bugün

Çirkin zengin kız amk.dünya güzeli olupta kezban çsa ne yapacağım ki.zaten bir aydan sonra kan verir gibi sevişirler.götleri kalkar kezbanlaşırlar.halbuki çirkin gün görmüş zengin kızıdır.yol yordam bilir.arkadaşları vardır ,ortamı vardır.seks dediğin nedir ki amk zaten .belli bir süre sonra et parçası zaten.işinize bakın .
Orta halli muhabbeti güzel kadın...
Adamın güzelliği beni ilgilendirmiyor, çirkin zengin babanın kızını seçiyorum.
En beyaz tenli olanı yeterli.
20-30 bin tl estetik ücretiyle çirkin kız kalmayacağı için elbette zengin olanın kazanacağı versus.
c şıkkı.

çok güzel zeki kız tercih sebebidir.
Anlaşabildiğim kız.
şekilci piçin teki olduğum için güzel ve zengin olanı talep ediyorum hakim bey...
Çirkin zengin kızlar dm.
ikisi de bana bakmaz.
bu zamanda parayla evlenmek en mantıklısı arkadaş.
niye hep ucunun az da olsa bir yerlerinde bok olan tarafı seçmek zorunda kalıyoruz ya.
Çirkin zengin kızın parasına çöküp çok güzel fakir kızla zaman geçirmek.
hem zengin hem de çirkin olan bir kız görmedim ben. birbirimizi kandırmayalım, para insanı güzelleştirir.
çirkin zengin kızı seçerim.

fakir güzel kızın istekleri bitmez, ben karşılayamam.

ama çirkin zengin kız sizden sadece saf sevgi ve ilginizi bekler. işte bunu sonuna kadar verebilirim.
fakir kızı güzel olur, 40 yaşına gelince çöker, zengin kızı parasıyla hem güzel olur hem daha uzun ömürlü olur. ama benim kararım, fakir ve güzel kızdan yana.
Cok guzel fakir kizi amk.
çok güzel fakir kızı alır beslerim.
güzellik geçici olduğu için çirkin zengin kızını seçeceğim versus. varsa böyle aynaya bakmaya utanan, insan içine çıkamayan zengin sözlük hanfendisi evlenebiliriz.