bugün

Yer gonya yas 13

https://www.instagram.com...Kl/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
Her şeyi istisnasız her şeyi skmek istiyor bu adamlar.

Hiç allahtan korkma kuldan utanma yok.
kanayan bir yara..

saflığı, masumiyeti..
kısaca çocukluğu ufacık kalplere hak göremeyen şeref engellilerin yol açtığı koca bir yara ülkemizde..
Çocukluğu elinden cebren ve hile ile alınmış, bir günde büyümek zorunda bırakılmış talihsiz ana kuzusudur.

Evinin camından, sokakta oynayan çocuklara imrenerek bakar ve kalkar soğan doğrar.

Acı! Kelimeleri kifayetsiz bırakacak kadar!
Ergenliğe girmiş kıza çocuk demek saçmalıktır. Devlet solculara uyup işgüzarlık yapmasın. Ülkenin bi sürü problemi var.
görsel
Bela okusan kime fayda. Çocuklara dokunanlar şu hayat öyle burunlarından gelsin ki Ölüm kurtuluş olsun.
Hadi islama saldıralım.
Çocuk gelin değildir o çocuk tecavüzüdür. Gelinin ailesi tek kelimeyle şerefsizdir.
(bkz: pedofili)
yanyana gelmemeleri gereken iki kelime. çocuk ve gelin. "nasıl olur" diyorum her duyduğumda. bir çocuğun yaşamını çalmak bu. vicdansızlık, haksızlık..

kelimeler cidden kifayetsiz.
çocuk gelin yoktur!
sapık erkek, şerefsiz baba, nikahı kıyan imam, susan toplum, göz yuman ahlak, çanak tutan devlet vardır!
çocuk tecavüzlerini din ve devlet otoritesi onayı altında sorunsuz şekilde yapanların götünden uydurduğu kavram. çocuk gelin olmaz, çocuk gider okur, gider oynar, gider resim yapar, gider arkadaşının saçını çeker ancak gidip çocuk doğurmaz. geleceğini alıp bir adamın zevkine vermez. bu yüzden çocuk gelin lafı olayı meşrulaştırma, masum gösterme için uydurulmuş laftır. çocukla her türlü ilişki tecavüzdür. bu isterse devlet destekli olsun, isterse din destekli olsun veya aile destekli olsun fark etmez, hele hele küçüğün rızası adı altında buna prim verip ama bakın bunu çocuk da istiyor diyenler tamamen pedeofiliden yargılanmalı.

ayrıca şunu da belirteyim, gidip 14 yaşında biriyle 15 yaşında birinin ilişki yaşaması pedofili değildir. olayı yanlış anlamayın, kastım 50 yaşına gelmiş 9 yaşında çocuklarla yatan, kendi zevki için onların çocukluğunu hiç eden insanlar.

ayrıca çocukların birbiri arasındaki evliliği meşrulaştırmak iki taraf için de zarardır. buna da özen gösterilmeli.
Yedikleri bir lokma mi dokunuyor ailelerine anlamiyorum...
Annem 13 yasinda evlendirilmis. "Ahırda yeni doğmus buzağıyla oynuyordum. Alninda bir tutam saç vardi hic unutmuyorum... kemik taragini calmistim yengemin. Buzaginin saclarini tariyordum." Abim geldi bir kufur etti sonra ensemden tuttu. Koca kadin oldun oyun mu oynuyorsun hala? Yuru seni verdik. Dedi. Verilecek birsey miydim ben? Yengemden taragini istesem vermezdi. Ben neden bu kadar kolay verildim...?"
30 koyun karsiligi verilmiş.. anneannemin tek kizi ustelik 8 erkekten sonra... 7 yasina kadar emzirdigi kizi. Eski ford minibuse bindirdiklerinde aklinda kalan tek sey arabanin onue süsledikleri oyuncak bebekmis. Donup arkaya baktiginda yerde baygin annesini gormus.. 11 kisilik bir ailenin en buyuk oglu ile evlenmis. Buyuk derken lise 2 ogrencisi. Kazanla yemek pisermis. Derki:"benle gorumcem kazana girip denizcilik oynardik. Bursada deniz var uzerinde gemiler var diye uzerinede hayal gucumden ekleyerek tuhaf hikayeler anlatirdim benden kucuk gorumcelerime" bir suc islense evde sira dayagindan gecermis. Cocuklar bardak kirdi onuda doverlermis.. evdeki kucuk bebeler ona anne dermis.. cok sevinirmis. Evcilik oynadigini dusunurmus. Karni buyurmus... karninda birsey varmis... Demet ablam. Sonra 6 aylikken kucaginda bir burun deliginden süt degerinden kan gelen ardindan "cok sukur uyudu" dedigi ama hic uyanmayacak olan mavis kizi Demet.
Yaş 14. Artik farkinda Bir evlat ve bir cocukluk kaybettiginin. Yas 15. Artik farkinda tekrar hamile oldugunun ve bakimsizliktan bobreklerini kaybetme raddesine geldiginin. Yas 16. Artik farkinda cılız ve surekli hasta bir kizinin oldugunun. Adı özlem. Cunku kocasi asker cekiyor dibine kadar özlem. Ve karninda ben. Yas 18. Dizinde Ben.. gögsunde Özlem... bu da kız.. beceriksiz. Hem beceriksiz hem hastalikli... baba evine birak gel denilerek biniyor trene babamla. O gunden sonra ne babam birakiyor annemi nede bursa onlari. Ilk is hastaneye gitmek. Doktor kiziyor babama "ölduruyosunuz sonra can ver diyorsunuz. Ben ne yapayim bu cocuga simdi bobrekleri sirf iltihap?" Babam cikariyor askerlik kagidini. 4 gun once terhisim. Bilmiyordum diyor... sonra Umut doguyor sonra yeni bir yasam basliyor umudumuz olsun diye. Mavis umut. Tıpkı demet ablasi. Yaş 22. Insan annesinin 22 yasini hatirlar mi? Ben hatirliyorum. Karni burnunda. Karninda Fatih var. Siyah uzun saclarini yemyesil gozlerini. Sonra o ciliz yesil gozlu ozlem cok hastalaniyor. Doktor demis bu daha anne karninda hastaymis. Kronik bobrek yetmezligi.. bitmek bilmeyen diyaliz seanslari. Annem cok vakur durdu. Icten curudu. Cocuk bedenine yuklenen agirliklar 46 yasinda bir kalp krizi ile patlak verdi. Kalbin çatlamis demisti doktoru hic unutmuyorum. Kalp kapakciklari degisti.
Ama çocuk gelinler hala degismedi.. hala var.
Öperim
#cocukyastaevliligehayir
görsel
14 15 yasında serbest s*kısmesı sorun olmadıgı halde gelın olması sıkıntı yaratmaktadır: onemlı olan ozgurluk tabıkı, belkı de hollanda'da olsa (kı belkı oluyordur nerden bılecez) kımsenın umursamadıgı olay olabılır...
ozetle kucuk yasta zına yapılmasına tepkı gosterılmıyorsa evlenmeye tepkı gosterılmesı olsa olsa prım kasma olur, objektıflık olmaz..
Ulkemizde dinen caizdir diyerek,
Egitim kurumlarinda bir kereden birsey olmaz diyerek,
Cocuklarin irzina gecen,
Onlarin o cocuksu duygularini yk edip pedofili hastasi sapik gerizekalılarin hepsinin amk!
Bolca pezevenk sürüsü.
Dini götünden anlayanlarin yaptığı sacmalik.
Hepinizi yakacagim ulan!
Şanssız zavallı kızdır.

ilk şanssızlığı yobaz bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelmiş olmasıdır. Ama insan seçemiyor işte nasıl bir aile de dünyaya geleceğini.

ikinci şanssızlığı gene bir yobaz dinci ile evlenmisidir. O yobaz pedofili dinci hayatı çocuğa zindan edecektir.

Yazık ki ne yazık.
Töre midir yöre midir. Ben bunu anlamam da aklım da almaz.Bu nasıl körü körüne cahillik hangi töre ister ki küçük yaşta kızların evlendirilmesini ya aileler hiç mi içleri acı mıyor.Yürekleri bu kadar taş olmamalı.
Şerefsiz bi ailesi vardır. Yazıktır günahtır.
son 5 yılda sayısı 232 bin 313 olmuştur. ne şerefli bir ülkeyiz be.

http://www.cnnturk.com/tu...m&utm_campaign=buffer

babasına 5, kocasına 11 yıl hapis.
http://www.hurriyet.com.t...m_campaign=gundem_xmlfeed
https://www.dha.com.tr/yu...-rekor-ceza/haber-1560474
https://www.memurlar.net/...ay-hapis-cezasi-aldi.html
TCK 103/2 nin " çok fazla bir ceza" olarak görülüp değişikliğe gidilmesiyle önü açılan şeydir. Allah belanızı versin sizi. Neymiş efendim Anadolu insanı çocukla evlenilmeyeceğini bilemiyebilirmiş. O nedenle bu ceza fazlaymış falan da filan da. Şerefsiz oğlu şerefsizler senden benden daha iyi biliyorlar. Ulan var ya!!!
çocuk gelin diye bir şey yoktur. çocuk tecavüzüdür. çocuktan gelin olmaz. 50 yaşında adamın altına çocuğu koyup sonra aa biz nikah yaptık demek ağır bir yavşaklıktır.

devletin veya dinin bunu desteklemesi bunun tecavüz olduğu gerçeğini değiştirmez.
Suç erkeklerdedir.
Bu ülkeden soğuma sebebim. insanlık sadece para üstüne kurulmuş. Düşünüyorum, 15-16 yaşında daha çocukluktan yeni çıkmış, dünyayı daha yeni anlayacak kızları evlendiriyorlar. Hatta daha küçükleri de. Ne için? Para için. Çıkar için. Benim kızım olsa canım gider be onu öyle satarken. Kendi kızım, benden bir parça, benim canım.. ne ondan değerli? Peki nasıl yapabiliyorlar bunu? Nasıl olabiliyor? Peki ya aradaki yaş farkı. En az 10 yaş, 20 yaş, bazen de yaşlı yaşlı adamlar. Ve bizim halkımız bunu normal görüyor. Anadolu halkı bunu normal görüyor. Sevemiyorum, kendi halkımı sevemiyorum ulan. Yazıklar olsun.
güncel Önemli Başlıklar