bugün

entry'ler (243)

fenerbahçe kürek takımı

fenerbahçe'den tokad gibi cevab.
http://www.fenerbahce.org...detay.asp?ContentID=29116

sana kız mı yok ya salla diyen yavşak kanka

(bkz: sana kız mı yok amına koyayım)

1 70 boyunda esmer yeşil gözlü kız

boyu 1.60 olanıyla bir dönem takılmışlığım vardır.
geri dönse hayır demem o ayrı ama 1.70 olsa kesinlikle kaçırmazdım.

mustafa kemal atatürk ü sevmeme nedenleri

CHP'dir.
ve günümüz chp'sinin atatürk chp'si ile hiç bir alakası yoktur.

kgt

(bkz: kütahya gönüllü takımı)

kütahya gönüllü takımı

Üniversite ve toplum ilişkilerini geliştirmeyi amaçlayan bir organizasyonun henüz oluşmakta olan kütahya şubesidir.
Gönüllü takımı, sosyal sorumluluk sahibi üniversite öğrencilerinin oluşturduğu temeli birlik ve dayanışma ilkelerine dayanan bir yardımlaşma örgütüdür.

http://www.facebook.com/p...s/Kütahya-Gönüllü-Takımı/

Ayrıca:
(bkz: Ankara gönüllü Takımı)
(bkz: izmir Gönüllü Takımı)
(bkz: Eskişehir Gönüllü Takımı)

kadınları güzelleştiren üç şey

beyaz tişört, biraz su ve iri göğüsler.

badidursun

(#13290350) bunu kim yazar yaptı dedirten forum alt yapılı uludağ sözlük yazarı.

görünmez olunursa yapılacaklar

anket yapardım heralde

bu kadar eksiye edit: önce zallın bilgisayarına girip database şifrelerini çalardım sonra bu entryi eksileyen entelektüel seviyede inanılmaz derecede ilerlemiş o muhteşem insanları bulup tek tek gözünden öperdim. helal olsun lan. çok önemli işler yapıyorsunuz. siz oldukça değerli olan öne çıkıyor. aynen devam koçlarım. aynen devam. hadi bakalım.
not: ya da neyse.

üniversitenin ilk günleri için tanışma teknikleri

Orta halli bir tipiniz olduğunu düşünerek yazıyorum. Çok yakışıklıysanız kızlar çekinirler. o yüzden çok yakışıklıların işi de bazen zor olabilir. *
Streight bir erkek için verebileceğim taktikleri soru cevap şeklinde aktarmaya çalıştım.

soru: Okulun ilk günü nasıl giyinmeliyim?
Cevap: ilk etki her zaman çok önemlidir. ilk 5sn, ilk 7sn, ilk 3dk gibi lafları hep duymuşuzdur *. O yüzden ilk gün bırakacağınız referans etki daha sonraki adımlarda işinizi kolaylaştıracaktır. Saçınız, başınız, hareketleriniz, konuşmanız ve bakışlarınızın önemli olduğu kadar dış görünüşü oluşturan en önemli enstruman olan giyiminiz de çok önemlidir.

Giyim tipe göre uyum gösterdiği için size, her tipe büyük oranda uyum sağlayabilecek bir kombinasyon vereceğim.
Erkek olduğumuz için giyim konusunda pek seçeneğimiz yok aslında. Tişört-şort, tişört-pantolon, gömlek-pantolon gibi sıradan ikililer mevcut. Burda bize lazım olmayan kesinlikle "tişört, şort" ikilisidir. Okulun ilk günü şortla gitmenizi tavsiye etmiyorum. Polo yaka tişört ve bir pantolon en idealidir. Bize lazım olan sade bir giyim.

Ve renkler... Renklerin bilinç altında uyandırdığı etkileri düşünürsek seçeceğiniz renkler de çok önemlidir. Bir kaç örnek vermem gerekirse; Mavi renk özgürlük, sihay renk gizem, beyaz ise masumluk gibi etkiler yaratmaktadır. ilk gün için kırmızı, pembe, sarı, yeşil, turuncu, mor gibi renkleri kesinlikle tavsiye etmiyorum. Ama çok iyi oldum çok da güzel oldum, bana kırmızı çok yakışıyor diyorsanız o zaman giyebilirsiniz. Herşeyden çok kendinizi nasıl hissettiğiniz önemli.

Tüm bunlara ek olarak kesinlikle temiz olmalısınız. Dişlerinizi fırçalamıyorsanız o gün kesinlikle fırçalayın, yüzünüzü falan yıkayın, tırnaklarınızı kesin, kulaklarınızın içini temizleyin değişikliklik olsun ne bileyim.

soru: Okulun ilk günü sınıfa hangi saatte gitmeliyim?
cevap: Okulun ilk günü fazla gecikmenizi önermiyorum. Erken giderseniz ilk gelenler ilk sizi görecektir. Tipinize göre bıraktığınız etkiye bağlı olarak bunu avantaja dönüştürebilirsiniz.

soru: Okulun ilk günü sınıfın neresinde oturmalıyım?
cevap: Kafanızın arkası yüzünüzden daha güzelse en önde oturabilirsiniz.
Ne en önde ne de çok aradalarda olun.

Soru: Okulun ilk günü nasıl tiplerle takılmalıyım?
cevap: Okulun ilk günü kendi kafanızdan arkadaş bulmak zor olabilir. Ama yalnız görünmemek için fazla seçici olmadan kendinize bir arkadaş edinmeye bakın derim. beğenmediğiniz tipler de olsa onların yanında olun. fazla ilgilenmesiniz de siz yine eski bir arkadaşınla mesajlaşıyor olacaksınız.
burdaki amaç yanlız görünmemek.

Soru: Okulun ilk günü kızlarda iyi bir etki bırakmak için ne yapmalıyım?
cevap: iyi bir ilk etki için dış görünüşten sonra tavırlar, hareketler, konuşma, bakışlar ve mimikler gelir. O yüzden kendinize güvenin.

Cool etkisi yaratmak için tek takılabilir, eski bir arkadaşınızla mesajlaşarak dışarıya "benim size ihtiyacım yok" mesajı da verebilirsiniz. (bkz: bir önceki soru) Ancak coollukla mallık arasında çok ince bir çizgi olduğunu da belirteyim. Buraya dikkat. Cool olacağım derken kimseyle iletişim kuramayan amele etkisi de yaratabilirsiniz. O yüzden ayarınızı kaçırmayın.

Gün içinde gözünüze kestirdiğiniz kız(lar)a zaman zaman yaklaşın ama fazla yaklaşmayın. kantin sırasında hemen önünde olun mesela anlatabiliyor muyum? kendinize çekmeye çalışın yani.

kısaca olay sizde bitiyor arkadaşlar. bu işler taktikle olmaz.

son soru: Abi benim vaziyet çok kötü ben napayım?
cevap: durum çok kötüyse duvar köşesinde pusuya yatıp elinde kitaplarla gelen kıza ani bir çıkışla çarparak kitapları yere düşürme taktiğini uygulayabilirsiniz. kişide şok etkisi yaratır. yüzünüz beynine aniden iletilir ve consciousness duvarına sertçe çarparak kalıcı bir etki bırakır. bunun sonrasında oluşan confusion ve anger belirtileri kişinin individual karakterine göre değişim gösterebilmektedir.

çarpışma sonrası yapacağınız bakış ve kişideki etkiyi gözlemleme beceriniz avınızı size sadık bir köle yapabilir *.

hede: o kadar kötü sayılmaz olm tamam artı da vermeyin ama niye ekselediniz özel mesaj atın bari merak ettim vallahi.

iflah

küçükken sokakta yere oturup bir çöp parçasıyla toprağa "iflahını sikerim" gibi küfürler yazardım*...
pardon lan yanlış hikaye.

küçükken sokakta yere oturup bir çöp parçasıyla toprağa birşeyler karaladığım zamanlarda * top oynayan çocuklardan fazlaca duyduğum küfürdü. hep merak etmiştim iflahın ne demek olduğunu.
lisedeyken hala "iflah" ne demek bilmiyordum. ki orda da çok duyardım bunun küfür içinde kullanımını.
şimdi üniversitedeyim ve artık öğrendim ki "iflah"; sikilebilen birşey değilmiş.

yavuz çetin

müzikle yaşayanların ve müzik için yaşayanların eserlerine dikkat ederseniz ölüme olan hasretlerine çok rastlarsınız. ama kendine kıymak sadece bir çeşit zayıflıktır. keske yavuz çetin hala nefes alsaydı da duyabilseydik daha fazlasını.

yaşadığı 30 sene için bile teşekkürler...
yavuz çetin gibilerin devam dileği ile...

orijinal sesi olan emsalsiz sanatçılar

(bkz: chris cornell)

sadece kızlara yakışan şeyler

(bkz: tanga)

doğum gününde hatırlanmamak

artık o da kalmadı. facebooktan görüp aslında aklıllarındaymış gibi mesaj atıyorlar. biz de yiyoruz işte.
eskiden doğum günümü kutlayanların sayısı bir elin parmaklarını geçmezken son iki yıldır bu sayı 20'nin altına düşmedi. * *
iyi mi oldu kötü mü oldu bilemiyorum ama. ben nötrüm.

dünyanın aradığı kayıp şeyler

(bkz: ahit sandığı)
(bkz: karunun hazinesi)
tek somut örnek benden geldi sanırım

sözlük yazarlarının en son okuduğu kitaplar

cin ali'nin topacı

hakkında konuşmaktan bıkılmayan konular

(bkz: cinsellik)
(bkz: sex)

ulusal mahalle maçı terimleri

çalımsız gol olmaz!

bir de adamınız diyo vardır ki en çok onu ilginç bulmuşumdur.
nasıl anlatılır bilmiyorum, şu anda o cümleyi kuramıyorum. her neyse işte.
öyle bi durum oluşur ki o adam ne derse o gerçek sayılır, o uygulanır... bazıları itiraz etsede...

+:!!!! el var lan!!!!
-:...
*:ne eli lan dizine çarptı
-:el el..
+:al işte adamınız diyo.
*:amk senin*... kullanın*.

ben bu yazıyı sana yazdım

her gün okula giderim. her perşembe sabahı da okula giderım. her perşembe o yolda pazar olur. perşembe pazarı.
7de okulda olduğumdan erken kalktığımdan, sabahın köründe pazarın kuruluşunu görürüm. bıde o güzel kulaklığımla müzik dinlerken film setinde gibi hissederim kendimi.
kamyona "gel gel" yapanlar, domatesleri yerleştiren yaşlı teyze. corba karıştıran bi adam. tabure koyan çıragı. askı asıp magza yaratmaya calışan adam. mankenlere corap, sütyen giydiren adam. havanın morcivert hali altında gune hazırlanırlar. bır saate kalmaz pazar panayır yerı olur. itis kakışlar, beğendiğinin bedenini arayan kadınla kapışan başka bir kadın. boru gibi sesiyle bedava verıyomus gibi bağıran satıcı. zorla sahte parfum denettirmeye calışan adamlar. agzına agzına sıkar adamın parfümu. almazsan zehirlen geber dıye... boyle bi kinci milletiz ıste. ama olsun bu dünya boyle guzel sakalarıyla, yarşmalaryla, kavgalarıyla vikilıksıyle.
bombok gecsede gunler her an abartılarak yaşansada, üzüntüsüde, mutluluguda.. her persembe ben bu pazardan gecıp kalabalığa karışacağım. ve her persembe deniz diye diye uyanacağım.. o varms gibi davranacağım çünkü ben ona her gün dahada yaklaşacağım.