bugün

ekolojik sistemi yer ile yeksan eden; nesli tükenmekte olan canlıların son bir kez daha tadına bakmak için yırtınan orospu analı bir başka millet daha var mıdır sözlük? Bengal kaplanı penisi yemek için 7500 euro, az bulunan köpek balığı yüzgeç ve kanatları için 6000 dolar ödeyip, semirmeyi borç bilen bu şerefsiz topluluk, enteresan ten kokuları ile nefesinizi bir an için kesebilecek pis bir koku ihtiva eder ayrıca.

Dünya genelinde yıllık 100 milyon köpek balığı ölümünden sorumlu olan çin halk cumhuriyeti, tüm dünyanın tepkisine rağmen! gelenekleri olduğu gerekçesi ile, bu kıyıma devam etmektedir. (Zengin ailelerin düğün törenlerinde köpek balığı yüzgecinden yapılmış çorba ikram etme geleneği)Dünya genelinde yakalanan köpek balıkları kanat ve yüzgeçleri kesildikten sonra tekrar denize atılmakta ve beslenme zincirinin en tepesinde olması dolayısıyla okyanus dünyasının tabiri caizse amına koyulmaktadır. Ayı safrasının ilaç olduğu ve pençesinin yemek olması dolayısıyla kamboçya ve çin başta olmak üzere yıllık katliam 25 bin civarında. yanı sıra, kaplan, geyik, yunus, porsuk, nesli tükenmekte olan kaplumbağa türleri, yılan çeşitleri, gergedan vs. bir çok hayvan bu çeşitlilik ihtiva eden mutfağın gönülsüz ziyaretçilerdir.

çin dünyanın en önemli kaçak hayvan ithalatçısıdır. Kamboçya başta olmak üzere, bir çok dünya ülkesi çin in etnik kıyımı dolayısıyla ciddi ekolojik bozulma ile karşı karşıyadır. Nesli tükenmekte olan endonezya kaplumbağalarının dünyada sadece 5000 tane kalmış olmasına rağmen, çin polisi yanında pazarlığının yapılıp satılması anormal bir görüntü olarak kabul edilmemektedir. Yine örnekle; çin, hindistan ve abd tüm dünya ülkelerinden daha fazla karbon monoksit salınımından sorumludur. Sadece cin, 64 ülkenin karbon monoksit salınımına eş değer kirlilik yaratarak liderlik konumunu uzak ara elinde bulundurmaktadır. Bir çoğumuz, bu uygulamanın nüfus yoğunluğu ve açlık olarak tezahür ettiğini düşünebilir! lakin ki öyle değildir. zira, nesli tükenen canlılar ve avlanan hayvanlar servet değerinde yemek ve cinsel ilaçların yapımı için kullanılmaktadır. hayvanın en değerli organı olarak gördükleri penis ve testis gibi organları dolayısıyla öldürülen hayvanların bile varlığı düşünülürse ne demek istediğim gayet net anlaşılacaktır.

Kişisel araştırmalarımı içeren bu bilgiler kesinlikle Alıntı değildir.
Cenin, yani doğmamış bebekleri yeme alışkanlığı tüm Çinliler tarafından uygulanmamakla beraber, zengin olan ya da cinsel konularda yetersiz olduğu için bu tarz iğrenç beslenme şekillerini benimseyen oldukça fazla Çinli olduğu bilinmektedir.

Geçen yıl bir hekimin 500 kadar cenin tükettiğinin anlaşılması üzerine, tüm dünyayı saran bu korkunç gerilimi, bütün bir çin nüfusuna mal etmek kanaatimce yanlıştır.

Yanı sıra, köpek ve fare eti yemek çin insanı için yarım ekmek tavuk döner yemekle eş değer bir bakış açısıdır. Çin de sadece küçük bir lokantanın günlük 20 kilo ya da üzeri fare eti satışı gerçekleştirdiğinden hareketle, ne bulsa yiyorlar pezevengin çocukları dersek yanlış söylemiş olmayız.
(bkz: ırkçılık)
nefret etmek için bahane arayan ve doğrultuda bir grup insanı "çinli" diye paketleyip satmaya çalışan zavallı söylem. artık "sen önce aç kendi götüne bak" mı demek daha uygundur, yoksa "sittiret, canına yandığım sosyal evrim süreci böylesinin de icabına bakar elbet" diyerek sabretmek mi daha anlamlıdır, orası net değil.

gerçek olan herkesin farklı kültürlerin eseri olması ve diğer kültürlerle temasa geçtikçe kendisini değiştirebileceğidir.
(bkz: tek ırk insanlıktır)
Çin halk cumhuriyeti ve yargı sistemindeki tezatlıklar bir çok insanın yaşam alanını yok etme döngüsü üzerine kuruludur. Bu sistem ve cinsel güç artırdığı gerekçesi ile dünya ekosistemini bir daha dönüşü olmayacak şekilde yok eden ve diğer insanlarında bozulan eko sistemden etkilenecekleri düşünülürse bu söylediklerimde ne kadar haklı olduğum ortaya çıkacaktır.

Yanı sıra, başta yazdığım bir çok hadise, bir çok Çinli için geçerliliği olmayan bir kavram olabilir! Lakin, örf ve adetlerini devam ettirme kararlılığı tüm insanlığının ümit ve yarınlarını yıkmaktan öte değil. Bugün, dünya okyanusları can çekişiyorsa, tek sorumlusu çin ve Japonya dır. Dünya okyanuslarının canlı yaşamını desteklemediği gün, tüm dünya insanlığı bitmeye mahkum kalacaktır.
(bkz: çin malı)
çarşı, pazar, mağza dolu her yer. ayrıca midesizlikleri. yeterli ve geçerli sebep sanırsam.
(bkz: uygur katliamı)
(bkz: köpek eti)
(bkz: cenin)
(bkz: böcek)

edit: (bkz: mide)
bundan 5 ay önce 1 ay kadar kaldım çin'de ve 12 ayrı şehrini gezdim. ilk başlarda ben de, bi daha siksen gitmem diyordum. iğrenmiştim çinlilerden, bunu söylemeye utansam da şimdi. o kadar mutsuz olunca orada, çinliler de kesin mutsuzdur diye düşünüyordum ama hangi çinliyle konuşursam konuşayım, hepsi hayatlarından çok memnundu. yani aslında sorun bendeydi. nasıl her insanı kendi şartları içinde değerlendirmek gerekiyorsa, ülkeler de öyle değerlendirilmeli. onların yaşam tarzı bu. sonuçta orada yaşamayacağız da. he, genel anlamda insan hakları ihlalleri varsa, ki nasıl türkiye'de var, orada da var. bunlara elbet ses çıkarmak gerekir. ama yaşam tarzı, yemek vs. gibi konularda "sanane yarraam" faktörü devreye girer.
Çinliler nesli tükenme tehlikesi ile karşı karşıya değilse, istediklerini yemekte özgürdür. Bu konuda fevkalade memnun olduğumu da belirtmem gerek. Zira, o kadar nüfus yoğunluğunu homojen ve normal gıda maddeleri ile doyurabilmek nerdeyse imkansız.

Dikkat etmek istediğim husus, küresel çapta gerçekleştirilen kıyımlar ve bu kıyımların nesli tükenen ve eko sistem için fevkalade önemli canlıların yok edilme meselesi. Yanı sıra, bahsettiğim öğeler, beslenme ihtiyacının karşılanma noktasında kullanılmamaktadır. Elin Çinlisi hamam böceği ile besleniyormuş, umursanan nokta zaten o değildir.

Bakınız 100 milyon köpek balığından bahsediyorum. Dünyanın en büyük çeşitliliğine sahip Kamboçya ormanlarının yok olduğundan ve Hindistan, Tayland gibi ülkelerin eko sisteminin tamamen tükenmiş olmasından.

Karbon salını mı, Uygur katliamı, Kamboçya ve diğer ülkelerde yasa dışı avcılığı teşvik edici yasaları ile ilgili konuyu bilahare başka bir konu başlığında açıklayacağım.
çinliler mi ? biz milletçe bizden küçük penislileri yadırgamayız , zenci olmasın o .*
elektronik eşyaların üretildiği(öyle ucuz şeyler değil anakartlar,ramlar,led tvler,cep telefonları vb.) çok hızlı büyüme gösteren ucuz tüketim malzemesi bulmamıza neden olan insanlar. ayrıca tüm çinliler aynı anda zıpladıklarında dünyada 1.5 şiddetinde depreme de sebep olabiliyorlarmış yapılan araştırmalara göre.en iyisi siz vietnamlıları falan sevmeyin. zaten abd de zamanında saldırmış onlara.evet evet en iyisi vietnam oldu. hani işinize gelirse...
kaldığım yurtta pek çok olup en samimi olduğum kapı komşumdur. kendi hallerinde sanal alemde çok vakit geçiren dürüst insanlardır. sayılarının fazlalığından dolayı doğaya daha çok zarar veriyo görülebilirler ancak sadece istatistiklere bakıp yergıda bulunmamak lazım. yemekleri özellikle çok güzeldir (bizim yiyebildiklerimiz). örneğin geçenlerde yediğim koka kokalalı tavuk harikeydı.
http://www.youtube.com/watch?v=C2UKgLsOhRM&feature=related

18 yaşından küçük çocukların izlemesi gereken bir video. Toplumsal yaşantıya keyif için bu kadar büyük bir müdahale ve dünyanın sessiz kalması, bilmiyorum. Çok şey söylemek istiyorum aslında, dolup dolup kan tükürüyorum artık.
http://www.ensonhaber.com...is-vahset-2013-11-01.html

Sokak köpeğini öldürmek için vahşice 60 kadar insan görünümlü hayvanın kürek ve baltalarla toplanabildiği ülkedir çin.
böcek yediklerini bilmek bile yeterli bir sebep. köpeklerden söz etmiyorum bile.
Karşılıklı olduğundan sorun yok.
hem ezeli düşmanımız olmaları.
bizi orta Asya'dan çıkarmaya sebep olmaları.
Uygur türk'Ü kardeşlerimize zulüm etmeleri.
nedeniyle şahsımdan bulunan nefrettir.
evet nefret ediyorum çinlilerden.
yakarsa dünyayı çinliler yakar.
Sade Çinliler değil ne kadar Türk düşmanı varsa hepsinin......
Çinliler de bize bayılmiyor.