bugün

izmir'de türk polisinden özlü bir söz. görüntülerin sonuna dikkat:

https://www.youtube.com/watch?v=4H8RO8BMZ7c

http://odatv.com/n.php?n=...tabini-s.kerim-1802151200

bir de size swf halini bırakayım

http://inciswf.com/cekmekitabinisikerim.swf

edit: başka bir entry hazırlarken bu entryi hemencecik girerek görüntülerin başını kaçırmışım. sonradan uyandım. bu görüntüleri çekenler hak etmiş yahu. sonradan yarıldım. görmüşlerdir polisin gözünü sevmeyi !! polisi savunacak değilim.

hiç uyarmıyorsunuz yahu.
barzo swf. yi hatırlatmıştır.
Sövmekten başka birşey bilmeyen bir memur erbabi.
yüce islam dinine küfür etmiştir.
meslekten ihraç edilmesi gerekir.

yalnız benim anlamadığım bir konu var:
hırsız tamam, katil tamam, tecavüzcü tamam da,
bir polis kameradan niye rahatsız olur?
yüzkızartıcı bir şey mi yaptığın?
Bir tane gafil polisin sözüdür. Bunu bile ak parti'ye bağlayanlar olmuş. Ne yapsın lan erdoğan? Bakanın, vekilin, binlerce polisin ağzını mı bantlasın! Sizin cidden psikolojiniz bozulmuş. yazık.
böylelerinin mesleğine son vermek lazım. dini bir değere küfretmekte ne oluyor? Atasının izinde polisler görmek istiyoruz. askerimizi, polisimizi seviyoruz!
yarmıştır.

yaverleri kuranla dalga geçer uşakları kitaba söver Nasıl bir müslüman hükümeti.
polis öldürdükçe " benim polisim " dersen, polis öldürdükçe ona 3-5 yıl yalandan ceza verirsen, polis öldürdükçe onu korur savcıları sürersen, adamda halka kitabını sikerim diyecek cesareti kendinde bulur.

şikayet edeceksin de ne olacak ? ne olacak lan allah aşkına bir söyle ? kıdem durdurma, 1 ay açığa alma falan saçma sapan işler. o da en iyi ihtimalle.

hepimiz milletvekili çocuğu değiliz, sıraya dizemiyoruz ne yazık ki.
muhtemelen ölüm esnasında o kitaba sığınacak sığırın sözü. tabii kastettiği kur-an-ı kerim ise.
gözünü sevdiğimin polisi tarafından edilen küfürdür. yani küfürü onaylamıyorum ama videoyu çekenler de hak etmiş canım. siz ne hakla polisimize kamera çekersiniz ulan, pis çapulcular? üstelik arada bir kadın sesi de geliyordu. artık arabanın içinde kızlı erkekli ne yapıyorlarsa? kadın mıdır, kız mıdır bilemem gerçi.

video çekecekseniz, gidin evinizde çekin. toplumu rahatsız etmeye ne hakkınız var? bunlar bir avuç çapulcu. yahudi lobisine servis edeceklerdi videoyu da. hayın bunlar hayın.

oh beee. hep biz mi maruz kalıcaz bu söylemlere? sıra şimdi sizde.
ne güzel söyledi ama. tam adamına.. al sana gözünü sevdiğin polis.
Yaran olay. Ulan ne Adamlarsınız.
bakara makaraya laf edemeyen buna mı laf edecek güldürmeyin beni.
bomba bir video oldugu kesin, yalnız video modundan çıkıp bunu internete koyma cesareti gösteren insandaki trol'lük insanı şaşırtmıyor degil, birde minübüs penceresinin dışardan açılması. bu sorulara cevap verilene kadar izleyelim.
sen yıllarca dini sömür,
insanları din diyerek oy topla,
kendi çakma polis ordunu kur,
yalakaların gözü kapalı desteklesin,
desteklerken o adi herif kalkıp kitaba küfretsin.

dini sömürdüğünüz yetmediği gibi bir de her koldan aşağıladınız.
ulan tarih sizi affetmeyecek!
Sövdüğü küfür bazı kesimleri rahatsız edicegi için direk görevden alınır, laik ulusalcılara sövseydi rutbe atlardı,
olmamış cony şanşın bu kadarmış.
bir mental boşalma. damacana dönen ortamda kutsal kitap sikilmesi şaşırtmaz.
guzel cali$ma arti rep. emege sağlık.
izmirde kanunsuz iş yaptığını açığa çıkaran polistir. insan dışı yaratıklardır.
çekme kitabını sikerim" son zamanların en iyi erotik kitap ödülünü alan eserdir.
anonim dir.
polisin taraftara teröristten de öte muamele yapmasıdır. din'e çok önem veren ve vermesi de gereken devlet büyüklerimiz eminim bu konu hakkında birşey yapacaktır.
Dindar neslin polisine ait uyarı cümlesi +18 içerir. Dindariz lan biz kufretsek bile cennete gideriz.
Dünyanın en hızlı göt oluşudur. Sabah neşesi.
akp'nin dindar polisinden bir ifade. başka yorum yapamıyor insan. peygamberleri de partiden olunca susup kalmak daha iyi.
Polisimizin eğitim seviyesini,ahlakını 3 kelime ile özetler.