bugün

Pedofil seref yoksunlarinin tercihidir. Allah hepsinin belasini versin.
Hiç bir dinde, hiç bir ideolojide, hiç bir düşünce yapısında yeri yoktur. izahı da yoktur.
(bkz: pedofili)
çocuk ve gelin olan çocuklar..

7-8 yaşını hatırla. ne yapıyordun o zaman? herhalde oyuncak bebeklerinle oynuyordun, evcilik oynuyordun onlarla. anne oluveriyordun biranda henüz kendini küçük bir çocukken ve neredeyse kendi boyun kadar olan bebeklere kızım deyip annelik ediyordun. ve bunun sadece bir oyun olduğunu ve hep öyle kalacağını düşünerek. ve sadece birkaç yıl sonra gerçek bir bebeğin gerçek annesi olacağından bihaber, mutluydun.

ve birkaç yıl sonra gelin olacaksın dediler. ne, kocan 40 yaşında mıydı? ne tuhaf, baban kocandan çok daha gençti. birileri düğün diyor, koca diyor, gelin diyor, gerdek diyor.. çok mu para vermişler seni satan annene, babana? ne demekti bunlar? yani artık oyuncak bebeklerin olmayacak mıydı? peki koca ne demekti, ne yapacaktın onula, yoksa evcilik oyununu beraber oynayacağın iyi bir arkadaş mı olacaktı sana?

ve kapandı kapı yüzüne, yüzün kapkaranlık, korku dolu. karşında sana aç bir kurt gibi bakan bu adam da kim? yoksa koca dedikleri bu muydu? ama onun iyi bir arkadaş olması gerekmiyor muydu? peki neden korkuyorsun ondan? hayır, iyi bir arkadaş olamaz değil mi? yoksa sana bu türlü vahşice dokunmazdı. çok mu canını yaktı bu sapık yüzlü vahşi adam? yüzün neden karanlık? eline verdikleri yoksa gerçek bir bebek mi, iyi de ne yapacaksın o bebekle? o oyuncak değil ki, gerçek. onunla oyun oynayamazsın, peki ne yapacaksın? ne o, yoksa o bebeği bile kucağına alamadan o karanlık zivaf gecesinde son nefesini mi verdin son acıklı, çocuksu bakışının aydınlığı içinde?

yazıklar olsun, bir çocuğu cinsel bir obje, tatmin aracı olarak görenlere.. yazıklar olsun onu para için satan anneye babaya.. ve yazıklar olsun tüm bunların karşısında körelen, karanlık vicdanlarımıza..
Pedoflinin ta kendisidir cocuk istismaridir suctur. Bazi gotlerin cocugun sonuna gelin etileti koymasiyla bu is kapanmaz resmi olamaz. Sonuna ne koyarsaniz koyun adi ustunde cocuktur lan o gelin degil cocuk.
12 sinde evlenip 13 ünde doğurup 14 ünde ölen kız ve benzerleridir.
yarısı en az 30 yaşındaki sübyancı adamlarla , diğer yarısı da çocuk yaştaki erkeklerle evlendirilmektedir .

(bkz: çocuk damat)

kadın yalakası internet toplumunun kölesi olacağınıza biraz da buna bakın .
Böylesine vahşice bir olaya verilebilecek en sempatik isimlerden. şöyle ki, gelin deyince insanın aklına toplum tarafından kabul görmüş güzel şeyler geliyor. bazıları bu olaya her ne kadar, gelenek, görenek, töre gibi bakıp zorundalık olarak ifade etse de bu yapılan çocuk istismarının ta kendisidir. pedofili demek ne denli doğru olur bilmiyorum. ancak olan bitene bakılınca demekte de sakınca yok sanırım.

bu konuda ise insanlar Yeterince duyarlı olamıyorlar, haberdar oldukları kadar tepki verebiliyorlar. bu yüzden ciddi derecede bir farkındalık yaratılamıyor. Çogu sivil toplum örgütünün bu konu hakkında ciddi çalışmaları olsada seslerini geniş kitlelere duyuramıyorlar. ancak sokaklarda ve konferanslarda anlatılabildiği kadar.
sokayım tanımına. çocuk dediğinin hiç bir sorumluluğu yoktur, insan olanın kalbine saplanan ok tur çocuk gelinler.
toplumun en büyük sorunlarından biri. halen aşılamamış. aşılması için sosyal medya, diziler, filmler yoluyla mesajlar veriliyor.
(bkz: pedobear) lar yüzünden oluşan kız çocuğu.

pedofil ayılar
Komik olan, doğuya gidip Kürt çocuklarını beğenip gelin olarak almak sanırım.
Git dağla taşla seviş abi.
habere bakın:

http://dunya.milliyet.com...detay/1864495/default.htm

islam'a göre durum:

http://www.sorularlaislam...cocuk-evlenebilir-mi.html

anlaşılıyor ki gelin kundaktayken de evlenilebilir. cinsel ilişki için gelinin illa buluğa ermiş olması gerektiğini ise nereden çıkardıklarını belirtmemişler.
Anadolu'da daha çok kürtlerin gelenegi olan durumdur.
Olmaması gerekendir. Çocuk dediğin kalem tutar, topu tutar onunla oynar.
Yeğenime bakıyorum köyde olsa evlendirilirdi diyorum o zaman anlıyorum dehşeti..
Çok sevdiğiniz bir çocuğa gelin gözüyle bakmanız yeterli sanırım
Aynı haberde evlilikte tecavüzün serbest olacagi söyleniyor( tvde izledim haberi).
bizim çocuk gelin dediğimiz şeye dünya pedofilidiyor. nerden tutarsan tut elinde kalan bi iş. çocukla evlilik kelimesi yan yana çok abes duruyor.
anne-baba nasıl kıyabilir yavrusuna? düşünüyorum düşünüyorum aklım almıyor. cahillik desem, okumamışlık desem..yok yine olmuyor. ebevyenlik bambaşka bişe olsa gerek. insanın okuma yazma bilmesine dahi gerek yoktur içinde o şefkati, merhameti hissetmesi için.

bir de şu var: devletin seni adam yerine koyması için en az 18 yaşında olman gerek. e peki 12-13 yaşındaki çocuğa nasıl evlilik kurumunu emanet edebiliyor bu devlet?
bikaç istatistik vereyim bununla ilgili, durumun ciddiyeti daha net anlaşılsın:

-dünyada şu an 20-49 yaşları arasındaki kadınlardan 400 milyonu 18 yaş altında evlendi.
-Harekete geçilmezse 2020 ye kadar 142 milyon kız çocuğu daha çocuk gelin olacak.
-2010 yılında 13.5 milyon kız çocuğu 18 yaşına gelmeden evlendi. Bu şekilde devam ederse her yıl çocuk gelinlerin sayısı 15.4 milyon artacak.
-yoksul ailelerin çocuklarının çocuk gelin olma olaslığı 2 kat daha yüksek. (artık satarlar mı kurtulmaya mı çalışırlar bilmem)

içlerinde mutlu olanlar o kadar az ki. nasıl mutlu olsun zaten. bazen babası yaşındaki adamlara veriliyorlar. gece olmasından korkuyor o kızlar. nedeni malum. yaşanmış hikayelerden birinde kız, "sanki babamla evlendim" diyordu. bu nasıl acı bi duygudur ya.
kendi çocukken kucağına çocuğunu alıyor. bıraksan çıkıp dışarda oyun oynayacak ama o artık koskoca evli bi kadın!
ve bu kadınlarda öğrenilmiş çaresizlik oluşuyor zaman içinde. tamamen savunmasız bi halde evlendiriliyor, hiçbir şeye müdahale edemediği için kendini geliştirse de artık olayları akışına bırakıyor. çok zor.
“Kalk hazırlan! ” diyorlar,Seni "Kocaya verdik"
Bir kaç öküz, bilezik, Biraz da para yedik
Bak bu adam kocandır, Adam gibi adamdır
Sürsün seni tarlaya, Boş ver sen okumaya
Dünyanın çarkı böyle, Asma suratın, öyle...
Yaşın on bir on iki, Belki de daha erken
Baba evinden çıkıp , gelin olup giderken
Nerede kanun yasa?
Nerede Anayasa?
Anan mahzun ağlıyor, yüreği dolu tasa...
Bazen başlık parası, olur küçük bedenin
Bazen ortasındasın, kör olası berdelin
Kaçışın yok yağmurdan, Doluya tutulmadan
Ya gelin olacaksın, Ya da vurulacaksın
Bakmaz gözün yaşına, ne baban ne akraban
Kurban eder töreye, Canına acımadan...
Tutuluvermiş dilin, Lal olmuş cümlelerin
Yıkılıyor üstüne dağ gibi baba evin
Kimse dur diyemiyor, kınalıdır ellerin
Vay gidi benim yavrum!, Vay gidi çocuk gelin!
Daha çocukluğunu görüp yaşayamadan
Genç kızlığın tadını biraz olsun almadan
Boş kalan sıralarda kitaplar okumadan
Irgat, köle, işçisin
Kaderini çizmişler gül yüzüne sormadan
Zalim koca evinin, körpecik sevincisin...
Teslim etme yavrunu, Benzemesin kaderi
Sen yandın o yanmasın
Vay gidi benim yavrum!
Vay gidi çocuk gelin!
şakirtlerin oldukça memnun olduğu konudur.
kendisi bizzat benim anneannemdir. büyük dayım ile aralarında 14 yaş var. henüz adet görmeden hamile kalmış. sokakta çizgi oynarken, dedem işten gelir, onu da alır evlerine giderlermiş. 60 yaşında da hakkın rahmetine kavuştu doğal olarak. benim anneannem şanslı olanlardan, çünkü dedem anlayışlıymış. çok sevmiş karısını. anneannem de kocasını çok sevmiş.

ama herkes öyle olmuyor işte. tecavüzcüsü ile namus temizleme amacıyla evlenmeyi yasal kılanlar, buna da bir çare bulurlar herhalde.
(bkz: bride of chucky)
(bkz: chucky nin gelini)
sadece ahlak eksikliğidir.

görsel
https://www.youtube.com/watch?v=qYleXcpbzKY
Hastalıklı beyinlerin bir araya getirdiği iki kelimedir. Çocuk ve gelin gibi ayrı ayrı birbirinden güzel bu iki kelime bir araya gelince bir sapkınlığın dışa vurumunu yansıtır olmuştur.