bir kız çirkin de olsa illa ki güzel bir yönü vardır.

işte, mesele; o yönü ön plana çıkarmak...
ezik man'la çıkın.

ben tayir, dogdugumdan beri hiçbi kısa elimi sürmedim meme tutmadım, nolursanız olun gelin bana sipastik bile olsanıs lütfen gelin ağır abazayım 21 yaşındayım ama asla sekis için istemiyom aşk istiyorum yani beni o abasalarla karıştırmayın lütfen.
lütfen kendinizi boya kutusuna girmiş çıkmış gibi boyamayın. sadelik ve doğallık her zaman bir numaradır.
dikkatleri giydikleriniz ve hareketlerinizle değil, konuşmalarınız, birikiminizle üzerinize çekin.
güzel olduğunuzu sanıp havalı havalı dolaşmayın. komik oluyo
(bkz: oluruna bırak)
kim veriyor bu tavsiyeleri diye meraklandığım soruyu aklıma getiren entrydir.
unutmayınki sizden çirkinleride var takmayın.
çooooooook bakımlı olun ama aşırı makyaj yapmayın.

vücudunuz güzelse onu ön plana çıkarın.

bir de 2 erkek bakınca güzelim ben havalarına girmeyin, fena taşşak malzemesi olursunuz.
bütün kadınların bir süre sonra çirkinleştiği gerçeğini göz önünde bulundurun ve kafaya takmayın.
vucudunuzu on plana cikarmayin,ucuzlar sinifina girersiniz.sekilden sekile girip komik olmayin.gorunumunuzle degil aklinizla kalbinizle ugrasin kendinizi gelistirin opsiyonunuzu genisletin vs. vs...ayrica allah in her yarattigi guzeldir,sadece eksiklerimiz vardir.
size çirkin diyenlere kulaklarınızı tıkayın. güzellik subjektif bir kavramdır.
mini etek, bol dekolte.
populer olmak.
dekolte giyinip kaşar olun.
çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır.

http://www.postaciniz.com...turbakimsiz-kadin-vardir/
her malın alıcısı vardır. siz verici olursanız tabi *
kendi hayrımıza yapmamız gereken tavsiyelerdir. mini etek giyip, dekolte açıp kafamızı karıştırmasınlar mesela. erkek beyninde devreler hassas.
insan içine çıkmayın.
çirkinim diye içinize kapanmayın, dilinizi güzelleştirin.

güzel ve etkili konuşma sayesinde fiziğinizle yapamadıklarınızı yapabilirsiniz.
kural 1: asla çirkin olduğunuzu kabul etmeyin, siz kabul ederseniz diğerleri çoktan kabul edecektir.

kural 2: oranızı buranızı açarak ön plana gelmeye çalışmayın.

kural 3: kendinizi kültür açısından zenginleştirin.

kural 4: hobiler edinin.

kural 5: çok güzel kızlarla takılmayın, onların yanında yıldızınız hiç bir zaman parlamaz.
eğer güzellik ve çirkinlik geçiciyse bizim daha kalıcı ve önem arz eden değerlere bakmamız gerekmez mi?
mesela: aptal ama güzel olan sevgilimi? yoksa çirkin (bakış açısıyla alakalı) ama son derece zeki ve modern biriyle mi? hayat daha kolay geçer...
filli boya sponsor olmuş gibi makyaj yapmayın çirkinliğinizi kapatmak için yeter.
bulunduğum ortamda bana yiyecekmiş gibi bakıp gülümsemeyin. çirkinsiniz var mı ötesi?
saçlarınızı sarıya boyatın. ağır makyaj yapın. fiziğiniz güzel olsun. bol dekolte giyin. evet artık hazırsınız. afiyet olsun! *

edit: eksileyen can! ironiden anlamayan nesle aşina değiliz demekten hoşlanmıyorum ben neyse ki. hadi yine iyisin. *
güncel Önemli Başlıklar