar gaza getirilmeli ve kayıp verilmeden bu örgüt çökertilmelidir.
temiz iş masrafsız kurşun sıkmadan şehit vermeden gebersinler.
" ölebilmekten zordur öldürebilmek " nihat behram
- cümlesinin tam tersini ni uygulan kahrolası topluluk için denilmesi gereken tek kelime geber in
öcalan yüzünden ölmenin başka yolunu bulanların yaptığı eylemdir. bırakınız gebersinler efendim..
(bkz: hadi mahalle deki kafese kapatılan kuduz köpek için açlık grevi yapalım kampanyası)
kendilerini satan bir şeye karşı bu kadar itaatkar olan bir insan grubuna anlam verebilmek imkansızdır. bugün itibariyle 19. gündür. f tipi cezaevleri sürecinde insanlarımız birer birer hayatını kaybederken sesi çıkmayanlar, 19 aralık katliamında ilk elden komutan teslim diye elleri başının üstünde teslim olanlar bunu yapıyor sadece gülünesi harekettir. amaç araç ilişkisinin doğru kurgulanmayışı, kişilerin ne yaptığını bilmemesi acıdır.

bu kişiler ve yaptıkları hatalar yüzünden türkiye de solcu, devrimci sıfatını alan her insan zan altında bırakılmakta ve onların hatalarını tüm türkiye sol hareketi çekmektedir.
''ölene kadar önlerinde yemek yeyin.acı çekerek gebersinler! niahaha!'' * denesi yerinde durum.
öcalan kimse açlıktan ölmez, ölmemeli,onun için yapılan her eylem çarçabuk son bulduğu gibi bu grevde çok acıkılınca bırakılır. sallanmamalıdır.
tez vakitte ölüm haberini beklediğim hainlerdir.
alayı gebersin şerefsizlerin. bir yudum su verenin eline s*ç*r*m.
Şimdi karşılarına geçip tereyağlı iskender gömesim geldi.
Kudurdu itler.
Cehapelilerin birisinin çıkıp bu eyleme itiraz ettiğini duymadım nedense.