bugün

(bkz: evladı için meyve soyup odasına kadar getiren anne)
(bkz: çalışırken meyve soyup getiren anne)
bu kadar olur dedirten tesadüfler.

yok anne olan ben değilim yanlış anlamayın.
ulan icim bir tuhaf oldu lan ibneler.
tanim cennetlik bir annedir
mandalina götürür aslında.
Anneler ne kutsal varlıklardır dedirtecek durumlardandır.
http://www.google.com.tr/...:66&tx=328&ty=260
çocuğunun yaşına bakmaksızın onu düşünen annedir. ne güzel annedir o anne, ne güzel mandalinadır o mandalina.
(bkz: candır)
büyük ihtimal o çocuk erkek çocuğudur. kız olsa git kendin soy o meyve ordadır der.
elbette babalar da yapar. benim biricik babam gibi.

(bkz: çocuğunun odasına meyve soyup getiren baba)
anne gibi anne
Kadın anamdır. Gerçi benim şu anki durumumda kadın ananem oluyor. Bir de soymuş, sevmediğimi bildiğinden o beyazlarını ayıklamış. Yirim.
Ne iyi niyetli bir annedir. Kızına aynı şeyi yapan annelerin artması dileğiyle.
pamuklara sarılması gereken annedir. o eller ki öpülmelik, o eller ki sevgiye hasret.
çocuk üniversiteye, liseye, finallere falan filan hazırlanıyor olabilir. çocuğu okusun dikkati dağılmasın diye altına bez bile bağlar bu canımız annelerimiz. allah başımızdan eksik etmesin.
annedir anne.
eve kola değil fanta alır; yavrusunun bünyesine vitamin girsin diye!,,

ekleme; hatta fanta değil le porta alır.
Çaktırmadan oğlunu kontrol eden annedir.
özlenendir.
Sizin saglikli beslenmenizi isteyen annedir. Kaciniz ananiz getirmezse yemis yemeyi dusunuyorusunuz ki.
bu akşam yine maruz kaldığım eylemdir. ne o bıkar getirmekten, ne ben "anne yemicem" demekten..
meyve sevmediğim için sinir de olsam getiren anne olunca işte paşa paşa yiyoruz efenim.
özetle can bir harekettir. anne can'dır..
ahahah baby demiyorsa sorun yoktur.
en ütopik şeyi yapsan da hakkını ödeyemeyeceğin anne'dir. iyi ki vardır. keşke hep olsadır.*
hemde mandalina getiriyormuş, tam anlamıyla cennetlik anne modelidir.
benimkinin öyle şeylerle alakası yoktur.
Tam da konsantre olmuş ders çalışırken gelir o mandalina ondan sonra 2 saat dikkat toparlanamaz.