bugün

ateri kasetlerini bir bir yakmak*
yakalanan solucanları ortadan ikiye bölmek
evi yakma girişiminde bulunmak*.
Sevimli bulduğu küçük su kaplumbağasını önce besleyip sonra sıkılınca balkondan aşağı uçurmak.Sanırım bunu ben de yapmıştım.
komşunun kızına tecavüz girişimde bulunmak.
6-7 yaşlarındayken kedilerin dört ayak üstüne düştüğünü öğrendiğimde mahallemizin kedisi şakir'i 2.kattan aşağı atmıştım çoçuk aklıyla. şakir ölmedi ama daha önce 386756 defa kurtulmak için kilometrelerce uzağa bırakmamıza rağmen geri dönen kedi, bu olaydan sonra ortadan kayboldu bidaha da dönmedi. resimlerini hala saklarım..
karınca yuvalarına torpil tıkayıp havaya uçurmak.
büyükannemi uğurlayan aile bireylerinin dalgınlığını fırsat bilip alt katta duran asansörün içine gizlice girip ve kabinin lambaları söndükten sonra büyükannemin asansörü çağırması ve kapıyı açar açmaz üstüne fırlamam ve akabinde bayılması.

babamın çocuğu gibi baktığı jako papağanı yemek yediğim esnada kafamı bağırarak sikmesi ve bu bağırmasının nedenini belki karnı acıkmıştır birşeyler vereyim yesin ve o esnada mutfağın tezgahında bulunan acı biberi verir vermez daha beter olan papağanın kafesi bağırarak parçalaması ve acayip şekilde suya abanması.
bayramda patlatılan torpilleri cam şişelerin içine koyup maksimum zararı hedeflemek. mahalleyi gazze şeridine çeviriyorduk valla. *
elektirikli soba acaba gazete tutuşturur mu diye test edip,tutuşması paniğiyle gazeteyi yerde oturan abinin üzerine atıp kaçmak.
popo yakılabilir sobada. Tabi bir hafta oturamamakda cabası.
3 saat boyunca lahmacuncu dükkanını arayıp çocukken bildiğim en ağır küfür olan domuz kelimesini yaklaşık 1000 defa tekrar etmem, adamın sonunda "domuzun olim yavrum daha arama." şeklindeki hafif ağlamaklı serzenişini duymam, içten içe kötü karakterler gibi kahkaha isteği duymam falan.

amma psikopatmışım lan.
civcivleri kuma gömüp, sonra bulmaya çalışmak
evdeki kediyi yanan sobaya atmak. çocukluğuma verin, şimdi hayvanları seven, kollayan ve gerektiğinde sakat hayvanlara evinde bakan birisiyim.
6. kattan aşağı kedi atmak. nasıl atarsak atalım 4 ayak üzerine düşüyormuş güya.
kuşlar yemek için ağustos böceklerini yakalar. bazıları gagalarında tutamaz düşürür. işte orda devreye ben girerim. ağustos böceğini yerden alır ve cırlasın diye yapmadığım işkenceyi (bacağını çekme, avucumun içinde sallama ) bırakmam. zavallı böcek kesin kuşa yem olmayı tercih ederdi.
-diş macunuyla beslenmek.
-akrep üzerine uhu döküp yakmak.
-akrep örümcek tarzı böcekleri petşişe içine atıp dövüştürmek.
-karınca kolonisi görünce dayanamamak, üstünde zıplamak.
-kanatlı karıncaların kanatlarını koparmak.
-karınca boğmak.
-karınca öldürmek.
kediyi kuyruğundan tutup salladıktan sonra fırlatmak
kurbağa ve solucan toplamak. * *
ölü kurbağaya kürekle boku çıkana kadar vurmak.
kurbağanın kıçına pipet sokup şişirmek. * * *
burnuna leblebi tıkıp anneyi korkutmak.
telefonun kablosunu ağzına alıp kendinin de telefon gibi çalacağını düşünmek.ve tabi elektirik akımıyla zangırdayarak çalmak, çığlıklara boğulmak.*
deterjan, şampuan, çamaşır suyu ve evdeki bilimum kimyasal maddeyi bir bardağa döküp karıştırmak, bir süre bardağı izlemek ve içindekini lavaboya dökmek.
Küçük su kaplumbağalarının peynirle , salamla , ekmekle beslemek ; akabinde birtanesinin diğerini yemesi ile son bulan akvaryum macerası.Katil kaplumbağaya verilen müebbet dere cezası verdim.
kalem ile abla kalemlemek.
2.katta oturduğumuz bir dönemde ablam bir parça ete sinek ilacı sıktı ve balkondan kediye iple sarkıttı,hayvan yedi yedi 3 dk sonra kustu.O psiko ablam şimdi çocuk doktoru:)
Kediyi bacaklarından bağlayıp hareketsiz kalınca araba tekerinin altına koymak..ben yapmadım tabi ki
güncel Önemli Başlıklar