bugün

(bkz: çocukken yapılan şerefsizlikler)
edit: başlık başa kaldı başlık açıyorsun arkasında dur bari.
kediye boncuk mermi sıkmak.

kediye topla abanmak.

hatta bir keresinde yanlışlıkla tekme atmak. ben tekme salladım kendi kaçmadı. bir baktım miyavlayarak havada uçuyor.

niye kedi satanist miyim? hayır. köpeklere yapmak yemiyordu. ısırıyorlar.
top sektirirken her bir sektirmede bir karınca öldürmeye çalışmak.
karıncayı sobanın üstüne atmak ve solucanı jiletle ikiye bölmek gibi.

yalnız yaptığımız iyi şeyler de yok değildi hani. terk edilmiş bir kedi yavrusunu beslemek gibi.
solucanları tavada naylon gibi büzülene dek kızartmak.
o solucanları arkadaşlarımın üstüne fırlatmak.
yabani güvercin yakalayarak, bu güvercinlerle mahalledeki çeteme sözde mangal ziyafeti yapmak. hiç bir tadı tuzu olmazdı. ama yinede bir müddet bu şekilde davrandım. hay ben aklıma nediyeyim.
Büyüteçle karınca yakmak. alışınca 6. kattan misilleme yapardım yuvalarına..
Babaannenin örgüsünü sökmek.
karıncaların ayaklarını kopartıp ip gibi dizmek üstlerine kolonya döküp yakmak.
(bkz: ehehe gaddar şey seni)
evde bulunan tüm ilaçları bir suyun içinde karıştırmak ve en küçük kardeşe zorla içirmek.

edit: kusturduk , kurtuldu.
anahtarla evdeki bütün mobilyaları çizmek.
bebekleri cimdiklemek.
kara sinekleri canlı canlı karınca yuvalarının içine bırakmak, ayrıca bütün yaramaz çocukların favori gaddarlığı olan kedileri tekmelemektir.
basket topuyla karınca ezmek.
evdeki kara sinekleri yakalayıp toplu iğneye dizmiştim. hala canlıydılar. sonra toplu iğneyi pense ile tutarak sinekleri çakmağı alevlemek suretiyle yakmıştım. iğrenç sesler ve iğrenç bi koku çıkmıştı. ve bunu yaparken ehuheheeee diye ağzımdan salyalar akarak gülüyordum. pişman mıyım? evet. psikopatmışım lan ben. * * * *
kedileri yakalayıp kafalarını kuma gömmek. kafalarını kuma gömüp çıkarmalarını seyrediyordum. ** *
yan komşunun*çocuğuna falımkağıdına sarılmış solucan yedirmek.
büyük umutlarla bal almak amacıyla, uzun turuncu çiçeğin içine giren gariban arıyı iki parmakla sıkmak kaydıyla çiçeği ezmek. tabi içindeki arıyı da.
bul bi pencere,sıkıştır sineği köşeye
tut kanadını bacagını teker teker kopar,her koparıştan sonra bırak yere gözlemle,hissettir acıyı ama hissetme,sonra al eline kürdanı ver agzından.
(bkz: aman sabahlar olmasın)
çiyan öldürmek, kurbağa şişirmek, sidiği limonata diye satmak gibi şeylerdir.
çok pişmanım ama yaptım yapmaz olaydım kedinin kuyruğuna bir kaç tane teneke kutu bağlayıp izlemek
kedi ses geliyor diye sürekli arkasını dönüyor.ve ses sürekli arkadan geliyor yani kedi 4 dönüyor.

birde arkadaşımın yaptığı gaddar bir şey var o da tamamen çizgi film etkisi ile kaplumbağanın o bağasının içinde hakikaten ev var zannediyor ve bağayı kırarak içerden televizyon almayı umut ediyor tabi içerden çıkan durum sadece iç organlar.
(bkz: pişmanlık)
canlı ördeği kum içine gömmek.
kurbağayı ineğin agızına atmak.
pipetle kurbağa şişirmek.
var mı lan boy ölçüşebilen.
güncel Önemli Başlıklar