bugün

imdb'de en kötü filmler listesinde 1. ve 2.liği kimseye kaptırmamasından anlaşılandır.

hani reis kalbinizi çalmıştı, nankörler. insan olan reise destek için hobi olarak yine izler.
Sinema falan ilgilerini çekmediği içindir.
bu, filme özel değildir. sinemadan, tiyatrodan anlamadıklarındandır. bu tipler tvde recep ivedik olursa izler. sinema ile alakası o kadar.
Sinemanin onunden gecmeyecek kitle cunku cogu ama sorun degil ilkokullara gunubirlik gezi duzenlerler sinemaya gotururler.
Rte ye oy veren kısmın çoğunluğunun sinema, tiyatro, ve diğer sanatsal element ve aktiviteler ile ilişkisi ıstatiksel olarak düşük olduğundandır.

Bu tip insanlar anca recep ivedik izleyip bir de komik bulurlar.
Bir ülkede bu kadar vasat ve kaba bir yapımın gişe rekoru kırması o ülkenin iq ve eğitim seviyesini gözler önüne seriyor zaten.
Eleştiri veya küçümseme amaçlı bir entry değil fakat bir şeylerin değişmesi gerekiyor bir gün ilerlemek istiyorsak.
Bir yazar Hz. Muhammed allahın elçisi filminden bahsetmiş. O da ses getirmedi demiş. Ben o filmi izledim. Gayet de güzeldi ama farklı bir islam yorumu var. Bize pek gelmedi dediler hatta Diyanet gitmeyin vs diye konuşmuş.
Adı üstünde çomar. Ne anlar filmden sinemadan.
(bkz: recep reis vs recep ivedik)
internete düşsün de beleşten izleyelim diye beklemelerinden dolayı meydana gelen sorunsaldır. karakteristik özelliği vardır bazı insanların..

bundan daha fazla detaya sokturmayın beni kavga çıkar çok pis *
Sinemaya gidecek parasını RTE iç ettiği için gidememiştir. Nefesi kokuyor heriflerin, 50-100 lira için maymunluk yaparlar mı yoksa?

Ama düşünüp idrak edemedikleri için bokun içinde debelenip duruyorlar.
sinemayla pek alakası olmayan insan modeline hükmedip, sinema filmi çekme saçmalığıdır.

illa biyerlerde oynatmak isteyen makarna reklamı çeksin. sinema sizin neyinize mk.
(bkz: çomarların hiçbir filme rağbet göstermemesi)

Kardeş adam çomar ne bekliyosun.
(bkz: bedava gidebileceğiniz filme para vermek)
recep ivedik veya zübük filmlerini seyretmiş olmalarından mütevellittir.

aynı film kırk kere de seyredilmez ki canım...
fakirliktendir.
Kemak K ben de beğenmedim o yüzden 10 verdim demiş.
sinemada patlamış mısır yemek çomarların da hakkı bulut.

yazıklar olsundur.
çomars oldukları içindir.
recep ivedik varken gerek duymadıklarıdandır.
bedava olmadığındandır.
Rte'yi oynayan kişinin gerçekten rte olmamasındandır.
çomar denilen ki aslında akp yalayıcılığı yapan çoğunluğu paralı köpeklerin, kültür seviyelerini gözler önüne seren mevzudur. hiç bir şekilde sinemaya gitmediklerinden, çok sevdikleri liderlerinin bile filmini izleme tenezzülünde bulunmamışlardır.

şaşılmaması gerekir. bedava olsa, salonlarda izdiham yaratırlar ama iş para vererek destek olmaya gelince, bir kuruş çıkarmazlar. sorsan dava adamlarıdır ama, ohoo... mangalda kül kalmaz.